Joomla Ziyaretçi Defteri Eklentisi (Türkçe) (com_akobook)

+ Yorum Gönder
Webmaster ve Diğer Kodlama Dilleri Bölümünden Joomla Ziyaretçi Defteri Eklentisi (Türkçe) (com_akobook) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Joomla Ziyaretçi Defteri Eklentisi (Türkçe) (com_akobook)

  Reklam  Joomla Ziyaretçi Defteri Eklentisi (Türkçe) (com_akobook)

  Forum Alev
  Joomla Akobook ziyaretçi defteri eklentisinin en güzel yanı hiçbir sorun vermemesi. Sadece aşağıdaki linkten indirin. Yönetim paneline girin ve Yüklemeler kısmından Bileşen seçeneğini seçin. Karşınıza çıkacak sayfada gözat butonunu tıklayarak, indirdiğiniz sıkıştırılmış klasörü gösterin. “Yükle ve Kur” butonuna tıklayın. Kurulum bu kadar kolay.
  indir joomla ziyaretçi defteri
  Joomla Ziyeretçi Defteri Bileşenini indirip kurulum yaptıktan sonra, ana menü kısmında ziyeretçi defteri isminde bir menü olşturup, bu menüden ziyaretçi defteri bileşenine bağlantı kurabilirsiniz. Eğer yeni bir menüden bileşene link vermeyi bilmiyorsanız aşağıdaki yazıyı okuyun.
  Joomla Bileşen İçin Yeni Bir Menü Oluşturmak :
  Yönetim panelinde “Menü” seçenği altından bileşeni eklemek istediğiniz menü gurubunu seçin (Örneğin mainmenu). Karşınıza mainmenu menü gurubundaki menü seçenekleri gelecektir. Bu menü seçeneklerinin yanına bir menü eklemek istiyoruz.
  Yeni bir menü eklemek için sağ üst taraftan “Yeni” seçeneğini seçiyoruz. Karşımıza yeni menü elemanının içeriğini nereden alacağını soran bir sayfa geliyor. Biz şu anda içeriğimizi akobook ziyeretçi defteri bileşeninden almak istiyoruz. Bu nedenle sağ taraftaki “bileşenler” bölümünden ”bileşen” seçeneğini seçiyoruz. Gelen pencerede ilk alan “name” alanı. Bu alana yeni oluşturacağımız menünün adını yazıyoruz (Örneğin : Ziyeretçi Defteri ). Component: bölümünden AkoBook + seçeneğini seçerek menümüzün bu bileşeni kullanmak istediğini belirtmiş oluyoruz. Diğer seçenekleri değiştirmeye gerek yok. Sağ üst köşeden kaydet diyoruz ve artık “Ziyeretçi Defteri” isimli menümüz oluştu.
 2. Alev
  Özel Üye

  Joomla Ziyaretçi Defteri Eklentisi (Türkçe) (com_akobook) Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi