National Geographic, video oyun ile gezdirecek

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden National Geographic, video oyun ile gezdirecek ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ENGİN
  Özel Üye
  Reklam

  National Geographic, video oyun ile gezdirecek

  Reklam  National Geographic, video oyun ile gezdirecek

  Forum Alev  National Geographic, video oyun ile gezdirecek
  National Geographic, video oyun geliştirme ve online oyun dağıtımı gibi alanlarda faaliyet gösteren Big Fish Games ile işbirliğine gidiyor. İşbirliği çerçevesinde, video oyun şirketine ait iki oyun, National Geographic'in dünyaya karşı duyduğu sorumluluğu yansıtacak biçimde kullanıcılara dağıtılacak.

  Anlaşma gereğince; Big Fish Games stüdyolarında geliştirilen popüler video oyunlar, National Geographic'i online ve fiziksel olarak takip edenlere dağıtılacak. Bu modele göre işleyecek olan işbirliği, ilk olarak Hidden Expedition: Everest ve Travelogue 360: Paris oyunları ile hayata geçirilecek.

  National Geographic'in kabul ettiği ve savunduğu ilkelere uygun olduğu açıklamasının bulunacağı iki oyunda da, gerekli görülen kısımlardan, National Geographic sitesindeki ilintili bölüme bağlantı adresleri verilebilecek. Buuygulamanın bir örneği olarak; Everest oyununu oynayanların, derginin arşivinde bulunan, Everest gezileri sırasında elde edilmiş video, fotoğraf, hikaye ve diğer yazılı belgelere oyun içerisinden ulaşması mümkün olacak.

  www.teknolatte.com 2. 2
  AYSEN
  Bayan Üye

  Cevap: National Geographic, video oyun ile gezdirecek

  Reklam  National Geographic , belgeselde en iyisi dünyada onun üstüne yok zaten eğlenceli olan belgeselleri video oyun ile daha eğlenceli hale getirerek izlenebilirliği arttırıyor+ Yorum Gönder
national geographic
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi