Project Gotham Racing 3 (xbox 360) demo inceleme

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Demo inceleme Bölümünden Project Gotham Racing 3 (xbox 360) demo inceleme ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sinemacrazy
  Usta Üye
  Reklam

  Project Gotham Racing 3 (xbox 360) demo inceleme

  Reklam  Project Gotham Racing 3 (xbox 360) demo inceleme

  Forum Alev
  Xbox 360'ın çıkış oyunlarından olan PGR3, büyük ihtimalle bu konsolun grafik yönünden en iddialı oyunlarından. Oyun tam olarak ne bir simülasyon, ne de bir arcade oyunu sayılır. Gerçekçi ve oyuncuyu zorlayıcı fiziklere sahip, ancak yaptığımız hareketlere göre kudo puanları alıyoruz. Bu puanlar sayesinde ise yeni araçlar alabiliyor veya araçlarınıza küçük eklemeler yapabiliyorsunuz.

  Grafiksel olarak ise kesinlikle Xbox 360'ın en iyi oyunlarından biri olduğunu söyleyebilirim, HDR efekti bu efekti kullanan diğer oyunlara göre abartılı olarak kullanılmak yerine oldukça yerinde ve gerçekçi olarak kullanılmış; yani her köşeyi döndüğünüzde bembeyaz bir ekran ile karşılaşmak yerine binaların etrafındaki hoş ışık oyunlarını görüyorsunuz. Araç modellemeleri son derece detaylı ve araçların hasar almaları mümkün, yanınızdaki arabaya çarptığınızda yan aynalarınız kırılabiliyor, bagaj ve tampon kapakları yerinden çıkabiliyor ve camlarınız kırılabiliyor. Demoda oynanabilir olarak sadece Japonya pisti var.

  Demoda olmasa bile tam sürüm oyunda kendi pistinizi yapabiliyor ve bu pistleri Xbox live üzerinden arkadaşlarınızla oynayabiliyor olacaksınız. Bunun dışında PGR3'ün oldukça büyük bir online oyuncu kitlesi var, ve genel olarak rakip bulmak çok zor olmuyor.

  Karne Notu: A+, NextGen kelimesini tanımlayan oyunlardan biri.
  Alınabilirlik: Kesinlikle her Xbox sahibinin alması gereken oyunlardan, hem araç çeşitliliği hem de grafik kalitesiyle türünün en önemli örneklerinden. 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Project Gotham Racing 3 (xbox 360) demo inceleme

  Reklam  Project Gotham Racing (BGK) tarafından geliştirilen yarış video oyunları bir dizisidir oynanacağı platformlar Xbox , Xbox 360 , Dreamcast , cep telefonu , Zune HD dir+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi