Nokia, yeni melodiler peşinde

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Nokia, yeni melodiler peşinde ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ENGİN
  Özel Üye
  Reklam

  Nokia, yeni melodiler peşinde

  Reklam  Nokia, yeni melodiler peşinde

  Forum Alev


  Nokia, yeni melodiler peşinde
  Zarif alüminyum kaplaması sayesinde sadece müziği değil tasarımıyla da dikkat çekmeyi başaran Nokia 5310 kalınlığında olan Nokia 5310 XpressMusic, cebe ya da çantaya kolayca sığıyor.

  Bu cep telefonunun diğer özellikleri arasında 18 saate kadar müzik çalabilmesi, satış paketine dahil olan 2 GB micro SD kart ve özel müzik XpressMusic yer alıyor. Bellek kartı, isteğe bağlı olarak 4 GB'a kadar yükseltilebiliyor. Ayrıca Nokia 5310 XpressMusic, 2 megapiksel kamera ve 2 inç'lik parlak ekrana sahip..

  Nokia 5610 XpressMusic, ise kardeşi kadar zarif bir yapıya sahip olmamasına rağmen müziği harekete geçiren Music Slider tuşuna sahip. Son derece berrak bir ses kalitesi sunan Nokia 5610 XpressMusic, 22 saate kadar müzik çalabiliyor, satış paketine dahil olan 1 GB microSD kart ile 750 adede kadar şarkı saklayabiliyor.

  Hafıza kartı, isteğe bağlı olarak 4 GB'a kadar yükseltilebiliyor. Nokia 5610 XpressMusic, 3,2 megapiksel kamerası ve 2,2 inçlik renkli ekranıyla da dikkat çekiyor.

  CnetTurkiye
 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Nokia, yeni melodiler peşinde

  Reklam  nokia firmasının çıkarmadığı model tarz kalmadı anlamak zor şimdileerde zor durumdaymış nokia tüm dünyada cep telefonu satmadığı insan yok neredeyse ama şirket zor durumda+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi