Etkileyici sevgililer günü mesajları

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Aşk Smsleri Bölümünden Etkileyici sevgililer günü mesajları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Etkileyici sevgililer günü mesajları

  Reklam  Etkileyici sevgililer günü mesajları

  Forum Alev
  Bugün sevgimi yağmurlarla kalbine, tutkumu yıldızlarla gözlerine, kendimi olduğum gibi sana armağan ediyorum.
  Bu dünyada ve öbür dünyada her zaman seninle olmak dileğiyle Sevgililer Günün Kutlu Olsun Bitanem…
  Sen günesin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!
  Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Sevgililer günün kutlu olsun!
  Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!
  Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve günesin ışıklarından daha çok seviyorum..
  Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!
  Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yasamak. Sevgililer günün kutlu olsun!
  Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse saman yolundan bir yıldız düşer. Sevgililer günün kutlu olsun!
  Bir yürek nelere yeterse, Bir can bir cani ne kadar severse, Bir damardan ne kadar çok kan geçerse, Yasam ölüme ne kadar değerse, Sen de o kadar değerlisin!
  Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana “Sevgilim!” diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.
  Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!
  Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.
  Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem.
  Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi… Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle…
  Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin… Sevgililer günün kutlu olsun! 2. 2
  HARBİKIZ
  Bayan Üye

  --->: etkileyici sevgililer günü mesajları

  Reklam  Ölme diyorsan; gitme kal öyleyse
  Sarıl sımsıkı tenim ol beni bırakma
  Hadi gel tut ellerimi benimle yan
  Benimle meydan oku her çaresizliğe


  Ne güzel ellerin var incecik
  Ne güzel saçların var sapsarı
  Anlasana o yalansız gözleri
  Düşündükçe baştanbaşa özlem kesiliyorum


  Bu engeller bana göre değil oysa
  Ben bu dağları aşarım
  Geçerim bu denizleri korkma
  İşte düştüm yollara
  Dur bekle beni geliyorum


  Bütün sevgililer dostlar gitti
  Bir sen kaldın kadınım beni terketmeyen
  Batan gemilerin kaptanları gibi
  Denizlerin ortasında ölümü bekleyen.


  Özledim sesini ne olur konuş
  Bir gül açtır zamanların ötesinden
  Karanlıklar içindeyim kapkarayım bugün gel
  Gök mavisinden deniz mavisinden
  Bana bir şarkı söyle 3. 3
  HARBİKIZ
  Bayan Üye
  Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgârlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi. 4. 4
  Google
  Üye
  etkileyici sevgililer günü mesajları

  • Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu olsun!

  • Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatır bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler. Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun!

  • Maviler giyer bulut olurum, yeşiller giyer bahar olurum, bakarsın bir gün beyazlar giyer senin olurum. Sevgililer günün kutlu olsun.

 5. 5
  can_kuzu
  Üye
  Yedi ayrı iklimden yedi çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten bal yapsa senin kadar tatlı olamaz İyi ki varsın!

  O kadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum Dolanıp sarmak geliyor içimden, saramıyorum Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın! Seni çok seviyorum Sevgiler günümüz kutlu olsun sevgilim!

 6. 6
  nehiir
  Yeni Üye
  cok guzel elıne koluna yuregıne saglık:p

+ Yorum Gönder
etkileyici sevgililer günü mesajları,  sevgililer günü mesajları forum,  en etkileyici sevgililer günü mesajları,  en etkileyici sevgililer günü mesajı,  etkileyici sevgililer günü mesajı
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi