Tivibu Tivibu üyelik nasıl yapılır internetten TV izle TiviBu.com TTnet

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Tivibu Tivibu üyelik nasıl yapılır internetten TV izle TiviBu.com TTnet ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  MaviAdam
  Özel Üye
  Reklam

  Tivibu Tivibu üyelik nasıl yapılır internetten TV izle TiviBu.com TTnet

  Reklam



  Tivibu Tivibu üyelik nasıl yapılır internetten TV izle TiviBu.com TTnet

  Forum Alev
  Tivibu Tivibu üyelik nasıl yapılır internetten TV izle TiviBu.com TTnet

  Tivibu TTNET İnternetten TeleVizyon izleme servisi üyelik - TiviBu TV izle

  EĞLENCEYİ YENİDEN KEŞFET

  Artık istediğin yerde, istediğin zaman internet bağlantısı ile televizyon izleyebilir, Tivibu'nun geniş arşivindeki yüzlerce filmden istediğini seçebilirsin. Hatta kaçırdığın dizi ve programları bir hafta boyunca dilediğin zaman izleyebilir, canlı yayını durdurup zamanda ufak bir yolculuğa çıkabilirsin.

  SEÇ-İZLE
  Seç & İzle servisi ile en beğenilen yerli ve yabancı filmleri, popüler dizileri, belgeselleri, çocuk ve yaşam-eğlence programlarını bir arada bulabilirsiniz.

  Bu servis ile TTNET Tivibu’nun geniş film arşivine istediğiniz zaman TTNET internet bağlantısı olan her yerden ulaşabilirsiniz.

  Tivibu Standard Plus paketinizle Seç-İzle servisinde sunulan yerli ve yabancı birçok TV kanalını takip edebilir, farklı kategorilerde birçok programı herhangi bir ek ücret ödemeden defalarca izleyebilirsiniz.

  İstediğiniz her an erişebileceğiniz film arşivinden istediğiniz filmi, gün veya saat kısıtlaması olmadan defalarca izleyebilirsiniz. Üstelik izlemekte olduğunuz filmi dilediğiniz zaman durdurup, başlatabilir; dilediğinizde ileri-geri alabilirsiniz. Dahası Seç-İzle servisi ile yarım bıraktığınız bir filmi daha sonra dönüp kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

  KİRALA-İZLE
  Kirala-İzle servisi ile en çok ses getiren, en çok izlenen, oyuncuları, yönetmeni herkes tarafından bilinen, yerli ve yabancı ödüllü filmleri, film başına belirli bir ücret ödeyerek istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

  Tivibu Kirala-İzle servisi ile geçmiş yıllarda vizyona girmiş yüzlerce popüler filmden oluşan arşive erişebilir ve kiraladığınız filmi 48 saat boyunca istediğiniz zaman, herhangi bir ek ücret ödemeden defalarca izleyebilirsiniz. Yılın en popüler filmleri vizyondan hemen sonra yine Tivibu Kirala-İzle servisi ile elinizin altında olacak. Bu filmleri de kiraladıktan sonra 24 saat boyunca istediğiniz zaman defalarca izleyebilirsiniz. Üstelik izlemekte olduğunuz filmi istediğiniz zaman durdurup, başlatıp ileri-geri alabilirsiniz. Dahası yarım bıraktığınız bir filmi daha sonra dönüp kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

  Bu servis ile dünyaca ünlü film stüdyoları tarafından yapımı gerçekleştirilen en popüler filmleri internetten indirme, DVD dükkânından kiralama, yasal olmayan yollardan kalitesiz korsan filmlere ulaşma çabasına girmeden istediğiniz anda hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz...

  TEKRAR-İZLE
  Tekrar-İzle servisi ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, flash haberleri, yerli eğlence / yarışma / spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Tivibu Tekrar İzle servisi ile popüler TV programlarını kaçırma derdi artık ortadan kalkar. TTNET Tivibu üyeleri beğendikleri bir TV programını istedikleri zaman seyretme özgürlüğüne sahiptir. Üstelik herhangi bir ek ücret ödemeden. Bu servis sayesinde TV’nin kontrolü artık TTNET Tivibu üyelerindedir. TTNET Tivibu üyeleri Tekrar-İzle servisi sayesinde kişisel programları ile TV programları arasında bir tercih yapmak zorunda kalmaz. Çünkü beğendikleri programlar TTNET Tivibu üyelerini bekler.



  DURDUR-İZLE
  TTNET Tivibu ile canlı televizyon yayınını durdurabilirsiniz. Hatta çok yakında izlediğiniz programı geri alabilir, sonra da tekrar ileri sarıp kaldığınız yerden televizyon keyfinize devam edebilirsiniz

  Ayrıntılı bilgi için tıklayın




 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Tivibu Tivibu üyelik nasıl yapılır internetten TV izle TiviBu.com TTnet

  Reklam



  tv bu şimdilerde sadece bir film arşivinden ibaret değil artık futbol ve basketbol maç yayınlarıda var canlı olarak bu sebeple abone olmak gerekiyor para karşılığı







+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi