İpad Nedir? Nasıl Çalışır?

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden İpad Nedir? Nasıl Çalışır? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  aybuke
  Usta Üye
  Reklam

  İpad Nedir? Nasıl Çalışır?

  Reklam  İpad Nedir? Nasıl Çalışır?

  Forum Alev
  Ipad Nedir? Nasıl Çalışır?

  Uzun zamandır beklenen ve kafalarda birçok soru işareti yaratan Apple'in yeni mucizevi buluşu Ipad nihayet satışa çıkarıldı. Peki nedir Ipad? Iphone'un bir üst veriyonu mu yoksa Apple Laptop'larının devam serisi mı? Cevap, ikisi de değil. Ipad, yaklaşık 1.25 cm kalınlığında ve 700gr ağırlığında, 24 cm ekran genişliği olan Iphone - Apple Laptop arası bir cihaz. Ipad ile ister kablolu ister kablosuz internete bağlanabilirsiniz, fotoğraflarınızı saklayıp albüm oluşturabilirsiniz, müzik dinleyip film seyredebilirsiniz, uygulamalar ve oyun indirip oynayabilirsiniz, notlar tutup, takvim özelliklerini kullanabilirsiniz.

  Ipad'in en güzel tarafı bütün bunları Iphone'da veya Laptop'ta yapabileceğinizden daha eğlenceli bir şekilde yaparsınız çünkü Iphone kadar küçük değil ve Laptop'lar kadar büyük değil. Geniş ekranı sayesinde internette dolaşmak neredeyse laptop'takine göre daha zevkli. Hafif ve ergonomik yapısı sayesinde her yere rahatça götürebilirsiniz.
  Ipad'in 24 cm ekran genişliği ve kullandıkları özel IPS görüntüleme sistemi ile çok canlı ve gün ışığında bile görünen görüntüler elde edebilirsiniz. Ipad'te bildiğimiz klavye tuşları yok. Onun yerine sanal klavye var. Bu özellik, yerden tasarruf etmek için düşünülmüş ve sanal klavyeyi istediğiniz anda kullanıp istediğiniz anda saklayabilirsiniz. Iphone'daki gibi dokunmatik ekran ve çevirince ekranın çevirdiğiniz yöne göre değişmesi standart. Lityum-polimer pilleri ile ipad 10 saate kadar internete wi-fi ile bağlanabilir. Ipad'in en düşük model satış fiyatı $499.

  (Bu makale kaynak gösterilmeden kullanılamaz. www.nasilcalisirlar.com) 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Ipad Nedir? Nasıl Çalışır?

  Reklam  samsungun noteleri gibi özellikte olan ürünler hem tablet hem telefon tarzı aslında iyi ama kaba biraz gerçi bağzıları için bu bir farklılık olsa gerek koca kaca telefonlarla geziyorlar+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi