Yatak Odası Düzenlemeleri..

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Yatak Odası Düzenlemeleri.. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gökçe34
  Özel Üye
  Reklam

  Yatak Odası Düzenlemeleri..

  Reklam  Yatak Odası Düzenlemeleri..

  Forum Alev
  Yatak odalarınızı düzenlemek için belli bir bütçeye sahipseniz işinizin zor olduğunu düşünürsünüz. Ama yeterli vakti ayırıp gerekli dikkati gösterdiğinizde aradığınız fiyata pek çok şey bulmanız mümkün.

  Çocuk odası
  Çocuk odaları değiştirilmesi en kolay odalardır. Yeni birkaç oyuncak ve onları içine koyabileceğiniz bir sepet çocuklarınız için yeni bir dünya yaratabilir. Ayrıca dünya haritası şeklindeki yap-boz hem üstüne oturmak, hem de oyun oynamak için birebir.

  Ebeveyn odası
  Yatak odanızda farklı bir nevresim takımı kullanarak ya da duvara yeni çerçeveler asarak ortamın havasını değiştirebilirsiniz.

  Misafir odası
  Misafirleriniz için canlı renkler kullanın. Misafir odanızı küçük bir hayal dünyasına çevirmek çok kolay. Yatak başına asacağınız zincir ışıklar, yerlere bolca minder ve rüzgar çanları, erken kalkmayı sevmeyenler için güzel bir sabahı da beraberinde getiriyor.

 2. 2
  ZİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Yatak Odası Düzenlemeleri..

  Reklam  Küçük püf noktaları ile yatak odasını daha ferah aydınlık ve dekoratif bir mekana çevirmek mümkün. Masrafa yapmaya gerek olmayan dekoratif fikirlerden faydalanılabilir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi