Genç kız odası mobilyaları beyaz genç odası takımlar

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Genç kız odası mobilyaları beyaz genç odası takımlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hasan
  Özel Üye
  Reklam

  Genç kız odası mobilyaları beyaz genç odası takımlar

  Reklam  Genç kız odası mobilyaları beyaz genç odası takımlar

  Forum Alev
  Bellona Genç Odası Takımı- Bellona Genç Odası Koleksiyonu - Bellona Genç Kız Odası Takımı - Bellona Genç Odası Koleksiyonu - Bellona Genç Odası - Bellona Yatak Odası

  Bellona Genç Odası Koleksiyonu

  genc-kiz-odasi-mobilyalari.jpg

  genc-kiz-odasi-mobilyalari-0.jpg

  genc-kiz-odasi-mobilyalari-1.jpg

  genc-kiz-odasi-mobilyalari-2.jpg

  genc-kiz-odasi-mobilyalari-3.jpg


  Ev modasında öncü olan Bellona her yaşa uygun yeni ürün grupları Slide,Favori,Nova ve Loft ile gençlere ve çocuklara hayal ettikleri odayı mükemmel tasarımı ile sunuyor.

  Modern tasarımları,gençlerin enerjisini yansıtan modelleri ve rahat kullanım özellikleri ile Bellona genç odalarını bu sene de yanlız bırakmıyor.Karyola üzerine yerleştirilen alarmlı saat ve ranza üzerinde bulunan kayak ile çok özel tasarımlar da sadece gençler ve çocuklar için hazırlandı.


  Genç kızların favori rengi olan pembe odaları süslemeye devam ediyor.Kırmızının pembeyle olan buluşması ise görenlerde hayranlık uyandırıyor.Üç kapılı gardrop,ergonomik yatak ve fonksiyonel üç çekmeceye sahip şifonyerden oluşan koleksiyon kızların odalarına yerleşti bile.Aynı desen ve renklerin tüm ürünlerde kullanılmasıyla oluşan bütünlük Favori genç odasının dikkat çekici özellikleri arasında yer alıyor.


  Gençlere ve enerji dolu çocuklara hitap eden Slide genç odası eğlence,ergonomi ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor.Ürünlerde tercih edilen canlı renkler sarı,mavi ve yeşilin yarattığı enerji ranzanın baş ucunda bulunan kaydırak segmetinde bir ilki temsil ediyor.

  Çalışma masası ise bilgisayar kullanımına uygun bir biçimde tasarlanmış ve kitaplar için de ayrı bir raf bulunuyor.Beyaz ve yeşil renklerse çalışma masasının şıklığını tamamlıyor.İki kapılı gardropun ortasında yer alan raf ve çekmeceler fonksiyonelliği daha da artırıyor.


  Nova ve Loft ise hobileri ve ilgi alanları yoğun olan çocuk ve gençler için ideal.Modern ve özel bir tasarıma sahip olan ürünler ,fark yaratıyor.Ahşap renklerin kullanıldığı ürünlerde ferahlıkta gözlerden kaçmıyor.Fonksiyonelliğin de ön planda olması gençleri baya bir sevindiriyor.Ürünün pratikliğini karyolanın başına konulan alarmlı saatten anlayabilirsiniz.


  Ürünü farklılaştıran diğer faktörlerse çalışma masasında bulunan bardaklık,kitaplık ve raf.Dört çekmeceli şifonyer ve üç kapılı gardrop gençlere ve çocuklara kullanım rahatlığı sağlıyor.

  Özenle tasarlanmış bu ürünler Türkiye çapında sekiz yüze yakın Bellona mağazalarında çocuklarınızı sevindirmek için sizleri bekliyor.


 2. 2
  BAKİYE
  Bayan Üye

  Cevap: Genç kız odası mobilyaları beyaz genç odası takımlar

  Reklam  Kızlar renkli enerjik bir yapıları olduğu için bunu dekora da yansıtabilmektedirler. Odalarının birbiri ile uyumlu çeşitli renklerden ve şık aksesuarlardan oluşmasını isterler.+ Yorum Gönder
genç kız odası mobilyaları,  beyaz genç odası takımları
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi