Ramazan Bayramı Mesajları

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Bayram Mesajları Bölümünden Ramazan Bayramı Mesajları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  kayıdımm
  Yeni Üye
  Reklam

  Ramazan Bayramı Mesajları

  Reklam  Ramazan Bayramı Mesajları

  Forum Alev
  Ramazan Bayramı Mesajları
  1
  UNUTTU DESENDE YALAN,BAYARAMININ EN MUTLU EN SICAK EN NEŞELI KIŞILERLE GEÇIRMEN DILEĞIYLE


  2
  VARLIĞI EBEDI OLAN, MERHAMET SAHIBI, ADALETLI YÜCE ALLAH KENDISINE DUA EDENLERI GERI ÇEVIRMEZ. DUALARINIZIN RABBIN YÜCE KATINA ILETILMESINE VESILE OLAN RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN. BU DEĞERLI RAMAZAN BAYRAMI.NDA, KAINATIN YARATICISI VE ALEMLERIN RABBI BAĞIŞLAYICI VE ACIYICI YÜCE ALLAH TÜM DUALARINIZI KABUL ETSIN.


  3
  RAMAZAN BAYRAMI.NIN ULUSUMUZUN DIRILIĞINE, MAZLUMLARIN KURTULUŞUNA, INSANLIĞIN HUZUR, BARIŞ VE HIDAYETINE VESILE OLMASINI DILERIZ.


  4
  RAMAZAN BAYRAMINIZIN DA BÖYLE BIR NEŞEYLE GELMESI VE TÜM AILENIZI SEVINCE BOĞUP EVINIZE BEREKET GETIRMESI DILEĞIMIZLE. IYI BAYRAMLAR!


  5
  HEP BIR ARADA, SEVGI DOLU VE HUZURLU NICE BAYRAMLAR GEÇIRMEK DILEĞIYLE, RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN! MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMI TÜM ULUSUMUZA KUTLU OLSUN. ALLAH TÜM INANANLARA NICE HUZURLU, BEREKETLI BAYRAMLAR NASIP ETSIN.


  6
  BUGÜN SEVINÇ GÜNÜ, KEDERLERI BIR YANA BIRAKIP MUTLU OLALIM. RAMAZAN BAYRAMINI DOYA DOYA YAŞAYALIM. HAYIRLI BAYRAMLAR! HER ŞEYE KADIR OLAN YÜCE ALLAH, BIZLERI, DOĞRU YOLDAN VE SEVDIKLERIMIZDEN AYIRMASIN! HAYIRLI VE BEREKETLI RAMAZAN BAYRAMLARI DILEĞIYLE.


  7
  BUGÜN ELLERINIZI HER ZAMANKINDEN DAHA ÇOK AÇIN. AVUCUNUZA MELEKLER GÜL KOYSUN, YÜREĞINIZ COŞSUN. RAMAZAN BAYRAMINIZ HAYIRLARA VESILE OLSUN.


  8
  KÜSKÜNLERIN BARIŞTIĞI, SEVENLERIN BIR ARAYA GELDIĞI, RAHMET VE ŞEFKAT DOLU GÜNLERIN EN DEĞERLILERINDEN OLAN RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN. BAYRAMLAR O KADAR BÜYÜLÜDÜR KI, GELIŞI BÜTÜN BIR YIL BEKLENIR VE GIDIŞINDEKI KEDER DE ANCAK BÖYLE BIR IKINCI GELIŞ ÜMIDIYLE HAFIFLER. RAMAZAN BAYRAMINIZIN DA BÖYLE BIR NEŞEYLE GELMESI VE TÜM AILENIZI SEVINCE BOĞUP EVINIZE BEREKET GETIRMESI DILEĞIMIZLE. IYI BAYRAMLAR!


  9
  BAYRAMLAR O KADAR BÜYÜLÜDÜR KI, GELIŞI BÜTÜN BIR YIL BEKLENIR VE GIDIŞINDEKIKEDER DE ANCAK BÖYLE BIR IKINCI GELIŞ ÜMIDIYLE HAFIFLER; TASA IKEN SEVINÇ OLUR, HÜZÜN IKEN BEKLENEN BIR NEŞEYE DÖNÜŞÜR. RAMAZAN BAYRAMINIZIN DA BÖYLE BIR NEŞEYLE GELMESI VE TÜM AILENIZI SEVINCE BOĞUP EVINIZE BEREKET GETIRMESI DILEĞIMIZLE. IYI BAYRAMLAR!


  10
  MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMI TÜM ULUSUMUZA KUTLU OLSUN. ALLAH TÜM INANANLARA NICE HUZURLU, BEREKETLI BAYRAMLAR NASIP ETSIN.


  11
  BAYRAMLAR, MILLI VE DINI DUYGULARIN, INANÇLARIN, ÖRF VE ADETLERIN UYGULANIP SERGILENDIĞI, BIR TOPLUMDA MILLET OLMA ŞUURUNUN ŞEKILLENDIĞI, KUVVETLENDIĞI GÜNLERDIR. HEP BIR ARADA, SEVGI DOLU VE HUZURLU NICE BAYRAMLAR GEÇIRMEK DILEĞIYLE, RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN!


  12
  BAYRAMLAR, INSANLAR ARASINDAKI KARŞILIKLI SEVGI VE SAYGININ PERÇINLENDIĞI GÜNLERDIR. BAYRAMLAR, INSANLARIN BIRBIRLERIYLE OLAN DARGINLIKLARINI UNUTTUKLARI, BARIŞTIKLARI, KARDEŞÇE KUCAKLAŞTIKLARI GÜNLERDIR.


  13
  MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINIZI TEBRIK EDER HAYIRLARA VESILE OLMASINI DILERIZ. BUHAYIRLI GÜNDE DUALARINIZ KABUL OLSUN. DUALARINIZI EKSIK ETMEYIN...


  14
  BENIM ÖMRÜMDE IRMAKLAR VARDIR SULARINDA HAYALLERIMI YÜZDÜRDÜĞÜM, BENIM ÖMRÜMDE SEVDIKLERIM VARDIR BAYRAMLAR AYRI GEÇINCE ÜZÜLDÜĞÜM. BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN!


  15
  HEYECAN VE ÖZLEMLE BEKLENEN KUTSAL RAMAZAN BAYRAMI GELDI, HOŞGELDIN. MÜBAREK BAYRAM ULUSUMUZA SAĞLIK, HUZUR, MUTLULUK, BOLLUK VE BEREKET GETIRSIN. HAYIRLI BAYRAMLAR DILEĞIYLE.


  16
  SEMA KAPILARININ AÇIK OLDUĞU BUGÜNDE HEYBENIZDE TOHUM TOHUM DUA MENEKŞELERI SAÇMANIZ TEMENNISIYLE HAYIRLI BAYRAMLAR.


  17
  GÜZELLIK, BIRLIK, BERABERLIK DOLU, HER ZAMAN BIR ÖNCEKINDEN DAHA GÜZEL VE MUTLU BIR RAMAZAN BAYRAMI DILIYORUZ. BÜYÜKLERIMIZIN ELLERINDEN KÜÇÜKLERIMIZIN GÖZLERINDEN ÖPÜYORUZ.


  18
  RAMAZAN BAYRAMINI DOYA DOYA YAŞAYALIM. HAYIRLI BAYRAMLAR! HER ŞEYE KADIR OLAN YÜCE ALLAH, BIZLERI, DOĞRU YOLDAN VE SEVDIKLERIMIZDEN AYIRMASIN! HAYIRLI VE BEREKETLI RAMAZAN BAYRAMLARI DILEĞIYLE.


  19
  RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU, YÜREĞINIZ UMUTLU, UMUTLARINIZ ATLI, SEVDANIZ KANATLI, MUTLULUĞUNUZ KATLI, SOFRANIZ TATLI, MEKÂNINIZ TAHTLI, ÖMRÜNÜZ BAHTLI, YUVANIZ BEREKETLI OLSUN... DAMAĞINIZI, RUHUNUZU VE ÇEVRENIZI TADLANDIRAN, GERÇEKTEN GÜZEL VE BEREKETLI BIR BAYRAM DILERIZ.


  20
  BIN DAMLA SERILSIN YÜREĞINE, BIN MUTLULUK DOLSUN GÖNLÜNE, BÜTÜN HAYALLERIN GERÇEK OLSUN, DUALARIN KABUL OLSUN BU BAYRAMDA... RAMAZAN BAYRAMIN MÜBAREK OLSUN!


  21
  KARDEŞLIĞIN DOĞDUĞU, SEVGILERIN BIRLEŞTIĞI, BELKI DURGUN, BELKI YORGUN, YINE DE MUTLU, YINE DE UMUTLU, YINE DE SEVGI DOLU NICE BAYRAMLARA...


  22
  HER ILKBAHARDA GELINCIKLERIN EN GÜZEL BAŞLANGIÇLARI MÜJDELEMESI GIBI, BU BAYRAMIN DA SANA VE AILENE MUTLULUK VE NEŞE GETIRMESINI DILIYORUM... IYI BAYRAMLAR!


  23
  BIR BAYRAM GÜLÜŞÜ SAVUR GÖKLERE, ESKI ZAMANLARA GÜLÜCÜKLER GETIRSIN ÖYLE IÇTEN SAMIMI, GÖZYAŞLARINI BILE TEBESSÜME ÇEVIRSIN. IYI BAYRAMLAR.


  24
  MÜBAREK RAMAZAN BAYRAMINI SEVDIKLERINIZLE BERABER SAĞLIKLI VE HUZUR IÇINDE GEÇIRMENIZI DILERIZ. BAYRAM TÜM INSANLIĞA HAYIRLI OLSUN! 2. 2
  Zehra
  Üye

  --->: Ramazan Bayramı Mesajları

  Reklam  paylasim icin tesekkürler :) 3. 3
  Google
  Üye
  2010 Ramazan Bayramı Mesajları Sms Sözleri Resimleri E-Kartları

  Kalplerde Sevgi Olsun Gözlerimiz ışık Dolsun ramazan Bayramınız Kutlu Olsun...

  Bayramların En güzeli ve Hayırlısını Diliyorum Size Ramazan Bayaramınız Mübarek Olsun.

  Bu Mubarek Bayramda Kalplerinizde Barış Gözlerinizde Umut Atrafınızda Sevgi olsun ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.
 4. 4
  ENGİN
  Özel Üye
  Varlığı Ebedı Olan, Merhamet Sahıbı, Adaletlı Yüce Allah Kendısıne Dua Edenlerı Gerı çevırmez. Dualarınızın Rabbın Yüce Katına ıletılmesıne Vesıle Olan Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun. Bu Değerlı Ramazan Bayramı.nda, Kaınatın Yaratıcısı Ve Alemlerın Rabbı Bağışlayıcı Ve Acıyıcı Yüce Allah Tüm Dualarınızı Kabul Etsın.

 5. 5
  Yaralı Melle
  Özel Üye
  Ramazan Bayramı Mesajları

  paylasim icin tesekkürler

 6. 6
  BloodyHunter
  Yeni Üye
  sağol güzel paylaşım

 7. 7
  Gülehasret
  Süper Moderatör
  Ramazan Bayramında Dostlarınıza,Akrabalarınıza,çevrenize göndereceğiniz En güzel Bayram MEesajları


  Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun,Bayramınız mübarek olsun.


  Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için.Bayramınız kutlu olsun.


  Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.


  Bayramlar berekettir,umuttur,özlemdir.Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.


  Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun.Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın Bayramın Kutlu Olsun


 8. 8
  mum
  Özel Üye
  Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve Ramazan bayramınız mübarek olsun.
  sms

+ Yorum Gönder
bayram mesajları
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi