Adanadaki Meslek Liseleri

+ Yorum Gönder
Şehir ve İlçeler ve Akdeniz Bölgesi Bölümünden Adanadaki Meslek Liseleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ÆSiя
  Özel Üye
  Reklam

  Adanadaki Meslek Liseleri

  Reklam  Adanadaki Meslek Liseleri

  Forum Alev
  Adanadaki Meslek Liseleri

  Ceyhan Biliciler Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi
  Adana Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ceyhan Biliciler Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ceyhan Biliciler Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ceyhan Biliciler Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi SBS taban puanları, Ceyhan Biliciler Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ceyhan Biliciler Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ADANA / CEYHAN
  Adı: CEYHAN BİLİCİLER ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ
  Adresi: Anadolu Otelcilik Ve Turzm. Mesl.Lisesi Büyükmangit Köyü Bölge Trafik Karşisi
  Telefon Numarası: 3226135224
  Faks Numarası: 3226121094


  Ceyhan Tıcaret Ve Anadolu Ticaretmeslek lisesi
  Adana Ceyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Ceyhan Tıcaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Ceyhan Tıcaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Ceyhan Tıcaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi SBS taban puanları, Ceyhan Tıcaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Ceyhan Tıcaret Ve Anadolu Ticaretmesleklisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ADANA / CEYHAN
  Adı: CEYHAN TICARET VE ANADOLU TİCARETMESLEKLİSESİ
  Adresi: Şahin Özbilen Mah. Mimar Sinan Cad. No.142

  Kozan Tic.meslek Lisesiisesi Ve Anadolu Tic.mes Lisesi
  Adana Kozan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kozan Tic.meslek Lisesiisesi Ve Anadolu Tic.mes Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kozan Tic.meslek Lisesiisesi Ve Anadolu Tic.mes Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kozan Tic.meslek Lisesiisesi Ve Anadolu Tic.mes Lisesi SBS taban puanları, Kozan Tic.meslek Lisesiisesi Ve Anadolu Tic.mes Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kozan Tic.meslek Lisesiisesi Ve Anadolu Tic.mes Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.


  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ADANA / KOZAN
  Adı: KOZAN TİC.MESLEK LİSESİİSESİ VE ANADOLU TİC.MES LİSESİ
  Adresi: CUMHURİYET MAH.OTOGAR KARŞISI
  Telefon Numarası: 3225158341
  Faks Numarası: 3225158186


 2. 2
  ÆSiя
  Özel Üye

  --->: Adanadaki Meslek Liseleri

  Reklam  Çukurova El. Pers. Anadolu İletişim Meslek Lisesi
  Adana Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Çukurova El. Pers. Anadolu İletişim Meslek Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Çukurova El. Pers. Anadolu İletişim Meslek Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Çukurova El. Pers. Anadolu İletişim Meslek Lisesi SBS taban puanları, Çukurova El. Pers. Anadolu İletişim Meslek Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Çukurova El. Pers. Anadolu İletişim Meslek Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ADANA / SEYHAN
  Adı: ÇUKUROVA EL. PERS. ANADOLU İLETİŞİM MESLEK LİSESİ
  Adresi: CEMALPAŞA MAH. ORDU CAD. 165
  Telefon Numarası: 3224533100
  Faks Numarası: 322453305


  Nezihe Yalvaç Anadolu Otlisesi Ve Turizm Meslek Lisesi
  Adana Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Nezihe Yalvaç Anadolu Otlisesi Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Nezihe Yalvaç Anadolu Otlisesi Ve Turizm Meslek Lisesiisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Nezihe Yalvaç Anadolu Otlisesi Ve Turizm Meslek Lisesiisesi SBS taban puanları, Nezihe Yalvaç Anadolu Otlisesi Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Nezihe Yalvaç Anadolu Otlisesi Ve Turizm Meslek Lisesiisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ADANA / SEYHAN
  Adı: NEZİHE YALVAÇ ANADOLU OTLİSESİ VE TURİZM MESLEK LİSESİİSESİ
  Adresi: Kurtuluş Mah.Yeni istasyon Karşısı
  Telefon Numarası: 3224575043
  Faks Numarası: 3224593624

  Sabancı And.teks.tek.l.ve And.teks.meslek Lisesi
  Adana Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sabancı And.teks.tek.l.ve And.teks.meslek Lisesiisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sabancı And.teks.tek.l.ve And.teks.meslek Lisesiisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sabancı And.teks.tek.l.ve And.teks.meslek Lisesiisesi SBS taban puanları, Sabancı And.teks.tek.l.ve And.teks.meslek Lisesiisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Sabancı And.teks.tek.l.ve And.teks.meslek Lisesiisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
  Bulunduğu Yer: ADANA / SEYHAN
  Adı: SABANCI AND.TEKS.TEK.L.VE AND.TEKS.MESLEK LİSESİİSESİ
  Adresi: ATATÜRK CAD. NO:30
  Telefon Numarası: 3224539438
  Faks Numarası: 3224535529
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi