Yemek Masanıza Ligne Roset Yorumu...

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Yemek Masanıza Ligne Roset Yorumu... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sen_AY
  Usta Üye
  Reklam

  Yemek Masanıza Ligne Roset Yorumu...

  Reklam  Yemek Masanıza Ligne Roset Yorumu...

  Forum Alev
  Yemek Masanıza Ligne Roset Yorumu...

  Ünlü Fransız mobilya markası Ligne Roset, yemek masası kavramını yeniden yorumladı. Sadeliğin estetikle buluştuğu Ligne Roset yemek masaları aynı zamanda evinizin dekorasyonunu da mükemmel bir biçimde tamamlıyor.
  Özel ceviz kaplamasıyla doğallığı yansıtan Eaton ve Trapeze yemek masaları, Ligne Roset mağazalarında sizleri bekliyor.
  Özgün mobilyalarıyla tanınan dünyaca ünlü Fransız markası Ligne Roset, benzersiz tasarıma sahip yemek masalarıyla akşam yemeklerini adeta bir şölene dönüştürüyor. Yemek odalarına masif ahşabın doğallığını taşıyan Eaton ve Trapeze yemek masaları, sadeliklerinin yanı sıra özgün tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Eaton yemek masası, masayla birlikte kullanılmak üzere tasarlanan uzun sıra şeklindeki bank ile birlikte yemek odalarına benzersiz bir tarz getiriyor. Ünlü tasarımcı Evangelos Vasileiou tarafından tasarlanan Trapeze, özellikle ayaklarının kendine özgü çizimiyle evinize hareket katıyor.


  Her Ağaç Çeşidine Uygun Bir Bank ile Kombinlenebiliyor

  Özel yağ ile korunan mat vernikli Eaton, masif ahşaptan yapılan çok özel bir masa. Modern bir görünüme sahip olan Eaton, masif ceviz, meşe veya kiraz ağacı seçenekleriyle sunuluyor. Her ağaç çeşidine uygun bir bank ile kombinlenebilen Eaton, her türlü dekorasyona kolayca adapte olabiliyor. Evangelos Vasileiou tarafından tasarlanan Trapeze’nin ise açılabilir ve sabit modelleri bulunuyor. Masif ceviz bir masa olan Trapeze, bu sayede ihtiyaca göre kullanılabiliyor.
 2. 2
  ZİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Yemek Masanıza Ligne Roset Yorumu...

  Reklam  Masanın kaliteli malzemelerden yapılıyor olması uzun süre kullanılmasını sağlar. Ligne Roset markası kiraz ağacından yapılan kaliteye önem veren bir markadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi