Sony Ericsson w880i

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Bilim - Teknoloji Bölümünden Sony Ericsson w880i ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YaSmIn52
  Yeni Üye
  Reklam

  Sony Ericsson w880i

  Reklam  Sony Ericsson w880i

  Forum Alev
  Sony Ericsson W880 : Sony Ericsson yüksek başarı kazanmış W810 gibi modellerine dayanan yeni Sony Ericsson W880 / W888 walkman cep telefonunu duyurdu. Sony Ericsson duyurusunda bugüne kadar 20 milyon adet walkman cep telefonu sattığını da açıkladı. Ayrıca firma bu tanıtım esnasında walkman telefonlarla müzik dinleme keyfini arttıran çeşitli aksesuarlarını da kullanıcıların beğenisine sundu. Sony Ericsson W880 walkman cep telefonu önceki walkman cep telefonu modellerinden dijital kameralı mobil müzik aletlerine kadar tasarımdan fonksiyonelliğe tüm detayları bünyesinde barındıran bir ürün. Sadece 9.4 mm inceliğindeki W880 cep telefonu 1GB kapasiteli Memory Stick Micro (M2) belleğinde 900 adet müzik parçasını saklayabiliyor.
  Sony W880i - Walkman telefon
  Sony Ericsson Ürün Pazarlama Başkanı Steve Walker’ın ürünle ilgili sözleri şöyle: “Walkman cep telefonlarımız kullanıcılar tarafından olağanüstü bir ilgi görmekte. Bugüne kadar 20 milyon adet walkman cep telefonu satmış durumdayız. Telefon severlerin bu ilgisine cevap vermek üzere bu ürün serimizi sürekli olarak çeşitlendirip genişletmeye devam ediyoruz. W880 / W888 modelimiz de bir walkman telefonun çeşitli zevklere nasıl hitap edilebileceğini kanıtlayan bir ürün. Kolay ve sezgisel kullanım özelliklerine sahip olan Sony Ericsson W880 / W888 walkman cep telefonumuzu müzik çalar ve dijital kamera özelliklerini en iyi şekilde bir araya getiren bir model olarak görüyoruz.”  Sony Ericsson W880i - Renk seçenekleri
  Walkman cep telefonları ürün serisinde bir dönüm noktası olan W880 / W888 modeli 1GB bellek kapasitesine sahip en ince müzik çalar telefonlarından biri olmanın yanı sıra parlak paslanmaz çelik detaylarıyla tasarımının güzelliği ve Çelik Gümüşi ve Alev Siyahı gibi iki çarpıcı renk seçeneğiyle de dikkat çekiyor.

  Sony Ericsson W880 - Cep telefonu özellikleri
  Sony Ericsson W880 ve W888 modelleri sadece görünümleriyle dikkat çeken ürünler değiller. Telefonun Disc2Phone müzik kontrol yazılımı kullanıcıların müzik parçalarını kolaylıkla aktarmalarına olanak tanıyor. Audio Streaming özelliği sayesinde de HBH-DS970 gibi stereo Bluetooth kulaklıklar ile kablosuz müzik dinleyebiliyorsunuz. Bu tür telefonlar için önemli bir nokta da cihazın tüm bu müzik fonksiyonlarına rağmen fazla enerji harcamaması ve pil ömrünü olumsuz etkilememesi. W880 / W888 cep telefonu 18 saate ulaşan müzik dinleme imkanı sunuyor.

  Sony Ericsson W880 / W888 - Satış tarihi
  UMTS 2100 (GSM 900/1800/1900) özellikli W880 / W888 Cyber-shot modeli 2007 yılının birinci çeyreğinde piyasalara sunulacak. W888 walkman cep telefonu Çin gibi 3G şebekesinin henüz yapılandırılmadığı bölgeler için tasarlanmış.

  Sony Ericsson Bluetooth MBR-100
  Sony Ericsson’un duyurduğu ürünler arasında yer alan aksesuarlar da bu walkman telefonun tam bir müzik merkezi olmasını sağlıyor. Kullanıcılar Bluetooth MBR-100 aracılığı ile hi-fi ses kalitesinde müzik dinleyebiliyorlar. Müziğin Bluetooth bağlantı ile aktarıldığı bu aksesuar sayesinde telefon da ses ayarı ve şarkılar arasında dolaşma gibi işlemlerde uzaktan kumanda cihazı olarak kullanılıyor. MBR-100 2007 yılının birinci çeyreğinde satışa sunulacak.

  Sony Ericsson MPS-70 portatif hoparlör
  Sony Ericsson’un yeni ürünleri arasında yer alan MPS-70 portatif hoparlör seti ile kullanıcılar telefonlarındaki müzikleri pratik bir şekilde dinleyebiliyor ve çevreleriyle paylaşabiliyorlar. Bu hoparlörler hafif oldukları gibi az enerji de harcıyorlar. MPS-70 portatif hoparlörlerin 2007 yılının ikinci çeyreğinde piyasalara sunulması bekleniyor.

  Bu telefon hakkinda ne düsünüyorsunuz ? :) 2. 2
  sekant
  Yeni Üye

  --->: Sony Ericsson w880i

  Reklam  benim w880i var.telefon var surekli sorun yasıyom 3. 3
  YaSmIn52
  Yeni Üye
  Benimde var bu cep telefondan ama simdiye kadar hic sorun yasamadim..
  Belki kullandigin telefonda bir ariza vardir, bence aldigin yere goturebilirsin, ki yapmisindir zannediyorum..+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi