Serseriden güzeline mektup...

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
Aşk Sevgi ve Aşk Hikayeleri Bölümünden Serseriden güzeline mektup... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  lunatic_girl
  Usta Üye
  Reklam

  Serseriden güzeline mektup...

  Reklam  Serseriden güzeline mektup...

  Forum Alev
  KIZDAN SEVGİLİSİNE MEKTUP


  Elime son kez aldım kağıt kalemi, bu sana son mektubum. Postacı son bir kez haber getirecek benden sana. Canım bilirim aldırmazsin hiç birşeye, ne sevgiye ne de hislere. Şimdi elimde bir sigara var, bugün çok içtim. Bilirim kızacaksın, "İçme demiştim" diyeceksin. Ama ben yine ayni cevabı vereceğim: Dertliyim. Son kez bu kalp derdinle dolu. Bu mektubumda Seni ne kadar sevdiğimi özlediğimi yazmayacagim. Artik degistim ben. Senin umursamaz tavirlarindan bıktım SERSERIM. Takmiyorum artik ben de seni. Hani bende bir resmin var ya, arkadasima verdim SERSERIM. Çok begenmis seni, "Al senin olsun" dedim. Ama dikkat etmesini de söyledim. Olur ya çikarsaniz "Boynuzlamasin seni" dedim. Yüzünün şeklini görmeni isterdim SERSERIM. Bu mektup digerine benzemiyor degil mi? Dün gece yıktın, öldürdün beni SERSERIM. Dilindeki hece bir kurşun gibi saplandı yüreğime. Tüm gece kanadi durmadan, Gözlerim doldu ağlayamadım. Yataklara düstüm ne zamandir. Ama iyi oldu aslinda, seni umursamiyorum artik, Sen ne demistin SERSERIM: "Üzülme!". Üzülmüyorum zaten gülüyorum, Bu acilarin getirdigi mutsuzlugu seviyorum. Lanet olsun sana SERSERIM.
  Bu kadar degersiz miydi sevgim? Biliyorsun ben seni çok sevdim. Bu sana son mektubum SERSERIM. Yak istersen,istersen baskalarina okut. Ya da evet içip içip ağla, Ama sunu bil ki bu sana son mektubum. Bundan sonra hain yazar mezar taşında, bir ölüsün artik sen hatiralarimda...  SERSERİDEN CEVAP


  Bugün hiç beklemedigim bir anda, Mektubunu aldim GÜZELIM. Son mektubum demissin, inanmam sen dayanamazsin bensizlige, erirsin, bitersin günden güne. Bak ne diyorum GÜZELİM, gönlün olsun, birkaç gün daha çikalim sevinirsin belki. Hediye olur ya da bir elma şekeri. Sen bensiz yapamazsin GÜZELIM. Seni öptügüm o ilk ani hatirla, Nasil da çocuklar gibiydin, bayilacaksin diye korkmustum GÜZELIM. Ben senin gibi neler geçirdim elimden, bilirim haberim yok sevmeden, sevilmeden. Sen beni gerçekten sevdin mi GÜZELİM? Sana bu mektubu meyhaneden yaziyorum, biraz önce birkaç çocuk dövdük GÜZELİM, onlarin şerefine içiyoruz. Bak GÜZELIM! Ben sana ne demistim hatirlamiyorum "Üzülme" yazmışşın, sahiden dedim mi? Içkiliyken herhalde, bilirsin. "Yıktın" yazmışsın Sahiden yıkıldın mı? Umursamazsın sanmıştım, takmazsın diye ummuştum, ama madem beni unuttun, bu sana son sözüm olsun:
  Ben de seni sevdim haberin olsun GÜZELİM.


  KIZIN ARKADAŞIN'DAN SERSERİYE


  Seni tanimiyorum serseri, Ama arkadasim seni çok sevdi. "Son mektup" demisti dogru, Hem o seni çoktan unuttu. Seni çok begendim be serseri, belki seversin, belki de... "Güzelim" demissin bizimkine, Ben de seni zevkli bilirdim. Ben ondan daha güzelim. Bak serseri! Ben seni ondan daha çok severim. Telefon numaramı yaziyorum,arkada, onu aradığın gibi beni de ara. Ayrıca senin güzel garipleşti bu ara "Kalbim ağrıyor" diyor, doktor bir teshiş koyamıyor.Aman canım o da bir başka. Ağlasa da gülüyorum der etrafa. Sakın unutma beni ara.  SERSERİDEN ARKADAŞA


  Bak kızım ben seni sevmedim daha en başta. Ben güzelimi sevdim her şeyden çok. O bana "serserim" derdi canından koparcasına, Sen ise "serseri" diyorsun sokakta kalmışçasına.
  Senin gibi arkadaş olmaz olsun. Güzelliğe gelince,kimse yarışamaz benim GÜZELİMLE. Şimdi bırak bunları "son mektup" derken yalan sanmıştım. Daha beter içer oldum, her gece sarhoşum. Bir dahaki mektupta güzelimden bahset bana. Şimdi gerçekten mutlu mu? Yoksa baskasını mı seviyor? Hasta demiştin,kalbinden hasta. Yoksa bu aşk hastalığı mı? Benden başkası ile... Çabuk yaz arkadaş. Her şeyi arkadaş, her şeyi anlat bana.
  Anladım ki yaşayamam ben onsuz bu dünyada.


  ARKADAŞTAN SERSERİYE


  Affedersin serseri yanlış yapmışım ben. O seni gerçekten çok sevmiş. Son nefesinde bile adını söyledi, Yüreğim parçalandı, anlayamazsın. "SERSERİM" deyişini duysaydın gözleri kapanırken.Aşkın öyle sarmış ki bedenini. Kaybedince, yaşayamadı öldü işte. Son mektunda ne yaptın? İçip içip ağliyor musun? O şimdi mezarında huzurlu yatarken, yılanlara bile seni anlatır şüphen olmasin. Zaten mezar tasinda "SENİ SEVMİSTİM SERSERİ" yazısını görünce anlarsın. Belki bir umut vardı yaşamasında, ama senin de ciddi olmandı. "Bir kaç gün çıkalım" demişsin ona. "Elma şekeri olur" demişsin. İste o vurdu senin güzelini, indi zavallıcığın yüreğine. Şimdi mezarında derin bir uykuda. Sevgisi de sonsuzlaştı onunla. Aslında o hiç istemedi öldüğünü bilmeni. Ama dayanamadım yazdım işte. Şimdi ne yaparsın, nasıl yaşarsın? Iİer misin, adam mı döversin? Sen de onu sevmişsin öyle yazmışsın
  Öyleyse bırak aşkınız yaşasın.


  SERSERİNİN ODASINDAKİ NOT

  Sana Geliyorum Güzelim...
  Seni Seviyorum Güzelim...
 2. 2
  bozo2
  Üye

  --->: serseriden güzeline mektup...

  Reklam  boyle guzel mektubu ılk defa okuyorum :D:D 3. 3
  Mustafa.A
  Yeni Üye
  ellerine sağlık arkadaşım senin yazdığın iki konuyu okudum ve duygulandım yazılarının devamını dilerim 4. 4
  *DeNiZ*
  Yeni Üye
  güzel olmuş...arkadaşım....emeğine sağlık.....

 5. 5
  DrAgOnS
  Üye
  gece gece bi tuhaf oldum yaw:(

 6. 6
  ceza&ayben
  Üye
  çok teşekkürler ya gerçekten güzel

 7. 7
  redoano
  Üye
  Güzel gerçekten eywallah.. Serserim yazmasan olmaz mıydı yarama tuz bastın :(

 8. 8
  #SiReNa#
  Üye
  Valla ne diyeyim son kısım yürekten yaralıyo insanı.. Yanlış anlamalar yanlış anlaşılmalar ve hüzünlü sonlar..

 9. 9
  lunatic_girl
  Usta Üye
  beğendiğinize sevindim arkadaşlar ben her okuyuşumda ağlıyom bana sevdiğimi hatırlatıyo ayrıldık ama olsun ben onu ölesiye seviyorum...ölmeyi bile göze aldım ama yaşamam lazım!

 10. 10
  redoano
  Üye
  Keşke "serserim" olmasaydı oradaki. Acayip oldum. Sen mi yazdın bunu lunatic_girl?

 11. 11
  lunatic_girl
  Usta Üye

  --->: serseriden güzeline mektup...

  Reklam  yok ben yazmadım başka bi yerden aldım

 12. 12
  redoano
  Üye
  Saol ilgilendiğin için. Çok hoşuma gitti de ondan sordum. Acayip bi ruh hali oluşturdu bende.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi