Evde Havuz Resimleri

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Dekorasyon Bölümünden Evde Havuz Resimleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ensar
  Özel Üye
  Reklam

  Evde Havuz Resimleri

  Reklam  Evde Havuz Resimleri

  Forum Alev
  Havuz güzelliği ve sefası hele ev önünde oldumu daha iyisi yoktur.

  Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden biri de havuzlardır. Olmazsa olmazlardan biri olan havuzlarımızda dilediğimiz gibi vakit geçirebilmek için havuz dekorasyonuna önem vermemiz gerekmektedir. Evinizin bahçesinde yapacağınız mükemmel bir havuz dekorasyonuyla hayal ettiğiniz gibi bir yaz geçirmeniz mümkün olabilir. Tatil beldesine gidemeyenler için evlerinin bahçesindeki havuzda zaman geçirmek ideal bir seçim olacaktır.


  Havuzlar büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre dekore edilmelidir. Küçük bir havuzun etrafını dekore ederken çok büyük objeler kullanılmamalıdır. Havuz dekorasyonunda dikkat etmeniz gereken yeşil renkle havuzun uyumudur. Yeşilliklerle dekore edilmiş bir havuz doğayla bütünleşmiş bir görünüm vereceğinden dolayı insanı daha da rahatlatacaktır.


  Havuz başında bulunacak eşyalar ise havuz için tamamlayıcı unsurlardan olacaktır. Örneğin; şezlonglar, güneşten korunmak için şemsiyeler, sallanan koltuklar, palmiye ağaçları, banklar, aydınlatma sistemleri… Tüm bu ögeler havuz dekorasyonunuza renk ve farklılık kazandıracaktır.


  Şezlongların başında kullanacağınız renkli şemsiyelerle havuzunuzun daha renkli görünmesine katkıda bulunabilirsiniz.Eğer bütçeniz konusunda biraz daha fedakarlık edebilirseniz kaydıraklar da ekleyerek havuzunuzda daha eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Kaydırakların eklenmesi için havuzunuzun yeteri kadar büyük olması gerekmektedir. Tüm bunların dışında dilerseniz havuz başına ahşaptan yapılmış mini bir masa ve sandalye de ekleyebilirsiniz. Havuz başında yüzme aktivitesi dışında da zaman geçirmeyi düşünüyorsanız masa ve sandalyeleri kesinlikle temin etmenizi öneririz.


  Havuz dekorasyonları bahçelerimize bambaşka bir atmosfer kazandıracaktır. Bahçelerinizin daha düzenli ve hoş bir görünüm kazanmasına neden olacağından dolayı eğer bahçenizde havuz bulunuyorsa gerekli bakım ve dekorasyonunu da yapmanızı öneririz. Tatil beldesine gitmek için yeterli bütçeye sahip değilseniz veya da gitmek için yeterli zamanınız yoksa bahçenizdeki havuzunuzu hayal ettiğiniz tatildeki gibi canlandırarak hoş vakit geçirmeyi sağlayabilirsiniz.
 2. 2
  ZİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Evde Havuz Resimleri

  Reklam  Yaz aylarında serinlemenin en iyi ve en güzle yollarından biridir havuz. Havuzlar evin önünde olduğu zaman rahatlıkla her zaman girme olanağına sahip olunur.+ Yorum Gönder
havuz yapımı,  küçük havuzların yapımı,  hazır havuz,  havuz
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi