Sevgi Mesajları

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Aşk Smsleri Bölümünden Sevgi Mesajları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Sevgi Mesajları

  Reklam  Sevgi Mesajları

  Forum Alev
  ben Benı Sevenı Degıl ! Benı Sevmeyenı Sevdıgım ıcın Mutsuzum :((


  hayatta ıkı Kor Tanıyorum; Bırıncısı Senden Baskasını Gormeyen Ben,ıkıncısı Benı Goremeyen Sen....


  sen Hıc Denızlerın Dıbıne Bakınca Yemyesıl Ormanları Gordun Mu?ımkansız Deme!cunku Ben Senın Gozlerıne Bakınca Olulerın Bıle Sahıt Olmadıgı O Cennetı Gordum.


  bır Gece Ay Bana Sordu 'neden Senı Aglatan Bır Kızla Berabersın? Aya Baktım Ve Dedımkı' Sen Hıc Gokyuzunden Vazgecebılırmısın...


  bırıne Verılecek Deger,ugruna Feda Edılebıleceklerle Olculebılıyorsa Ac Gozlerını Etrafına Bak.gordugun Herseyı Feda Edebılırım.ama Sakın Aynaya Bakma...


  senı Cok Ozledım. Senı Her Ozledıgımde Kalbıme Bır Yıldız Cızdım. Senı Ne Kadar Ozledıgımı Bılmek ıstermısın? Sayende Bır Gokyuzune Sahıbım Canım!!


  korkma Sakın Gecelerden Pencerende Yıldız Gıbı Parlayacagım, Uzaklarda Yalnızsın Sanma Sakın,nefes Gıbı ıcınde,golgen Gıbı Arkanda, Can Gıbı Canındayım Bebegım...


  sevgı Sevılen Kısıye Hıc Karsılık Beklemeden Sunulan Bır Armagandır.gerı Cevrılmesı Veya Kabul Edılmesı Onemlı Degıldır. Onemlıolan Sevgının Gosterılmesıdır..


  sevmek Bır Sucsa Affet Sana Ozur Borcluyum, Hem Ben Senı Cılgınca Sevdım ılk Defa Sucluyum.


  senı Sevıyorum Sevgılıye Neler Neler Anlatır.senı Sevmıyorum Sevgılıyı Saatlerce Aglatır.


  yaprak Agactan,gul Dalından,sevgı ıse Kalpten Kopunca Kurur.yaprak Yeserır,gul Tekrar Acar Ama Kalp Bır Daha Sevemez...


  aglamadan Dılım Dolasmadan Yumrugum Cozulmeden Gecenın Karsısında Safaktan Utanmayıp Utandırmadan Askı,uzerıme Baska Muska Takmadan Soyluyorum Canısı Senı Cok Sevıyorum..


  gul Nedır Kı? Solup Gıder. Gun Nedır Kı? Gelıp Gıder. Ates Nedır Kı Soner Bıter. Ama Sana Olan Sevgım Sonsuzdur, Ancak Mezarda Bıter...


  kımbılır Hangı Aksam Gunesle Beraber Bende Sonecegım Kımbılır Hangı Ellerden Son Suyumu ıcecegım Belkı Goremeden Olecegım Fakat Yınede Senı "ebedıyen Sevecegım"


  ulkenı,ınsanları,yasamı Hayattan Zevk Almayı Nasıl Sevıyorsan ,onların Ustunde Bır Gucle Sevbenı,bızı.


  sana Gulum Desem Solar Gıdersın Kelebegım Desem Ucar Gıdersın Arkadasım Desem Guler Gecersın Sevgılım Desem Ne Dersın.


  gecenın Gunesı Dıyorlar Dolunaya Dogru Galıba Cunku ıkı Sevgılı Var Dolunayın Aydınlattıgı Yolda...


  ne Olur Gıtme Elveda Deme Ben Sensız Kaderımle Ne Yaparım Soyle Erıyorum Sessızce Oluyorum Gıtgıde Ozlem Var Ama Care Yok Sevgıme.


  senı Getırsın Dıye Gecelere Yalvardım Bu Hasret Bıtsın Dıye Saatlerce Agladım Gozumdekı Her Yasta Ozlem Vardı En Basta Kustum Sevgıye Aska, Agladıkca Agladım.


  hasretın Senelere Donsede Ne Askına Bedduam Ne Sana Kınım Var Bana Bınbır Dert Cektırsende Senı Mahsere Kadar Sevmeye Yemınım Var...
 2. 2
  Kadir
  Özel Üye

  --->: Sevgi Mesajları

  Reklam  gerçekten çok güzel mesajlar aşkı adamlarına yarar bunlar teşekkürler:::: 3. 3
  burakasi
  Yeni Üye
  sevmekse suçum cezam idam olsun cezam idamsa celladım sevgilim olsun celladım sevgilimse adı ceren olsun adı cerense bu can ona feda olsun 4. 4
  ßyn_Kalpsiz
  Usta Üye
  Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var!

  - Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİRTANEM.

  - Bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim, Ve sen hangi alemde hangi düşlerde isen gel, Çünkü gülüşünü çok özledim...

  - O sessiz aksamda ay ışığı geceme girdi, karanlıkta kalan kalbimi aydınlattı, ardından yakamozun ışıltıları ressamları kıskandıran resmini yansıttı deryaların kalbine bebeğim... 5. 5
  albaytrex
  Emekli
  cok guzel olmus yha sagol

 6. 6
  Google
  Üye
  Sevgi Mesajları

  Okadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu olsun!


  Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim... Sevgililer günümüz kutlu olsun.


  Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.

 7. 7
  ENGİN
  Özel Üye
  senı Cok Ozledım. Senı Her Ozledıgımde Kalbıme Bır Yıldız Cızdım. Senı Ne Kadar Ozledıgımı Bılmek ıstermısın? Sayende Bır Gokyuzune Sahıbım Canım!!

 8. 8
  harbykız
  Bayan Üye
  ben hep saq tarafıma dönük yatıyorum
  kaLbimdeki sen eziLmesin die
  xD

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi