Windows 7'de Lisans Tuzağı

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Windows 7'de Lisans Tuzağı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Windows 7'de Lisans Tuzağı

  Reklam  Windows 7'de Lisans Tuzağı

  Forum Alev
  Halen XP kullanan fakat Windows 7'ye geçmek isteyen işletmeler Microsoft'un tuazağına düşmemek için ellerini biraz çabuk tutmak zorundalar.

  22 Ekim'de piyasaya çıkacak olan Windows 7 birçok kişi tarafından olumlu eleştiriler alıyor. Bu sebeple, Vista'ya geçmekten çekinip XP'de kalmayı tercih eden işyerlerinin büyük bir çoğunluğunun zaman içinde Windows 7'ye terfi edeceği belirtiliyor.
  Ancak anlaşılan o ki Microsoft, Vista'da aldığı yenilginin acısını bir şekilde çıkarmak istiyor. Windows 7'ye geçmek isteyen işyerlerinin bazı tarihleretuzak bulunuyor. çok dikkat etmesi gerekiyor. Microsoft'un Windows 7 için işyerlerine vermek istediği lisans anlaşmasında bir
  23 Nisan 2010 tarihinden önce işyerlerine Windows 7 yüklü bilgisayarlar satın alan işletmeler, Windows XP'ye downgrade etme hakkına sahip olacaklar. Böylece Windows 7'ye hazır hale gelene kadar, önceden alıştıkları XP'yi kullanmaya devam edebilecekler.
  Ancak bu tarihten sonra Windows 7 yüklü bilgisayar satın alacak işletmeler XP yerine sadece Vista'ya downgrade imkanına sahip olacaklar. Halen XP ile çalışan işletmeler için bu hiç hoş bir haber değil.
  XP ile çalışan ve Windows 7'ye geçmek isteyen işletmeler ellerini biraz çabuk tutmak zorundalar.
 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Windows 7'de Lisans Tuzağı

  Reklam  xp den kurtulamayn pek çok insan var zaten 7 fena değilde 8,1 çıktı çokta iyi değil türkçe destek bile yok neredeyse o sebeple en kullanışlısı xp olarak görülüyor+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi