Samsung'dan Berrak Ses Kalitesi Sunacak Bluetooth Kulaklık

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Samsung'dan Berrak Ses Kalitesi Sunacak Bluetooth Kulaklık ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  Samsung'dan Berrak Ses Kalitesi Sunacak Bluetooth Kulaklık

  Reklam  Samsung'dan Berrak Ses Kalitesi Sunacak Bluetooth Kulaklık

  Forum Alev
  Samsung'un yeni Bluetooth kulaklığı WEP470 arka planda oluşan farklı tondaki gürültülere göre ses netliği ayarlaması yapabilen otomatik ses kontrolü özelliği ile dikkatleri çekiyor.

  Samsung'un yeni Bluetooth Kulaklığı WEP470; 42,9 x 18 x 10,7 mm kalınlığının yanı sıra çıkarılabilir kristal kulak kancası ile de kullanımda kolaylık sağlıyor.
  İnce, hafif ve küçük olan Samsung WEP470'te bulunan Bluetooth Ver: 2.1 + EDR özelliği , eşleşme yapabilmek için bir kez pin girdikten sonra pin girmeden eşleşme yapabilmenizi sağlıyor.
  Gürültü azaltma ve yankı giderme teknolojilerne ek olarak otomatik ses kontrolü özelliğine de sahip olan Samsung WEP470 ile mükemmel iletişimin tadına varacaksınız.

  Samsung WEP470, gürültü azaltma, yankı giderme teknolojisinin yanı sıra eşleşme kabiliyeti ve çıkarılabilir kristal kulaklık kancası ile göz dolduruyor.

  Teknik Özellikler
  Bluetooth Teknolojisi: Bluetooth Ver 2.1 + EDR
  Boyut: 42,9 x 18 x 10,7 mm
  Konuşma Süresi: 6 saat
  Bekleme Süresi: 180 saat
  Diğer: Otomatik Ses Kontrol özelliği, gürültü azaltma ve yankı giderme teknolojisi
 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Samsung'dan Berrak Ses Kalitesi Sunacak Bluetooth Kulaklık

  Reklam  samsungun bu modeli şu özellikleri ile dikkat çekiyor Otomatik Ses Kontrol özelliği, gürültü azaltma ve yankı giderme teknolojisi Konuşma Süresi: 6 saat Bekleme Süresi: 180 saat+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi