Şemalı ve resimli el örgü mavi bikini ve pareo yapımı

+ Yorum Gönder
Örgü Dantel ve Anlatımlı ve Resimli Örgü Tarifi Bölümünden Şemalı ve resimli el örgü mavi bikini ve pareo yapımı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  RüzgarGülü
  Bayan Üye
  Reklam

  Şemalı ve resimli el örgü mavi bikini ve pareo yapımı

  Reklam  Şemalı ve resimli el örgü mavi bikini ve pareo yapımı

  Forum Alev
  Şemalı ve resimli el örgü mavi bikini ve pareo yapımı

  mavi-bikini-ve-pareo-yap-m-.jpg

  mavi bikini ve pareo
  Malzemeler
  ANCHOR “Indigo”
  El Örgü İpliği
  Renk no: 011-010 mavi
  6 numara tığ
  Kullanılan örgüler:
  Sık iğne. tığ oyası.
  BİRİSİ Uygulama
  Alt: 35 cm. zincir ile başlayın, 5 sıra sık iğne örüp, yanlardan 7 zincir ke-serek ağ ucuna kadar (çizimdeki öl-çüleri takip ederek) örün. Ön kısmın oyuntusu için kenarlardan arttırarak ön bölümü de örün. Yan kısımlardan dikerek birleştirin. Üst kısmı boydan boya açık mavi renkle tığ oyası ya-pın.
  Üst: 15 cm. zincir ile başlayıp üstü-ne sık iğne devam edin, tek yandan keserek 18 sıra örün. 19. sıradan iti-baren her iki yandan eksilterek 13 sı-ra örün. Tek ilmek kalınca bitirin. Ör-düğünüz parçanın simetriğini diğer göğüs için de örün. Kenarlarına açık mavi renk iplikle birit örün, ön kıs-mındaki oyayı 2 sırada tamamlayın. Sık iğne ile arka ve ön bağcıkları 1 cm. eninde örün.
  PAREO Uygulama
  Belinizin ölçüsünde zincir çekin, üze-rine 4 sıra sık iğne örün. Bir zincir arası trabzan ile her iki taraftan çizi-mi takip ederek kenarı yuvarlayın. 21 sırada tamamlayın. 3 sıra açık renk iplikle kenar kısımlarını örün. Bel ku-şağını her 2 uçtan 2 cm. eninde sık iğne ile tamamlayın.
 2. 2
  Sena
  Bayan Üye

  Cevap: Şemalı ve resimli el örgü mavi bikini ve pareo yapımı

  Reklam  bikini ve pareo yapmak isteyenler burdan rahatça öğrenip yapabilirler ayrıca farklı renklerde zevke göre kullanılabilir yazın denizden ve havuzdan çıkmak istemeyenlere değişik ve güzel bi fikir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi