Canım Seni Sevmek İstiyor ..!

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk Doktoru Bölümünden Canım Seni Sevmek İstiyor ..! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Gönülce
  Özel Üye
  Reklam

  Canım Seni Sevmek İstiyor ..!

  Reklam  Canım Seni Sevmek İstiyor ..!

  Forum Alev

  Canım yalnızca sevmek istiyor seni.Öncesinin ve sonrasının arasına alıp değil,alışılmış bir tören gibi değil.Hiç dokunmadan,belki de gözlerine bakmadan,konuşmadan belki belki de her zaman yaptığımız gibi değil..

  Canım yalnızca sevmek istiyor seni.Unutup,tekrar hatırladığım çok sevdiğim bir şarkıyı hiç bıkmadan defalarca ara vermeden içten içe mırıldanıp zamandan koparıp alır gibi..

  Canım yalnızca sevmek istiyor seni.Saçlarını yüzünden ayırıp,gözlerini kirpiklerinden, ellerini bileklerinden,ismini bedeninden ayırıp,ayrı ayrı bir evin odalarını gezer gibi,keşfeder gibi, ilk kez ve merakla ve hayranlıkla,bir kırmızının detayında dakikalarca takılıp bakar gibi canım yalnızca sevmek istiyor seni..

  Canım yalnızca sevmek istiyor seni,nereye varacağını bilmediğim bir kaçamak yolculuğa,sırf aklıma esti diye,sevdiğim hiçbir eşyayı almadan yanıma çıkar gibi..Süregelen bir sevgiyle değil,öğretilmemiş,bilmediğimiz biçimlerde,kuşların kanatlarını açıp,özgürlüğe süzülmesine yarayan içgüdüleriyle,içimden geldiği gibi canım yalnızca sevmek istiyor seni.Tarifsiz bir hisle sevmek istiyorum seni.
  Tatlı,ekşi ya da tuzlu değil,bilmediğim bir tatla,bir duyguyla.Öyle,bir meyvenin tadını alır,bir kitabın adını okur gibi değil; bir yaz günü tenine vuran sıcaklığı gibi güneşin,serin bir akşamın denizden esen rüzgarıyla içine işlediği yosun kokuları gibi,anlatamadığın ama bırakmak istemediğin,bitmesini istemedigin bir hisle..

  CANIM YALNIZCA SEVMEK İSTİYOR SENİ..
  NE UMUT ETMEK,NE DE BEKLEMEK..BASKA HİÇBİR ŞEY..
 2. 2
  kalbimsin06
  Üye

  --->: Canım Seni Sevmek İstiyor ..!

  Reklam  emeğine sağlıkkkk güzeldiiii 3. 3
  sagocu_kız
  Bayan Üye
  Canım yalnızca sevmek istiyor seni. :)

  Teşekkürler. 4. 4
  harbykız
  Bayan Üye
  Canım yalnızca sevmek istiyor seni
  sadece senisadece SENİ


  EMEĞİNE SAĞLIK

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi