Gizli Duş Perdesi

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Gizli Duş Perdesi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  omurmar
  Yeni Üye
  Reklam

  Gizli Duş Perdesi

  Reklam  Gizli Duş Perdesi

  Forum Alev
  GİZLİ DUŞ PERDESİ

  Banyo küvetleri için Duş Perdesi uygulamasında son nokta!
  Kurulumu ve kullanımı basittir. Uzun yıllar güvenle, banyo küvetinden dışarıya su sıçramasını önlemek amacı ile kullanılabilir. Ayrıca perdenin akordeon yapısı, duş alırken ıslanan perdenin vücuda yapışmasını engeller. Kullanım talimatında belirtildiği gibi gerekli tedbirler alınarak ıslak iken dahi kapatılıp tekrar açılabilir.  Yeni Gizli Duş Perdesi sisteminin geleneksel duş perdeleri ve duş kabinlerine nazaran birçok avantajı vardır. Kullanılmadığı zaman rahatsız edici bir görüntü vermez, kullanılırken ise geniş bir duş alanı sağlar.
  Gizli Duş Perdesi profilleri, beyaz ve parlak metal renginde mevcuttur. Beyaz seramik duvarlarda beyaz olan ürün sade bir görüntü sağlarken, metal renkli olan ise banyo aksesuarları ile uyumlu bir görüntü sağlar.
  Duş kabini ihtiyacına alternatif bir çözümdür. Pratik olan kurulumu sayesinde, kısa zaman içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Daha öncesinden ölçü alıp özel üretim yapılmasını gerektirmez. Ayrıca kullanılmadığı zaman diliminde banyo içerisinde görsel ve fiziksel olarak geniş bir alan kazandırır.
  Kısa zamanda yoğun ilgi gören OUTASIGHT™ ürünlerinin tasarım ve üretim yeri İngiltere'dir. Türkiye temsilcisi MARsida Dış Ticaret tarafından, Gizli Duş Perdelerinin ithalatı ve yurtiçi satışı yapılmaktadır.
  Eğer banyonuzda bir küvet varsa, OUTASIGHT™ sizin için duş perdesi ve duş kabinine alternatif ve güzel görünümlü bir seçenek olacaktır.
 2. 2
  Sena
  Bayan Üye

  Cevap: Gizli Duş Perdesi

  Reklam  Görünüm açısında rahatça kullanılan istenildiğinde hiç yokmuş gibi saklanılan bu perdeler rahatsız edici hiç bir özelliğe sahip değildir ayrıca kırılma gibi tehlikeli bir tarafıda yoktur.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi