Seven Erkek Neden Aldatır ?

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk Doktoru Bölümünden Seven Erkek Neden Aldatır ? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Sevinç
  Bayan Üye
  Reklam

  Seven Erkek Neden Aldatır ?

  Reklam  Seven Erkek Neden Aldatır ?

  Forum Alev
  Eskiden bir nedeni olurdu ya da öyle sanılırdı. Ama artık erkeklerin kadınları aldatmak için çok önemli bir nedene ihtiyacı yok. Maksat skor olsun!

  Prestij için

  Erkekler çok sayıda kadınla ilişkiye girmeyi, arkadaş çevresi içinde bir statü göstergesi olarak görüyor. Eşini atlatıp başka bir kadınla bir gece geçiren erkek, arkadaşlarından alkış toplarken; sadakati tercih edenler alay konusu oluyor: Bu nedenle erkekler sırf, sırf arkadaşlarından artı puan toplamak uğruna, partnerlerini aldatmasalar bile başka kadınlara ilgi duyduklarını ima ediyor ya da kaçamak program yaptıklarına dair hikayeler uyduruyor.

  Aşk kapıyı çalınca

  Bu durum pek sık rastlanan bir durum olmasa da erkekler; başka bir kadına aşık olup partnerlerini aldatabiliyor. Bu durum erkek farkına varmadan gelişiyor. Genellikle birlikte çalıştıkları, uyumlu ve başarılı kadınlara aşık oluyorlar. Onu kaybetme korkusu erkeği paniğe sürüklüyor, bu nedenle de pek çok taviz veriyor. Kadının, bu tavizlerden hoşlanıp daha sıcak davranmasıyla birlikte erkek, partnerini unutup yeni bir aşka yelken açıyor.

  Kahramanlık

  Erkeklerin en ilginç aldatma nedenlerinden biri de kahramanlık sevdası. Yakın çevreledinde korunmaya muhtaç, tehlikede bir kadın varsa erkekler hemen koruyucu kanatlarını geriyor. Bu hamilik hissi, zamanla o kadınla birlikte olma isteğine dönüşüyor.

  Çaresiz bir kadınla birlikte olmak , ona sevgi vermek de erkeklerin kendilerini adeta bir kahraman gibi hissetmelerine neden oluyor.

  Heyecan

  Erkekler hayatlarındaki kadına delice aşık olsalar da, çoğu zaman önlerine çıkan fırsatları değerlendirmeden edemiyorlar. Özellikle uzun yıllar aynı kadınla birlikte olan erkekler yeni heyecanlar yaşama fırsatlarını asla kaçırmıyorlar. Başka bir kadına kur yapmak ve flört etmek onları eski yıllara götürüp kendilerini erkek hissetmelerini sağlıyor.

  40 yaş bunalımı

  Bu durum 40 yaş üstü erkekler için geçerli. Genellikle evli ve çocuklu olan bu erkekler kendilerinden yaşça küçük genç kadınlarla birlikte olarak hala güçlü bir erkek olduklarını çevrelerine kanıtlamaya çalışıyorlar.
 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: Seven Erkek Neden Aldatır ?

  Reklam  Sanıyorevlendım su an§/ yasındasında 3. 3
  Ziyaretçi
  Götlek bu erkekler ve tabii evli olduklarini bilen kadinlarda götlek... 4. 4
  Ziyaretçi
  bence hayattan ne istediklerini bilmiyorlar ve karisiyla arasindaki sevgini bittigini saniyorlar karsidan gelen ilgi hoslarina gidiyor kendilerini kontrol edemiyorlar. elindekileri degerini yitirince anliyorlarki o bir anlik heves gecicimis anliyorki karisini ve cocuklarini cok seviyor lakin SU KOPRUYU BOLMUS artik!!!!!

  Yapmadan dusuncektin kendine saygini yitirmeden dusuncektin... yap cat hataydi de isin icinden cik...

+ Yorum Gönder
karısını seven erkek neden aldatır,  seven erkek neden aldatır,  eşini seven erkek neden aldatır,  bir erkek karısını neden aldatır,  seven erkekler neden aldatır
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi