Bayram Mesajları 2 - En güzel bayram mesajları

+ Yorum Gönder
Sms Sözleri ve Bayram Mesajları Bölümünden Bayram Mesajları 2 - En güzel bayram mesajları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ENGİN
  Özel Üye
  Reklam

  Bayram Mesajları 2 - En güzel bayram mesajları

  Reklam  Bayram Mesajları 2 - En güzel bayram mesajları

  Forum Alev
  • Mübarek Ramazan Bayramı.nı sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!
  • Küskünlerin barıştığı, sevenlerin biraraya geldiği, rahmetle ve şefkatle dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
  • Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.
  • Bir Ramazan Bayramı daha geldi. Bu bayramın öncelikle milletimize, İslam alemine ve de insanlığa hayırlar getirmesini Yüce Allah'tan diliyoruz. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara..
  • Bugün Bayram! Mübarek Ramazan Bayramı Tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramı'nı doya doya yaşıyalım. Hayırlı bayramlar.
  • Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum... İyi bayramlar!
  • Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara...
  • Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!
  • Ramazan Bayramı.nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.
  • Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Ramazan Bayramınız mübarek olsun. Bu değerli Ramazan Bayramı.nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.
  • Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, Ramazanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerindeki 'pause' düğmesine dokunun... Kısa bir süre için hayatı durdurun. Mutlu bayramlar... Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.
  • Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Ramazan Bayramın mübarek olsun!
  • Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun... Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.
  • Bugün Bayram! Mübarek Ramazan Bayramı. Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramı.nı doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.
  • Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.
  • Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.
  • Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.
  • Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.
  • Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!
  • Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin...
  • Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
  • Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindekikeder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!
  • Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun. Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!
  • Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.
  • Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Ramazan Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Ramazan Bayramları dileğiyle.
  • Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
  • Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!
 2. 2
  Şem'a
  Üye

  --->: Bayram Mesajları 2 - En güzel bayram mesajları

  Reklam  Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi Bayramlar.

  teşekkürler engin 3. 3
  ENGİN
  Özel Üye
  Delıce Esen Seher Yelı, En Guneslı Gunler, En Parlak Gecedır Bayramlar. Yureklerde Bır Esıntı Ve Barıs Paylasımına En Sıcak 'merhabadır' Bayramlar. Kurban Bayramınız Kutlu, Her Sey Gonlunuzce Olsun?

  Kuskunlerın Barıstıgı, Sevenlerın Bır Araya Geldıgı, Rahmet Ve Sefkat Dolu Gunlerın En Degerlılerınden Olan Kurban Bayramınız Kutlu Olsun...

  Yuregıne Damla Damla Umut, Gunlerıne Bın Tatlı Mutluluk Dolsun. Sevdıklerın Hep Yanında Olsun, Yuzun Ve Gulun Hıc Solmasın. Kurban Bayramın Kutlu Olsun...

  Guzellık, Bırlık, Beraberlık Dolu, Daha Guzel Ve Mutlu Bır Kurban Bayramı Dılıyoruz. Buyuklerımızın Ellerınden Kucuklerımızın Gozlerınden Opuyoruz.

  Hayır Kapılarının Sonuna Kadar Acık, Kaza Ve Belaların Bertaraf Oldugu Kurban Bayramının, Yasadıgınız Tum Sorunları Alıp Goturmesı Dılegıyle...

  Guzellık, Bırlık, Beraberlık Dolu, Her Zaman Bır Oncekınden Daha Guzel Ve Mutlu Bır Kurban Bayramı Dılıyoruz. Buyuklerımızın Ellerınden Kucuklerımızın Gozlerınden Opuyoruz...

  Kurban Bayramını Sevdıklerınızle Beraber Saglık Ve Huzur ıcınde Gecırmenızı Dılerız. Bayram Tum ınsanlıga Hayırlı Olsun!

  Bır Avuc Dua, Bır Kucak Sevgı, Sıcak Bır Mesaj Kapatır Mesafelerı, Bırlestırır Gonullerı, Bır Sıcak Gulumseme, Bır Ufak Hedıye Daha Da Yaklastırır Bızı Bırbırımıze...

  Her ılkbaharda Gelıncıklerın En Guzel Baslangıcları Mujdelemesı Gıbı, Bu Bayramın Da Sana Ve Aılene Mutluluk Ve Nese Getırmesını Dılıyorum... ıyı Bayramlar!

  Kardeslıgın Dogdugu, Sevgılerın Bırlestıgı, Belkı Durgun, Belkı Yorgun, Yınede Mutlu, Yıne De Umutlu, Yıne De Sevgı Dolu Nıce Bayramlara...

  Tum Arkadasların Kurban Bayramını En ıcten Dıleklerımle Kutlar, Saglık, Basarı Ve Mutluluklar Dılerım. Her Sey Gonlunuzce Olsun!

  Bırlık Ve Beraberlıgımızı, Kardeslık Ve Dostlugumuzu En Sıcak Sekılde Hıssedecegımız Mubarek Kurban Bayramınızı Tebrık Eder, Mutluluklar Dılerım.

  Bugun Ellerınızı Her Zamankınden Daha Cok Acın. Avucunuza Melekler Gul Koysun, Yuregınız Cossun. Kurban Bayramınız Hayırlara Vesıle Olsun

  Bın Damla Serılsın Yuregıne, Bın Mutluluk Dolsun Gonlune, Butun Hayallerın Gercek Olsun, Duaların Kabul Olsun Bu Bayramda... Kurban Bayramın Mubarek Olsun!

  Her Seye Kadır Olan Yuce Allah, Bızlerı, Dogru Yoldan Ve Sevdıklerımızden Ayırmasın! Hayırlı Ve Bereketlı Kurban Bayramları Dılegıyle

  Mubarek Kurban Bayramınızı Tebrık Eder Hayırlara Vesıle Olmasını Dılerız. Bu Hayırlı Gunde Dualarınız Kabul Olsun. Dualarınızı Eksık Etmeyın...

  Bayramlar Berekettır, Umuttur, Ozlemdır. Yarınlar Nıyettır. Kestıgınız Kurban Ve Dualarınız Kabul Olsun, Sevdıklerınız Hep Sızınle Olsun.. Bayramınız Mubarek Olsun...

  Bu Degerlı Kurban Bayramında, Kaınatın Yaratıcısı Ve Alemlerın Rabbı Bagıslayıcı Ve Acıyıcı Yuce Allah Tum Dualarınızı Kabul Etsın.

  Her Seye Kadır Olan Yuce Allah, Bızlerı, Dogru Yoldan Ve Sevdıklerımızden Ayırmasın! Hayırlı Ve Bereketlı Kurban Bayramları Dılegıyle.

  Kaınatın Yaratıcısı Ve Alemlerın Rabbı Yuce Allah'a Sonsuz Sukurler Olsun! Kurban Bayramı Bereketıyle, Bolluguyla Gelsın, Tum ınsanlık ıcın Hayırlara Vesıle Olsun.

  Sema Kapılarının Acık Oldugu Bugunde Heybenızde Tohum Tohum Dua Menekselerı Sacmanız Temennısıyle Hayırlı Bayramlar.

  Heyecan Ve Ozlemle Beklenen Kutsal Kurban Bayramı Geldı, Hosgeldı. Mubarek Bayram Ulusumuza Saglık, Huzur, Mutluluk, Bolluk Ve Bereket Getırsın. Hayırlı Bayramlar Dılegıyle.

  Benım Omrumde ırmaklar Vardır Sularında Hayallerımı Yuzdurdugum, Benım Omrumde Sevdıklerım Vardır Bayramlar Ayrı Gecınce Uzuldugum. Bayramınız Mubarek Olsun!

  Mubarek Kurban Bayramı Tum Ulusumuza Kutlu Olsun. Allah Tum ınananlara Nıce Huzurlu, Bereketlı Bayramlar Nasıp Etsın.

  Oguz Boylu, Bozkurt Soylu, Ey Turk Oglu! Soyun Sursun, Kaderın Gulsun, Basın Dık, Alnın Acık, Kılıcın Keskın, Ocagın Mutlu Bayramınız Kutlu Olsun. 4. 4
  HARBİKIZ
  Bayan Üye
  Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun!

  ♥ Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun...

  ♥ Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek, sevap niyetiyle etler dağıtalacakherkese.. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun...


 5. 5
  Google
  Üye
  Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun..


 6. 6
  Yaralı Melle
  Özel Üye
  Bayram Mesajları 2 - En güzel bayram mesajları teşekkürler engin

+ Yorum Gönder
hiç paylaşılmayan güzel bayram mesajları
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi