ESET'ten online virüs tarama servisi

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden ESET'ten online virüs tarama servisi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ENGİN
  Özel Üye
  Reklam

  ESET'ten online virüs tarama servisi

  Reklam  ESET'ten online virüs tarama servisi

  Forum Alev
  ESET'ten online virüs tarama servisi


  Global Antivirüs pazarının önemli oyuncularından olan ESET, yeni online tarama servisini duyurdu. Gücünü ESET'in ödüllü antivirüs ürünü NOD32'den alan ESET Online Scanner, kullanıcılarının sistemlerini, herhangi bir program yüklemeye gerek kalmadan ve mevcut antivirüslerini kaldırmadan kapsamlı virüs taraması, kontrolü ve temizlemesine olanak sağlıyor.

  Ayrıca, kayıt olmadan ve hiçbir kullanıcı bilgisi gerektirmeden bilgisayarınızı tarama imkanı sunan ESET Online Scanner, sürekli güncel virüs imzaları sayesinde virüslere karşı etkin bir koruma sağlıyor.

  Tek tuşla yükleme ve tarama imkanı sunan ESET Online Scanner'ı kullanabilmek için Internet Explorer kullanıyor olmanız ve ActiveX denetimini etkinleştirmeniz gerekiyor. Kullanıcılar için “satın almadan önce–dene” düşüncesini benimseyen ESET'in Online Scanner sistemini, http://www.eset.com/threat-center/cac.php adresinden deneyebilirsiniz.

  ESET ONLINE SCANNER ÖZELLİKLERİ:
  • Hızlı ve Kolay Kullanım: Tek tuşla yükleme ve tarama
  • Sürekli Güncel: Tarama anında varolan tüm güncel virüs imzaları ve sezgisel tarama yöntemleri kullanılıyor.
  • Kapsamlı Malware (Zararlı Kod) Tespiti: Virüsler,spywareler,ağ solucanları,trojanlar ve phishing saldırılarını da içeren bilinen ve bilinmeyen tüm zararlı kodlara karşı kapsamlı bir koruma sunar.
  • Derinlemisine Tarama: Sıkıştırılmış arşiv dosyalarının, çalışma zamanı paketleyicileri ile paketlenmiş dosyaların ve e-posta mesajlarının içeriğini tarayabilir.
  • Temizleme: Başka bir antivirüs çözümü çalışan sistemlerde virüslü dosyaları temizleyerek son kullanıcıların virüsten kaynaklanan sorunlarını çözmeyi sağlar.
  • Anonimlik: Herhangi bir iletişim ve kimlik bilgisi girilmeden kullanılabilir.
  kaynak: MYNET 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: ESET'ten online virüs tarama servisi

  Reklam  internette online tarama yapılabilecek en iyi virus tarama programlarından biri belki en iyi eset tir bir kaç saatiniz ayırarak bilgisayardaki tüm trojen ve virusleri temizleyebilirsiniz+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi