Bayram Mesajları Kısa

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Bayram Mesajları Bölümünden Bayram Mesajları Kısa ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Galus
  Özel Üye
  Reklam

  Bayram Mesajları Kısa

  Reklam  Bayram Mesajları Kısa

  Forum Alev
  Kısa Bayram Mesajları

  Bayramlarda sevdiklrimize Tanıdıklarımıza ,eşe ve dosta göndereceğimiz güzel bir mesajla onların gönüllerini feth eder ve kalplerini bir nevi kazanmış oluruz. bayramlarda mesajlaşmak ve yakınlara güzel sözler göndermek mutluluğun bir kaynağı olsa gerek.  işte sizlere anlamılı ve çokça paylaşılan bayram mesajları..


  Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…


  Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

  Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum… İyi bayramlar!

  Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara…

  Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun…

  Tüm yürekler sevinç dolsun, umutlar gercek olsun,acılar unutulsun,dualarınız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

  Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun...

  Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… Ramazan Bayramın mübarek olsun!

  Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram dileriz.

  Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

  İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.

  Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.Bayramın mübarek olsun.

  Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmis olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.

  Gülerek geldi Mübarek Ramazan Bayramı, Şimdi Ellerim Havada Dua Ediyorum Yaradanıma Bu Mübarek Ramazan Bayramında herkes Mutlu Olur inşallah Dualarım ALLAH ıma..

  En güzel Anıları birlikte paylaşmak dileği ile en güzel hatıraları bu bayramda tazelemek dileği ile mübarek Ramazan bayramınızı kutlarız.

  Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!


  bayram mesajları.jpg 2. 2
  AZADE
  Bayan Üye

  Cevap: Bayram Mesajları Kısa

  Reklam  İnsanlar bayramlarda uzakta olan yakınlarına eşlerine dostlarına mesajlar yazarak onların bayramlarını kutlarlar.Bayramlar herkesin kaynaştığı ve mutlu olduğu zamanlardır.+ Yorum Gönder
hiç paylaşılmayan güzel bayram mesajları,  bayram mesajlari,  bayram mesajları,  bayram mesaji,  ramazan bayrami mesajlari
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi