Ben Senin Neyinim? Ben Söyleyim

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk Hikayeleri Bölümünden Ben Senin Neyinim? Ben Söyleyim ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  nesemcim
  Emekli
  Reklam

  Ben Senin Neyinim? Ben Söyleyim

  Reklam  Ben Senin Neyinim? Ben Söyleyim

  Forum Alev
  Ben senin değeri sonradan anlaşılanınım


  Ben senin degeri sonradan anlaşılanınım. Sen benim uzaklaştıkça yaklaşanımsın. Ben senin vicdanının kara deliğiyim, kalbinin kabuk bağlamayan yarası, içini rahat bırakmayanınım.

  Sen benim en gizli törenlerle içime gömdüğümsün, sen benim boğazıma takılanım, yutkunamadığımsın. Sen pişmanlığımsın. Sen benim geri dönüşü olmayan yollarım, çıkmaz sokaklarımsın.

  Ben senin herkesin yanındaki mutsuzluğun, birtürlü unutamayacağın, hafızanın söz dinlemeyen çocuğuyum, ben sende kalbin yargılanmasıyım. Kalemin kırılması, kalemin kırılmasıyım.

  Sen benim “keşke dilsiz olsaydım o sözleri söylemeseydim”temennimsin. Sen benim dolu bir bulut gibi üstümde dolaşanımsın. Sen benim hayat boyu beraber yaşayacağım kaderimsin.

  Ben senin çalmayan kapın, boşa çıkan bekleyişlerinim. Bitip tükenmek bilmeyen son ümidin, her sabah yeniden başlayan umudunum.

  Sen benim nekadar istesem de uzak durduğum, kaçarken daha fazla aşkım olduğumsun. Kendime verdiğim tutamadığım sözlerim, içine düştüğüm çelişkimsin.

  Ben senin gözünden akan damlan, kalbinden gelen öfken, beyninde rahat durmayan “keşke”nim. Ben senin bakıp bakıp hatırladığın, geri alamadığın zamanınım…
  Sen benim utancımsın. Yüzleşmekten kaçtığım ama bir ayna gibi karşımda duran, saklanamadığım, gözlerimi kapatamadığım utancımsın…

  Ben senin son serzenişin, artık ne yapsan fayda etmeyeninim.


  Sen benim tükenen kelimelerim,kalbimin beynime söz geçiremeyişisin..

  Sen benim kalbimin ilk atışısın…

  Ben senin kalbinin son atışı…


 2. 2
  HÖRÜ
  Bayan Üye

  Cevap: Ben Senin Neyinim? Ben Söyleyim

  Reklam  İnsan kaybedince, hata yapınca, pişmanlığı gerçekten hissedince karşısındaki insanı ve sevdiği insanı en iyi şekilde anlamaya ve kendisi için ne ifade ettiğini anlamaktadır.+ Yorum Gönder
ben senin neyinim,  ben senın neyınım,  neyinim ben senin
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi