Hermes: Kadınların rüyasını süsleyen çanta

+ Yorum Gönder
Kadın Gözüyle ve Çanta ve Cüzdan Modelleri Bölümünden Hermes: Kadınların rüyasını süsleyen çanta ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sen_AY
  Usta Üye
  Reklam

  Hermes: Kadınların rüyasını süsleyen çanta

  Reklam  Hermes: Kadınların rüyasını süsleyen çanta

  Forum Alev

  Tam 32 modeli bulunan Hermes çantalar; genç, yaşlı her kadının arzu nesnesi durumunda. Adını Grace Kelly'den alan 'Kelly' modelinden, aktrist Jane Birkin'in tasarladığı 'Birkin'e kadar her kadın için uygun bir Hermes var..


  Bir Hermes çantaya, eşarba, aksesuvara sahip olmak kadınlar arasında statü sembolü kabul ediliyor. Hermes'in kreatif direktörü ve kadın hazır giyim-çanta koleksiyonunun başındaki isim Jean Paul Gaultier, Hermes kadınını şöyle açıklıyor: "Şık ve rahat, aynı zamanda da en yüksek kaliteye ve benzersiz objelere karşı hassas bir kadın..." Bu yıl, 171. kuruluş yılını kutlayan efsanevi Fransız lüks modaevi Hermes'in, en çok da çantaları arzu nesnesi olmuş durumda. Markanın; Birkin, Bolide, Constance, Evelyne, Garden Party, Jige, Kelly, Kelly Flat ve Kelly Mini Pochette gibi 32'den fazla çanta modeli bulunuyor. İşte, kadınları ağına düşüren en ünlü Hermes çantaları... (Bazaar dergisi)

  Birkin
  1984'te lanse edilen modeli, Kelly çantasının her gün kullanılabilecek kadar pratik olmamasından şikayetçi olan aktris Jane Birkin tasarladı. Zaten model, adını da Jane Birkin'den aldı.

  Lindy
  2006 yılında üretilen bu çanta; hem elde, hem de ekstra askısıyla omuzda taşınabiliyor. İsmini 1920'lerde moda olan Lindy Hop adlı dans türünden almış. Ünlü model Naomi Campbell yukarıda Lindy model Hermes çantasıyla, mutluluk içinde poz veriyor.

  Constance
  Bu çantanın tokası, Hermes'in logosunu andıran ilk detay olmuş.

  Kişiye özel
  Kumaş Kelly, özel sipariş üzerine üretiliyor. İstediğiniz kumaşı söylemeniz yeterli.

  En uygunları!
  Fiyatı 670 dolardan başlayan Troca ve Garden Party

  En çok satan model
  Grace Kelly, bir elinde kızı Caroline'ı, diğerinde Kelly'yi tutuyor. Bu model, markanın tarihinde en çok satan çanta.

  Kelly
  Adını, ünlü oyuncu Grace Kelly'den alıyor.
 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Hermes: Kadınların rüyasını süsleyen çanta

  Reklam  1837 yılında Thierry Hermes tarafından kurulan Hermes markası Yıllar geçtikçe farklı renk, boyut ve kalıplarda yeni çantalar üretiyor+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi