Hatirlarmisin Ben Seni Ne Cok Sevmistim,

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Aşk Smsleri Bölümünden Hatirlarmisin Ben Seni Ne Cok Sevmistim, ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  BADMAN
  Usta Üye
  Reklam

  Hatirlarmisin Ben Seni Ne Cok Sevmistim,

  Reklam  Hatirlarmisin Ben Seni Ne Cok Sevmistim,

  Forum Alev
  NASIL SOĞUK AYRILIĞIN GÜNEŞI GÖLGELI BIR ÇINAR OLAN GÖVDEMIN DALLARI IÇTEN KIRINCA ACI BUZDAN BIR ALÇIYLA TUTUYOR BENI...  BOMBOŞ BIR ÇAYIRLIKTA, TEK BIR AĞAÇ GIBI SAKINMASIZ BIR GERÇEKLIKTIR VARLIĞIN.GIDIŞIN ÖYLE BIR BOŞLUK YARATIRKI GERI GELIŞINLE DOLDURAMAZSIN...
  HEP KENDI GÖLGEMI ICINDE GÖRDÜGÜM KALBINDE BUGÜN BASKA BIR GÖLGE GÖRDÜM. ARTIK BENIMDE KALBIM BIR GÖLGE GIBI KAPKARA...
  ODÜMÜZ PATLIYOR ACI ÇEKMEKTEN OYSA BIRAZ DA ACIDIR ASKIN MAYASI ... KAÇINAMAZSIN ..
  KAPINI CALAR MAZI, DALGINLIKLA ACARSIN, ARAR GOZLERIN BENI O GUNLERI SORARSIN. PISMANLIK SARAR SENI O GUNLERI ANLARSIN OTURUP BU ASK ICIN SENDE AGLARSIN..AMA NAFILE..?
  DÜNYAYI SEVERIM ENGELI OLMASA SENI SEVERIM AYRILIK OLMASA...
  KALBIMDE YER YOK SENDEN BASKASINA INANKI DAYANAMAM BEN SENIN YOKLUGUNA BIRBIRIMIZDEN AYRI YASASAKTA AYRILAMAM ALISMIM BIRKERE SENIN SICAKLIGINA...
  KAPINI CALAR MAZI, DALGINLIKLA ACARSIN, ARAR GOZLERIN BENI O GUNLERI SORARSIN. PISMANLIK SARAR SENI O GUNLERI ANLARSIN OTURUP BU ASK ICIN SENDE AGLARSIN!
  SIMDIK GÖZLERIME AGLAMAYI ÖGRETTIM KI, BU YASLAR UTANGAC BOYNUNUN KÖLESI OLSUN. BU DA BENIM SANA AYRILIRKEN HEDIYEM OLSUN!
  SOYTARILIK ETMEDEN GULDUREBILMEK SENI EKMEK CALMADAN DOYURABILMEK VE HAKSILIK ETMEDEN DOGAN GUNESE BUTUN AYDINLIKLARI SUZE BILMEK ICIN MULTECI ISTEKLERIM OLDU BILIYORSUN BU SON OLSUN!!!
  SEN DE BENI UNUTANLARDANSIN, ACIYLA BIRAKIP KACANLARDANSIN, UNUTMA KI SEN DE UNUTULACAKSIN, BENIM MEZARA GIRDIGIM GÜN SEN DE UNUTULACAKSIN...!!!
  SEN ASKI COK KISIDE ARADIN, AMA ASK BU, BENIM SANA ASKIMI VERDIGIM GIBI, KIMSE VEREMEZ, O YÜZDEN ASKI HER YERDE BULAMASSIN...
  ILIK BIR BAHAR GÜNÜYDÜ ISLANDIK YAGMURDA SENINLE, AKIVERDIK IKIMIZDE BIRBIRIMIZIN GÖNLÜNE, DEMIR ATMISTIK KALBIMIZIN LIMANINA AYRILAMAYIZ DERKEN NE OLDU BIZE?
  BAKIYORUM KAPILMISSIN RÜZGARIN DELILIGINE, SÖYLE BANA BU GIDISIN NEREYE??? HAYAT BU BIRGÜN SONA ERECEK BU GÜNAHLARININ BEDELI VERILECEK.
  HATIRLARMISIN BEN SENI NE COK SEVMISTIM, SAATLERCE GÖZLERINE BAKARDIM SANA DOYAMAZDIM BAKMALARA KIYAMAZDIM HASRETIN YAKSADA ISYANLARA SARILMAZDIM, SEVMISTIM SENI
 2. 2
  C* HARBi C*
  Yeni Üye

  --->: Hatirlarmisin Ben Seni Ne Cok Sevmistim,

  Reklam  Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış;tutabildiklerin senin sevgin, tutamadıklarınsa; benim sana olan sevgimdir.
  Gözlerinde mutluluk, aşk, sevgiyi gördüm Aşkım+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi