Zeka Vitrini İlginç İcatlar

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Zeka Vitrini İlginç İcatlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  MaviAdam
  Özel Üye
  Reklam

  Zeka Vitrini İlginç İcatlar

  Reklam  Zeka Vitrini İlginç İcatlar

  Forum Alev
  Zeka Vitrini
  Tek kullanımlık sabun. 18 metre boyunca mükemmel temizlik. 3-4 cm koparın ve kullanmaya başlayın. Bitkisel bazlı rulo, kullan at sabun.

  Artık yanınızda şarj cihazı taşımaya gerek yok. USB portunu kullanacak bir bilgisayar yeterli. Tak şarj olsun.

  Geçebileceğiniz şekilde açılabilen otomatik kapılar..Yatay çubukların uçlarında bulunan sensörler sayesinde çubuklar geçeceğiniz kadar açılıp, ısı yalıtımında yüksek başarı sağlıyorlar.

  Suyun basıncı ile çalışan, pil veya elektirik gerektirmeyen ışıklı duş başlıkları...Suyun basıncı ile çalışan bu ışıklı duş başlıkları, suyun sıcaklığına göre renklerini değiştiriyorlar.

  Yeni çıkacak bu yüzükler sayesinde, doğum günlerini, evlilik yıldönümlerini unutmayacaksınız. Son 24 saat içinde her saat, parmağınızı 10 saniye boyunca 120 dereceye kadar ısıtıyor.

  Peçete tutacağı

  Yeni şiş türleri

  İlginç Webcam'ler
  İlginç bir sandalye
  İlginç CD Tasarımları

  Kibritli Mumlar

  Tuzluklar  Çok ilginç USB Flash bellekler  Cep telefonu şarjı için büyük kolaylık Diş macunu sıkacağı Lazerli bilardo sopası Kartopu Makinesi

  Küçük çocuğunuz veya bebeğiniz için güzel bir çözüm. İçerisine kısa mesajınızı adresinizi vs'yi kaydediyorsunuz. Birisi bu anahatarlığın düğmesine bastığında mesajı dinleyene anlatıyor. Çocuğunuzu bulan kişi buraya basarak size ulaşabiliyor. Philips'den.

  Bu terlikler sayesinde gece yataktan kalkmanız gerektiğinde uyku sersemi elektrik düğmesini bulmanıza gerek kalmıyor. Çünkü bu terlikler karanlığı fark eden sensorleri sayesinde etrafa ışık saçıyor. Gecenin karanlığında yatağın ayağına, sağda soldaki eşyalara çarpmaya paydos!

  Elinizi kullanmadan taşıyabileceğiniz bir şemsiye.
 2. 2
  MaviAdam
  Özel Üye

  --->: Zeka Vitrini İlginç İcatlar

  Reklam


  Yeni tip kitaplıklar
  Daha güçlü dişler için: Periodent Diş Macunu


  Aydınlatılmış Giysiler

  Klimalı elbiseler. USB kablonuzu gömleğinize takın, fan çalışıp serinletmeye başlasın.

  İmha Makası

  Balkon için özel çiçek saksısı
  Sigara İçme Odasının Tavanı

  Almanya'da gerçekleştirilen Futbol oyunları için hazırlanan bir tanıtım köprüsü.
 3. 3
  MaviAdam
  Özel Üye

  Bilgisayar Yatağı

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin İştiraki olan İSTON tarafından yapılan oturma bankları bayağı güzel bir zekanın ürünü olmuş.


  Dizayn Harikası: Yuvarlak Mutfak

  Bir plaj düşünün ki, her zaman gökyüzü mavi, sıcaklık her zaman aynı; su tuzlu veya kirlenmiş değil. İşte, Jaonların yaptığı suni plaja bir bakın. Hava kapalı olsa bile, hemen üstü örtülebiliyor. Ayrıca oluşturulan suni dalgalarla sörf yapmak da mümkün  Aslında oldukça basit bir fikir. Cam bardaklarda kimsenin dikkat etmediği bir görüntüyü (Cam bardaklar zaten içenin yüzünün bardağın içine giren kısmını gösteriyor) şeffaf olmayan kağıt bardağa taşıyınca oldukça şaşırtıcı bir tasarım ortaya çıkmış.


  Japon Muzsuyu Ambalaj Tasarımı


  Sapporo (Japonya'daki Hokkaido Adası'nda) stadyumu 42.122 seyirci kapasitesine sahip. Bu stadyumu orijinal kılan şey ise, kapalı olan bu stadyumun oyun alanının üzeri açık. Gerektiğinde oyun alanı stadyumun içine giriyor. Sadece bu da değil; daha sonra kendi ekseni etrafında dönerek seyircilerin sahayı tüm açılardan görmesi sağlanıyor.

  Belcika'da yeni yayınlanan bir polisiye romanı satın alanlara kitap bu poşet içinde veriliyor. Ellerinde sanki silah taşıyormuş gibi görünen kişiler hemen göze çarpıyor. Daha romanı okumadan konuşulmaya sağlanıyor. Silahın tetiği ile çantanın kulpunu birleştirme fikri çok iyi yakalanmış.
  Bale eğitim sınıfları, modern ve klasik 4. 4
  RocKFoREveR
  Emekli
  ellerine sağlık çok tesekkurler su koltukları ozellıkle cok begendım

 5. 5
  mornia
  Yeni Üye
  ya çok süperler çok beyendim

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi