İlginç Tasarımlar Resimleri

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden İlginç Tasarımlar Resimleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ahmetdd
  Yeni Üye
  Reklam

  İlginç Tasarımlar Resimleri

  Reklam  İlginç Tasarımlar Resimleri

  Forum Alev


  Hayatı kolaylaştıran ilginç tasarımlar


  Flash bellekli kalem

  Yanında çok fazla eşya taşımayı sevmeyenler için bu tasarım, kalem ve flash belleği bir arada taşıma imkanı sunuyor. Tükenmez kalemin arkasını çevirerek çıkan 512 MB kapasitesinde flash belleği çıkarabiliyorsunuz. Fiyatı 50 dolar.

  Ekmek kızartma ve çay makinesi

  İşte mutfağı küçük olanlara çözüm sunan bir tasarım: 65 dolara sahip olabileceğiniz bu makinenin üst tarafında ekmeklerinizi kızartırken aynı anda çay yapabilirsiniz.

  Robot çocuk

  David Hanson’ın kendi oğlundan yola çıkarak ürettiği bu robotun adı Zeno. Çocuklarla arkadaş olması için tasarlanan Zeno, insanların yüzlerini ve isimlerini hafızasında tutabiliyor, kızıyor, gülümsüyor ve insanlarla ilişki kurabiliyor. Henüz piyasada bulunmayan robot 200 ile 300 dolar arasında bir fiyattan satışa çıkarılacak

  Sarılan tişört

  Bluetooth sensörleri ile donatılmış bu tişörtü giyip kendinize sarıldığınızda cep telefonunuz aracılığıyla arkadaşlarınıza bu mesaj iletiliyor, onların tişörtleri de sizin sarılma şeklinizi alıyor.


  Doğa tutkunlarına

  Endüstriyel tasarımcı John Moriarty’nin bu tasarımı doğa tutkunlarının çadır kurma çilesini bitiriyor. İçerideki ısıyı ayarla¤¤¤¤¤ nemi ve rüzgarı dışarıda bırakan bu ürünü kullanmak için sağlam ve yüksek bir taşıyıcı bulmanız yeterli

  Egzersiz Bisikleti

  3500 dolar değerindeki bu bisiklet, diğer egzersiz bisikletlerinin sıkıcılığını ortadan kaldırmak üzere tasarlanmış. İnternet bağlantısıyla bisiklet üzerindeki diğer kullanıcılarla konuşabilmenizi sağlıyor. Onların kalp atışlarını, hızlarını da ekrandan takip edebiliyor hatta isterseniz web cam aracılığıyla onları görebiliyorsunuz.


  Köpeğiniz kaybolmasın

  Sadece sizin istediğiniz aramaları otomatik olarak açan bu cep telefonu ile köpeğinizin kaybolma ihtimaline karşı önlem alabilirsiniz. Fiyatı 499 dolar

  Kararsız bayanlara

  Saç rengine ve makyaj tarzına bir türlü karar veremeyen kadınları zaman ve para harcamaktan kurtaran bu alet televizyona bağlandığında fotoğraf üstünde makyaj ve saç renklerini denemeye imkan sağlıyor. Fiyatı 65 dolar

  Tetris mobilya

  Tetris parçalarından esinlenen bu tasarımda 3 parça mobilya ile 2 sandalye, 1 masa, 1 kanepe ve 1 yatağa sahip oluyorsunuz. Parçaları ihtiyacınız olan mobilyaya göre birleştirmeniz yeterli.


  Birbirlerini buluyorlar

  TV kumandanızı ve anahtarlarınızı nereye koyduğunuzu sürekli unutuyor musunuz? 45 dolara satılan bu anahtarlık ve TV kumandası birbirlerine gönderdikleri sinyaller sayesinde evin içinde kaybolmayı önlüyorlar.
  TV ekranı küçük gelenlere

  Pekin’deki bir alışveriş merkezinde kurulan dev LCD ekran 250 metre uzunluğunda ve 30 metre genişliğinde. 5 parçadan oluşan bu ekrana sahip olmak için milyon dolarları gözden çıkarmak gerekiyor.
 2. 2
  bosverrr
  Üye

  --->: İlginç Tasarımlar ...

  Reklam  Gerçekten ilginç.Teknoloji ilerliyor.Paylaşım için tşk.+ Yorum Gönder
ilginç ve kolay tasarımlar,  ilginç tişört tasarımları
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi