Creative Xmod Kablosuz Müzik Sistemi

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Creative Xmod Kablosuz Müzik Sistemi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Mattet
  Usta Üye
  Reklam

  Creative Xmod Kablosuz Müzik Sistemi

  Reklam  Creative Xmod Kablosuz Müzik Sistemi

  Forum Alev
  Bilgisayarınızdan kablosuz olarak evin diğer yerlerine müzik yayını yapmak Creative Xmod ses sistemiyle mümkün. Xmod ünitesinin bilgisayarla bağlantısı yapıldıktan sonra 2.4GHz frekansından müziği 30 metreye kadar kablosuz gönderebiliyor. Ardından 30 metre içerisindeki X-Fi Wireless Receiver ünitesi müziği alarak ortamdaki ses düzeneğine aktarabiliyor. Xtreme Fidelity (X-Fi) ile Mp3'lerin kalitesini iyileştiren sistemin, bilgisayar kurulumu tak ve çalıştır (Plug and Play) tipinde ve sürücü gerektirmiyor.  Uzaktan kumanda, Xmod kablosuz vericiyi (Xmod Wireless transmitter) ve yayını alan X-Fi kablosuz alıcıyı (X-Fi Wireless Receiver) kontrol edebiliyor. Kulaklık kullanımı için geliştirilmiş türü de olan X-Fi CMSS-3D teknolojisi ise stereo Mp3'leri sanal çevresel sese çeviriyor. Creative'e göre iki kolona sahip olmak çevresel sesten mahrum kalmak demek değil.

  Creative Xmod Kablosuz Müzik Sistemi PC'ye bağlanan ünitesi ve tek alıcısıyla 200$ fiyatla satılırken ek alıcı ünitelerinin tanesi 100$.

  Bilgi İçin: www.creative.com 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: Creative Xmod Kablosuz Müzik Sistemi

  Reklam  oldukça teknolojik bir alet bilgisayarı peşinizde taşımanıza gerek yok Creative Xmod Kablosuz Müzik Sistemi bu sorunu ortadan kaldırıyor+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi