Erkekler ne konuşur - ne söylerler; gerçekte ne demek isterler?

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk Doktoru Bölümünden Erkekler ne konuşur - ne söylerler; gerçekte ne demek isterler? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  mynq
  Emekli
  Reklam

  Erkekler ne konuşur - ne söylerler; gerçekte ne demek isterler?

  Reklam  Erkekler ne konuşur - ne söylerler; gerçekte ne demek isterler?

  Forum Alev
  Erkekler ne konuşur - ne söylerler; gerçekte ne demek isterler?

  Konu: Bazen bir erkek, senin anladığından çok farklı bir dilde konuşuyor olabilir. En azından bugüne kadar! Şimdi sana, onun söylediklerinin arkasındaki gerçekleri ve aslında ne demek istediklerini açıklıyoruz....

  Söylediği: “Suç sende değil, bende...”
  Demek istediği: Yine mi bu eski replik! Eğer bir erkek bu kelimeleri sarf ettiyse, seninle artık görüşmek istemediği halde, gerçek sebebi söyleyerek seni incitmekten korkuyordur. Çok orjinal sayılmaz ama en azından, kalbini kırmamaya çalışıyor.

  Söylediği: “Vay be, Angelina Jolie ne kadar da hoş!”
  Demek istediği: Vay be, Angelina Jolie ne kadar da hoş. Burada hiçbir anlam karmaşası yok. Seninle kıyaslama yapmak veya tercih belirtmek yoluna gitmeden, açık ve bilinen bir gerçeği vurguluyor. Sen de biliyorsun, erkekler bazen düşündüğün kadar akıllı olmayabilir ve bu durumda ne diyorsa aslında onu demek istiyordur!

  Söylediği: “Bu haftasonu partiye gidiyor musun?”
  Demek istediği: Aslında benimle gitmeni istiyorum fakat çok utandığımdan sana düzgün bir çıkma teklifi yapamıyorum. Umarım mesajı almışsındır. Bir erkek seninle ilgilendiğinde, reddedilme ihtimalini yoketmek için bu tip dolambaçlı yollara başvurabilir.

  Söylediği: “Eğer beni gerçekten sevseydin ...”
  Demek istediği: Ben düşüncesiz biri olduğumdan, kız arkadaşıma yapmak istemediği şeyler yaptırmak ve ardından arkadaşlarıma hava atmak istiyorum. Ne olursa olsun uzak durun...

  Söylediği: “Arsenal herzaman 4-4-2 düzenine sadık kalmalı, Thierry Henry United maçında kesinlikle ofsayta düşmüştü...” Demek istediği: Bla bla blaaa ... Pardon ne demek istediği hakkında hiçbir fikrimiz yok. Bunu babana sorabilirsin.

  Söylediği: “Seni ararım”
  Demek istediği: Bu biraz çelişkili. Bazı durumlarda gerçekten seni arayacaktır fakat bazen bu söz tam tersini ifade eder. Seni başından atmak istiyor ama daha orjinal bir yol bulamıyor olabilir. Bunu anlamanın tek yolu , arayıp aramayacağını, yaşayıp görmektir!

  Söylediği: “Seni seviyorum”
  Demek istediği: Seni şu anda seviyor. Erkekler aşk oyunlarında kızlar kadar iyi olmadıklarından , bu sözü kullandıklarında genelde doğruyu söylüyorlardır. Sonsuza kadar demek istemese de , o anda sana karşı çok güçlü duyguları vardır. Ooo Yaşasın!
 2. 2
  FULDEM
  Bayan Üye

  Cevap: Erkekler ne konuşur - ne söylerler; gerçekte ne demek isterler?

  Reklam  Her kadını genel almak doğru olmadığı gibi erkekleri de genel almak doğru değildir. Fakat göze çarpan ve çoğu kişi tarafından anlatılanlara göre Net konuşurlar, imaya başvurmaz doğrudan söylemek istediklerini söylerler.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi