Benden de sivilceler için yaralı bişi:D

+ Yorum Gönder
Sağlık ve Cilt Hastalıkları Bölümünden Benden de sivilceler için yaralı bişi:D ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  arbük_gs
  Yeni Üye
  Reklam

  Benden de sivilceler için yaralı bişi:D

  Reklam  Benden de sivilceler için yaralı bişi:D

  Forum Alev
  bana yararı oldu umarım sizede olur


  moos yosun iyotlu sabun var eczanelerde satılıyo bana doktor önermişti kullanıyorum hala yüzünüzü kurutmadan tamizliyo ve de kısa bi süre içinde de farkı görebiliyosunuz. bide kükürtlü sabunlarda işie yarıyo ama kükürtlü sabun yüzünüzü biraz kurutuyo:D vala bana yararı oldu inşlah sizede olurr ne diyim:D 2. 2
  doktorum
  Yeni Üye

  Doğal Ürünlerden Vazgeçmeyin

  Reklam  Bitkisel ürünler,organik gıdalar...Bilinçlendikçe hepimiz doğallığı arar olduk.Doğa sağlığımızın gıdasıdır.Beden ve ruh sağlığımızı korumak ise ancak doğal içerikli ürünler kullanmakla mümkün olur. www.dogalecza.com sağlık merkezinde size cildinizle dost, doğal içerikli ürünler sunuyor.Doğal,katıksız,öz ürünler ve gıdalarla sağlığımızı korumak elimizde.Beden ve ruh sağlığımızı korumak için yapmamız gereken;kullandığımızı ürünlerin katıksız,koruyucusuz ve kimyasal maddelerden arındırılmıs olması gerekmektedir.

  Türkiyede,dünyanın en kaliteli organik ve doğal bakım ürünleri,bitkisel gıda takviyeleri,sağlık ürünleri,organik sertifikalı,sağlık ve tarım bakanlığı onayına sahip,en yüksek uluslararası standarttaki ürünler,Türkiye'nin Doğal sağlık merkezi www.dogalecza.com ,Prof.Dr.Mustafa Erdoğan Sürat hocamızın danışmanlığı öncülüğünde halkımızın hizmetine sunulmaktadır.

  Türkiyenin Doğal sağlık merkezi www.dogalecza.com daki ürünler,yıllar süren araştırmalar sonucu geliştirilmiş,özel formülüyle etkili,tamamen doğal yöntemlerle ve bitkilerden elde edilmekte olup,herangi bir sentetik kimyasal madde,koruyucu,kokulandırıcı,renklendirici maddeler,katkılar kesinlikle kullanılmaz.

  Doğadan gelen ve doğayı koruyan ürünlerle kendinizin ve çocukarınızın sağlığını korumak dileğiyle mutlu ve sağlıklı günler diliyorum. www.dogalecza.com (Türkiye'nin Doğal Sağlık Merkezi) 3. 3
  P®øƒєﻛﻛíøиαL
  Usta Üye
  bi deneyelim paylaşım için tskler+ Yorum Gönder
moos yosun iyotlu sabun kullananlar
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi