Muhammed Yazılı Balık

+ Yorum Gönder
İslami Resimler ve Allah - Muhammed Yazılı Resimler Bölümünden Muhammed Yazılı Balık ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  NURAN58
  Üye
  Reklam

  Muhammed Yazılı Balık

  Reklam  Muhammed Yazılı Balık

  Forum Alev
  Atatürk Barajında yakalanarak, Adıyaman Balıkçı pazarına getirilen sazan balığının üzerinde Arapça 'Muhammed' isminin yazılı olduğu iddia edildi.
  Balıkçılar pazarına getirilen üzerinde 'Muhammed' isminin yazılığı olduğu iddia edilen balığı görmek için vatandaşlar, balıkçı pazarına akın etti. Görenleri hayrete düşüren balık, 8 kilo 170 gram ağırlığında. Balığı alan Gündoğan Balıkçılık sahibi Şükrü Gündoğan, balığı eline aldığında üzerinde bir ismin yazılı olduğunu ve durumdan şüphelenerek balığı eski yazı bilen hocalara gösterdiklerini söyledi. Vatandaşlar balığı almak için sıraya girerken, işletme sahipleri balığı satmayacaklarını açıkladı. Bazı vatandaşlar ise üzerinde 'Muhammed' isminin yazılı olduğu iddia edilen balığı kamera ile cep telefonlarına kaydetti.


  Balığın üzerinde bulunan yazının, balığı kendilerine getiren balıkçınında dikkatini çekmediğini dile getiren Gündoğan Balıkçılık Sahibi Şükrü Gündoğan, "Bu balık Atatürk barajında yakalandı. Balıkçılar yakaladı, bize getirdi. Balığı getirip tezgaha koydular. Fakat üzerindeki yazılar benim dikkatimi çekti. Balığın üzerindeki yazıların eski yazı olarak yazıldığını öğrendikten sonra balığın üzerinde ki yazıyı okuyabilen hocalar okuttuk. Eski yazıyı bilen hocalarımız balığına üzerinde Muhammed isminin yazdığını söylediler. Ben eski yazı okuyamıyorum. Bana üzerinde Muhammed isminin yazdığını söylemelerinin ardından, bağlığı satmamaya karar verdim. Birkaç gün tezgahımızda meraklıların seyrine sunacağımız balığı, fakir bir aileye vereceğim" dedi.

  Balığı balıkçılardan kendi elleriyle aldığını belirten Gündoğan Balıkçılık tezgahtarlarından Mehmet Kılınç ise," Balıkçılarımızdan balıkları almaya ben gittim. Aldığımda üzerinde yazının olduğu gördüm. Bende eski yazıları biraz olsun okuyabiliyorum. İki harfini okudum. Tam anlayamadığım için hocalara okuttum. Biz bu balığı satmak için değil, canlılara ibret olması açısından tezgaha koyduk" diye konuştu. 2. 2
  denwer205
  Yeni Üye

  --->: 'Muhammed' Yazılı Balık

  Reklam  İnsanlar ne kadar duyarsız olmuşlar 305 kişi bu konuyu okumuş fakat yorum yapan yok konu sadece din veya başka bir konu olsun farketmez üyelerin tek yaptığı sağol teşekkürler bunları konulara yazılan mesaj olarak değerlendirmek yanlış olur beğenen neden beğenmiş beğenmeyen neden beğenmemiş bunları belirtseler çok daha güzel olacak emek veren herkese teşekkürler. 3. 3
  NURAN58
  Üye
  duyarlılığınız için ALLAH sizden razı olsun denwer 205 4. 4
  denwer205
  Yeni Üye
  Rica ederim,görüp okumuş olduğum halde görmezden gelemezdim,özellikle bu tür mühim bi konu için hiç görmezden yapamazdım.

 5. 5
  NURAN58
  Üye
  sağolun ALLAH sizden razı olsun denwer 205

 6. 6
  SaKiN d€nİz
  Üye
  çok ilginç ellerinize sağlık

 7. 7
  NURAN58
  Üye
  sağolun ALLAH sizden razı olsun

 8. 8
  BADMAN
  Usta Üye
  Sagolasınız allah sizden razı olsun böyle bir konuyu bizlerle paylaştıgınız için :)

 9. 9
  NURAN58
  Üye
  sağolun ALLAH sizden razı olsun

 10. 10
  cane21
  Üye
  allahım sen nekadr buyuksun emeyınıze sağlık

 11. 11
  NURAN58
  Üye

  --->: Muhammed Yazılı Balık

  Reklam  sağolun ALLAH sizden razı olsun

+ Yorum Gönder
balik hz muhamed yazis
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi