Ben İki Günlük Aşkların İnsanı Değilim...

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk Doktoru Bölümünden Ben İki Günlük Aşkların İnsanı Değilim... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  nesemcim
  Emekli
  Reklam

  Ben İki Günlük Aşkların İnsanı Değilim...

  Reklam  Ben İki Günlük Aşkların İnsanı Değilim...

  Forum Alev
  Aşkımı verdim sana yüreğimi verdim. Aşk sendin sen yüreğimdin. her atışı senin iki hecelik ismini fısıldardı, kimse bilmezdi ama sen duyardın.
  Hak etmiş miydin bunu böyle derin bir aşkı? Sevgiyi hak etmiş miydin? Geç kalınmış bir soru bu. Nasıl hissetiysem öyle yaşadım ben aşkımı yüreğimi teslim etmiş olmasaydım sana, bunun adı aşk olmazdı zaten.
  Böyle yaşadım hep beğensende beğenmesende. Hesaplı aşklar bana göre değildi. Ne verirsem onu alırım diyenlerden olmadım. Senin için attı yüreğim bunu söylemekten hiç çekinmedim.
  Umutlarımı, hayallerimi verdim sana. Bir gelecek düşledim seninle yarım aşkları kaç kovala oyunlarını, göstermelik aşkları bırakıp bir kenara. Bugünü dolu dolu yaşarken yarına dair hayaller, umutlar besledim. Hepsinde sen vardın sensiz olmayacaktım. Bugünüde yarınıda seninle yaşayacaktım.
  Ruhumu verdim sana bedenimi verdim, olmadığım zamanlarda ruhumu bıraktım sana yalnız kalmasın diye. Çünkü sensiz olmazdı ruhum içimi sıkıntılar basardı. Bu yüzden özgür bırakırdım hep onu ve ruhumun gideceği tek yer senin yanındı.
  Ya bedenim! gözlerim gördüğü hiçbirşeyi ayırt edemezdi sensizken. Ellerim dokunmazdı hiçbir şeye, yürümezdi bacaklarım senin olmadığın yollarda. Sana her dokunuşum yeniden doğuşum olurdu benim.
  Hayatımı verdim sana "can" deseydin onu da alırdın benden gözümü bile kırpmadan. Zaten aşk bu değil midir? Sevgiliye dokunduğun anda ölsem umrumda değil demek değil midir? Bunu diyemiyorsan eğer niye yaşıyorsun ki aşkı?
  Bütün bunlar yetmedi sana biliyorum. Yetseydi eğer şimdi bunları san yazıyor olmazdım. İsyan sanma bunları ben hayatı sende aradım. Belki küçük bir şey yeterli olacaktı her şey için. Her zaman ki gibi sen istedin bitti.
  Ama sana olan sevdam, sana olan aşkım mezarda biter.
  BEN İKİ GÜNLÜK AŞKLARIN İNSANI DEĞİLİM!!!


 2. 2
  hepsi_cansuu
  Yeni Üye

  --->: Ben İki Günlük Aşkların İnsanı Değilim...

  Reklam  evet tam sana göre bi yazı...
  eline sağlık ablacımm...;) 3. 3
  ece_nur
  Usta Üye
  güzel bi yazı ellerine sağlık 4. 4
  zehroşh
  Üye
  güzel bi yazııııı... emeğine sağlık...

 5. 5
  nur_1905
  Üye
  Çok güzell emeğine sağlık...

 6. 6
  tuanamlk
  Usta Üye
  BEN İKİ GÜNLÜK AŞKLARIN İNSANI DEĞİLİM!!!

  ÇOK SAOL PAYLAŞIMIN İÇİN


 7. 7
  hackeremin
  Emekli
  çok güsel ya emeğine sağlık okurken kendimden geçtim adeta:(

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi