Gerçek her zaman görünen değildir!!

+ Yorum Gönder
Aşk Sevgi ve Aşk Hikayeleri Bölümünden Gerçek her zaman görünen değildir!! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Gönülce
  Özel Üye
  Reklam

  Gerçek her zaman görünen değildir!!

  Reklam  Gerçek her zaman görünen değildir!!

  Forum Alev
  david vali olmaya adaydı.seçim kampanyaları çok yorucu geçiyordu.bir yeri aramak isterken aceleyle yanlış çevirdiği telefonda karşısına çıkan şarkı gibi sesle karşılaşınca şaşırdı.özür dileyip kapattı.ama o ses aklından hiç çıkmıyordu..

  ertesi sabah yine o numarayı aradı.kendisini tanıttı.konuşmaya başladılar.konuştukça kızdan daha çok etkileniyordu.günler geçti.hergün onunla konuşuyor ve onun sesini duymadan güne başlayamıyordu.aylar geçmişti.seçim kampanyası hızlanmıştı.david aklından ve kalbinden çıkaramadığı o kızla evlenmeyi düşünmeye başlamıştı.danışmanı "evlenirsen oyların yüzde 10 artar" dedi.david neden olmasın diye düşündü ve yine telefonu çevirdi.hiç nefes almadan evlenmek istediğini söyledi.genç kız biranda sessizleşti."henüz beni görmediniz,ya beyenmezseniz" dedi.david ise bu kadar güzel sesin ve kalbin sahibi çirkin olamaz herhalde diye düşündü ve ertesi gün buluşmak üzere sözleştiler..

  david heyecanla buluşacakları yere geldi.biraz sonra uzaktan yanında köpeği ile güzel bir kız geliyordu.gözlerinde güneş gözlüğü,elinde beyaz bir baston vardı..bu kız kördü!!

  kız david ile buluşacakları havuzun yanına kadar gelmişti.bu david in telefonda konuştuğu meleğiydi.david,şaşkınlıkla bakakaldı."ne yapmalıyım" diye düşündü.herşeye rağmen onun elini tutup konuşmalı ve evlenmelimiydi?yoksa kaçıp gitmelimiydi?ikincisini tercih etti.kızın yanından sessizce çekip gitti..

  david,günlerce kendisini bekleyen o kızın hayalini unutmadı.bazen eli telefona gidiyor "o gün işim çıktı gelemedim" diyerek herşeye yeniden başlamayı düşünüyordü..

  günler geçti.david seçimi kaybetti.avukatlık mesleğine geri döndü.o gün tecavüz davasında sanığı savunacaktı.adliyeye gidip yerine oturdu.david başladı ve ilk tanığa sorularını sordu.moralini bozmamak için karşı tarafın avukatına bakmamıştı bile.soruları bitince yerine oturdu ve tekrar dosyayı incelerken karşı tarafın avukatının sesini duydu.bu ses çok tanıdıktı.başını kaldırdı ve dikkatle baktı.saçlarını sımsıkı yapmış yuvarlak topuzlu,menekşe gözlü güzel mi güzel bu avukat,o gün parkta bıraktığı kız olabilirmiydi?yoksa hayl mi görüyordu?

  2 saat sonra dava bittiğinde avukatı bahçede yakaladı.tam konuşacaktıki o çizgi halindeki dudaklardan bir ses duyuldu...

  "o gün parkta sana şaka yapmak istemiştim.herşeye rağmen beni isteseydin, cesurca yanıma gelip bana "meleğim" deseydin,ya da 1-2 saniye daha bekleyebilseydin,zaten gerçeği öğrenecektin.oysa sen kendi kalbini sınavdan geçirdin ve başarısız oldun"..

  ve telefondaki melek yürüyüp gitti... 2. 2
  crazy_girl_13
  Üye

  --->: gerçek her zaman görünen değildir!!

  Reklam  daha önce okumuştum bi kez daha okuma fırsatım oldu sayende çok güzel bi hikaye emeğine sağlık 3. 3
  asi-girls
  Üye
  Cok güZel ßi hikaYe ya insan SEwdiği kişi Ne olursa oLsun isTer kör oLsun iSter sakat oLsun GerCekten sewioSa onu ßırakmamaLıdır :)
  +rep;) 4. 4
  Gönülce
  Özel Üye
  Alıntı asi-girls Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Cok güZel ßi hikaYe ya insan SEwdiği kişi Ne olursa oLsun isTer kör oLsun iSter sakat oLsun GerCekten sewioSa onu ßırakmamaLıdır :)
  +rep;)

  çok teşekkür ederim arkadaşim..beyenmenize sevindim

 5. 5
  kolera11
  Üye
  bende biliodm çok güzel kıymetini bil ilk repim sana:D

 6. 6
  Gönülce
  Özel Üye
  Alıntı kolera11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  bende biliodm çok güzel kıymetini bil ilk repim sana:D


  arkadaşım çok teşekkür ederimm..çok mutlu oldummm...bu repi hep saklıycammm:D

 7. 7
  _DuYGu_
  Yeni Üye
  çokk güsel bir hikaye gerçektende Ellerine sağlık. Asi-girls system of down bise durmadan şarkılarında yerin dibine soktuğunu biliyor muydun_?

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi