Dokunaklı Sözler, Kısa dokunaklı sözler

+ Yorum Gönder
Msn İletileri Msn Sözleri ve Aşk Nickleri - Sevgi Sözleri Bölümünden Dokunaklı Sözler, Kısa dokunaklı sözler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  DOLUNAY
  Özel Üye
  Reklam

  Dokunaklı Sözler, Kısa dokunaklı sözler

  Reklam  Dokunaklı Sözler, Kısa dokunaklı sözler

  Forum Alev
  Dokunaklı Sözler, Kısa dokunaklı sözler


  Dokunaklı Sözler

  Yuvasından fırlamış gözlerim korkutmasın seni. Seni görünce hayretten ne yapacağını şaşıran gözlerimin hali aşkımın ifadesi.

  Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun, duyduğum en derin sevgi senin eserin, gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin, ve kurduğum en güzel hayal sensin.

  Gül bahçesinde geçse de ömrüm, senin üstüne gül koklamam gülüm! Seni koklamak olsa da ölüm, inan uğrunda ölmeye değersin gülüm

  ne zaman tutsam ellerini, gözlerimin önünden mevsimler geçer. Ne zaman gözlerin gözlerime değse saman yolundan bir yıldız düşer.

  Dünya unutursa dönmeyi, rüzgar unutursa esmeyi, aşıklar unutursa sevmeyi, belki o zaman unuturum seni

  bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir

  sevgilerin en güzeli seni sevmek, özlemlerin en güzeli seni özlemek, ve hayatın tadı sabah kalktığımda, senin var olduğunu bilmek.

  Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun, duyduğum en derin sevgi senin eserin, gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin ve kurduğum en güzel hayal sensin.

  Aşka burun kıvırmayın o çöl ortasında yemyeşil bir bahçedir. O bahçeye layık bir bahçıvan olmak için, her bitkinin sürekli bakıma ihtiyacı olduğunu unutmayın.

  Eğer öldüysen, şu anda yıldızlara uzanırsan, yıldızların ışıklarını topla. Taç şeklinde saçlarının arasında sonsuza dek parlasın.

  Seni seviyorum diyebiliyorsam bu sende bütün insanlığı, bir anlamda bütün canlı olan her şeyi ve yine sende kendimi seviyorum demektir.

  Sevmek saçak altına sığınan göçmen kuşun, kar tanecikleri arasında uçuşan beyaz tüyünü görebilmektir.

  Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek.
  Ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.

  Mehtap sularda gümüşten bir iz bırakırken, gökte yıldızlar parlıyordu. Yalnız kaldığım günler ve geceler, kalbim her yerde seni arıyordu.

  Yaşamın kaynağı sevgiyse eğer, sevgi mutluluk, mutluluk paylaşmak, paylaşmak dostluk, dostluk hatırlanmak, hatırlanmak unutulmamaksa eğer, demek ki sevilmişiz.

  Eğer bir gün buluşacağımız yere gelemezsem. Dünyanın bütün renklerinden oluşan bir demet çiçek yaptır. Çünkü beni senden ayıracak olan tek kuvvet, ölüm beni yakalamış demektir.

  Sevmek seni seviyorum demek değil. Seni seviyorum derken titremektir.

  Karlı bir çam ormanında nefes almak bahtiyarlığına benzer seni sevmek.

  Yüzünü alıyorum elime yaşam budur, bir gülün akşamı da budur seninle doğmak yeryüzüne her sabah ve silinmek seninle.

  Sen yollara yürürsen, çiçekler de yürür, şaşarım gülüşünün ardından güneş doğmazsa, bir çocuk kapıları kırıp kırlara koşmazsa, sen ufuk çizgisinin düşüncesiyle özgür, gülüşü ışık olup ta yüzüme akan düş, sen uzak kıyıların adamı, sen benim yüreğimde açan gülsün.

  Sevgilim yalan söylersem sana, kopsun ve mahrum kalsın dilim sana seni seviyorum deme bahtiyarlığından sevgilim, yalan yazarsam sana kurusun ve mahkum kalsın elim, okşayabilmek saadetinden seni sevgilim yalan söylerse sana gözlerim iki damla gözyaşı gibi avuçlarıma aksınlar ve göremesinler seni bir daha.

  Bana geleceksen her şeyinle benim olarak gel. Bir emanet gibi geldikten sonra, yanımda olmanın ne anlamı kalır ki

  seni sen olduğun için değil, seni bende bulduğum için seviyorum.

  Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da. Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum ya, iste o en büyük gerçek.

  Özlemek güzel şeydir, özlüyorsa özlenen beklemek güzel şeydir, gelecekse beklenen sevmek güzel şeydir, seviyorsa sevilen.

  Benim sevgim, zaman ve uzaklıkla sınırlı değildir. Zamanı kaldırınca aynı andayız. Uzaklığı kaldırınca aynı yerdeyiz. O zaman her an ve her yerde seninle birlikteyiz.

  Aşk yaşanır anlatılmaz.

  Kalbim seni unutacak kadar hainse, ellerim onu parçalayacak kadar asidir.

  Sevdiğini özgür bırak, geri gelirse o senindir. Geri gelmezse, zaten hiç senin olmamıştır.

  Heveslerim, avuntularım, hüzünlerim hepsi seninle güzelmiş, şimdiyse tek yaşayabildiğim sende sensizliği yaşamak.

  Mecnun leylası için kendini dağlara vurmuş, bense dağlara vuracak bir ben bulamıyorum. Benliğim sensizliğinde yok olup gitmiş.

  Bilseydim severken gideceğini sevmezdim bir ömür boyu varlığını da, yokluğunu da.
  Demiştin ya hani beni taşıyamazsın, ağır gelirim, olmaz diye. Yok be gülüm inan sensizlik daha ağır.

  Sevgi tohumlarının ekildiği o ilk bakışın vardı ya hani, beni benden aldığın, gözlerinde kilitlendiğim, ufka yelken açtığım o masumca bakan gözler, sonsuzluktan bir kapı açan, içinde yok olup gittiğim. Evet işte o gözler. En zoru da bu olsa gerek, o gözlerden mahrum bırakılmak.
  Geceden ufka uzanan bir yol gibiydin. O yola her baş koyuşumda bir nefesin daha benimle soluduğunu bilmek. İşte tek zevkim buydu. Öyle olsun bir tanem, bilsem benden bunu da esirgeyeceğini duyumsamazdım beni benden alan o son nefesi.

  Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye. Biraz zaman istedim düşüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir başkası ile kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye

  seversem sonuna kadar severim silersem mahşere kadar silerim seveni baş tacı sevmeyeni yolcu sayarım simdi söyle itirazın var mı? Seni seviyorum

  Öyle bir yar severim ki ilaha tapar gibi tapar anama bakar gibi bakarım ama dudağında ruj arkasında puşt görürsem anam avradım olsun benzin döker yakarım. 2. 2
  hell.azrail
  Üye

  --->: Dokunaklı Sözler, Kısa dokunaklı sözler

  Reklam  saolasın hepside birbirinden güzel+ Yorum Gönder
anlamlı dokunaklı sözler,  dokunaklı sözler,  dokunaklı aşk sözleri,  en dokunaklı aşk sözleri,  dokunaklı kısa sözler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi