Bilgisayarınızla yemek pişirebilir misiniz?

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Bilgisayar Dünyasındaki Yenilikler Bölümünden Bilgisayarınızla yemek pişirebilir misiniz? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  siyah_in_ci
  Usta Üye
  Reklam

  Bilgisayarınızla yemek pişirebilir misiniz?

  Reklam  Bilgisayarınızla yemek pişirebilir misiniz?

  Forum Alev
  Mesela bulunduğunuz ortam soğuk olduğu için elleriniz ve ayaklarınız üşüyorsa USB eldiven ya da terliklerden bir tane edinmenizi öneririz. Hatta oturduğunuz sandalye ya da koltuğu da bilgisayarınızla ısıtabilirsiniz. Tabii bunun için Çin işi sandalye kılıfından satın alıp kablosunu bilgisayarınızın USB girişine takmanız gerekiyor. USB soğutucular, ısıtıcılar, vantilatörler, mikroskoplar, elektrik süpürgeleri... 10 ila 20 dolara internetten sipariş edebileceğiniz bu ürünler arasında bizce en ilginci sefertası. Evet, yanlış okumadınız Çinliler bizim sefer tasının teknolojik olanını da yapmış.


  Hem lamba hem radyo


  Bu USB aydınlatıcının bir özelliği de radyo olması. Takıyorsunuz bilgisayarınıza, hem gözünüz hem de gönlünüz aydınlanıyor!
  ***
  Minik süpürgeler


  Klavyenizin tuşlarının arasını temizlemek için bu ürünün kablosunu bilgisayarınıza takmanız yeterli. Minik bir elektrik süpürgesi gibi çalışıyor. USB elektrik süpürgeleri içinde en ilgi çekeni, klasik süpürgenin birebir aynısı olarak üretilen bu masaüstü süpürge.
  ***
  Teknolojik sefertası


  İlk başta bir fotoğraf makinesi çantası gibi duruyor. İçi açıldığında iki bölmeli modern bir sefertasıyla karşılaşıyorsunuz. Çantanın kablosunu bilgisayarın USB girişine takmak yeterli, birkaç dakikada yemeğiniz sıcacık!
  ***
  Çaylaaar bilgisayardan!


  Çoğu zaman işe dalıp çayınızı ya da kahvenizi soğutuyorsanız bu USB ısıtıcı tam size göre. Kablosunu takıyorsunuz bilgisayarınıza, çayınızı ya da kahvenizi sizin için saatlerce sıcak duruyor.
  ***
  Eğri oturma, doğru bak!


  Masabaşı iş yapanların en büyük problemlerinden birisidir oturuş bozuklukları. Bu sebeple bel ve sırt ağrıları çekmenin yanı sıra bilgisayar ekranına yakından baktıkları için gözleri de bozulur. İşte bu ürün bilgisayara olan mesafenizi ölçüyor ve yaklaştığınızda sizi uyarıyor: eğri oturma, doğru bak!
  ***
  USB eldiven ve terlikler


  Bilgisayar sadece çayı ve yemeği değil, kullanıcısının elini, ayağını da sıcak tutuyor. Bunun için USB eldiven ve terliklerin kablolarını bilgisayara takmak yeterli. USB kablolu sandalye kılıfı ise bağırsak ve mide problemi çekenler için düşünülmüş.
  ***
  Mikropsayar


  USB mikroskobu bilgisayarınıza takmanız yeterli. İncelemek istediğiniz her türlü ürünün binlerce kez büyütülmüş hali ekranınızda gözüküyor.
 2. 2
  yasmin19
  Üye

  --->: Bilgisayarınızla yemek pişirebilir misiniz?

  Reklam  çok ilginç ya şaşırdım resmen akııllıca bişey heralde :) emeğine saplık paylaşım için teşekkürler 3. 3
  denish
  Yeni Üye
  ssahidende zekice bi yapıt çok iii düşünmüşler :+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi