Test Drive Unlimited (xbox 360) demo inceleme

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Demo inceleme Bölümünden Test Drive Unlimited (xbox 360) demo inceleme ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sinemacrazy
  Usta Üye
  Reklam

  Test Drive Unlimited (xbox 360) demo inceleme

  Reklam  Test Drive Unlimited (xbox 360) demo inceleme

  Forum Alev

  E3 oyun fuarı ile eş zamanlı olarak yayınlanan demolardan biri de Test Drive Unlimited’dı. Aslında bu oyun ile yapılmaya çalışılan şey oldukça ilginç, yaklaşık 16 bin kilometrekarelik bir alanda bir devasa online yarış oyunu! Sizinle beraber Miami sokaklarında diğer Xbox oyuncuları gezebiliyor olacak. Bir korna ile beraber yarışacağınız yolu seçip yarışmaya başlayabiliyorsunuz. İster tek kişilik, ister çoklu olarak yarışlar kazanıp para topluyor ve firmaların araba galerilerinden yeni araçlar temin edebiliyoruz.

  Demoda kullanamıyor olsak da motorsikletler de kullanabileceğimiz araçların arasında yer alacak. Karakter yaratırken çeşitlilik oldukça fazla ve araç üzerinde de mikro ayarlamalar yapma hakkına sahipsiniz.

  Buraya kadar kulağa her şey güzel geliyor öyle değil mi? Ne var ki oyun, Havok fizik motorunu kullanmasına rağmen fiziklerinde ciddi sorunlar var, araçlar bazen durduk yerde yüzlerce metreye havaya fırlayabiliyor veya bir şekilde Miami sokaklarından düşerek, haritanın dışına doğru sonsuz bir düşüşe geçebiliyoruz.

  Fikir güzel, grafikler güzel; yalnızca bazı teknik problemler yüzünden demo, potansiyelini ne yazık ki gösteremiyor. Eğer ki yapımcılar bu hataları düzeltir ve fizikleri biraz daha stabil hala getirirlerse bu oyun yeni bir türün başlangıcı olabilir.

  Karne Notu: B-, çok zevkli ve eğlenceli oyun olmasına rağmen demodaki buglar yüzünden gerçek potansiyelini ne yazık ki gösteremiyor.
  Alınabilirlik: Piyasada şu an daha iyi altenatifleri olmasına rağmen, online oyuncuları kendine çekebilecek yapıya ve büyük bir kitle yaratabilecek potansiyele sahip. Ama önce hatalarından arındırılmalı. 2. 2
  AKBİLE
  Bayan Üye

  Cevap: Test Drive Unlimited (xbox 360) demo inceleme

  Reklam  oynanacağı Platformlar Xbox 360, Microsoft Windows, PlayStation 2, PlayStation Portable dir Test Drive Unlimited Video oyunudur İlk piyasaya sürülme tarihi: 5 Eylül 2006 yılıdır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi