Aşk Sözleri Sevgi Sözleri Smsleri

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Sms Sözleri ve Aşk Smsleri Bölümünden Aşk Sözleri Sevgi Sözleri Smsleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 25
  TUANA
  Emekli
  Reklam

  --->: Aşk Sözleri Sevgi Sözleri Smsleri

  Reklam

  aşk bir eşkiyanın hayata itirazıdır susarsa çatışma konuşursa savaş yazarsa destan severse devrim olur tutku ben bir eşkiyayım ve sana aşığım  Yudumla --->: Aşk Sözleri Sevgi Sözleri Smsleri Hakkında Konu

 2. 26
  TUANA
  Emekli
  Bir romandın okuyupta bitiremediğim, bir hayaldin yalvarıpta hükmedemediğim bir sendin merhaba deyip elveda diyemediğim tek bildiğim var oda SENİ ÖZLEDİĞİM

 3. 27
  TUANA
  Emekli
  Öfkeni yapraklara yaz sonbaharda dökülsün, derdini rüzgara yaz estikçe uzaklara götürsün,sevgimi kalbine yaz öldüğünde seninle gömülsün.

 4. 28
  Yahoo!
  Yeni Üye
  Aşk sözleri, aşk mesajları, aşk smsleri, sevgi mesajları, sevgi sözleri, sevgi mesajları, sevgi aşk sözleri, lafları, mesajları

 5. 29
  Google
  Üye
  Aşk Sözleri Sevgi Sözleri Smsleri

  Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana. Sen çöllerde serap, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin... Bil ki çok özlendin... Sevgililer günün kutlu olsun!


  Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.
  Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır... Nice sevgililer günlerine minik bebeğim.

 6. 30
  ENGİN
  Özel Üye
  » Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

 7. 31
  mervedr
  Yeni Üye
  Güzelmiş Teşekkürler

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi