Hükümdarlar.com

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Hükümdarlar.com ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  yuce86
  Emekli
  Reklam

  Hükümdarlar.com

  Reklam  Hükümdarlar.com

  Forum Alev
  Hükümdarlar bir Tarayıcı Tabanlı Kitlesel Çok Oyunculu Strateji Oyunudur. Hükümdarlar'da bir ülkeyi Bakır Çağından başlayıp Yelkenli Çağına kadar yönetirsiniz. Bu süre boyunca, ekonominizi oluşturabilir, teknolojiler keşfedebilir, askerler eğitebilir, gemiler yapabilir, binalar ve kaleler inşa edebilir, krallıklar oluşturabilir, düşmanlarınıza saldırabilir veya düşmanlarınızın kalelerini kuşatabilirsiniz.

  Hükümdarlar 69 askeri ünite, 68 teknoloji, 14 askeri hüner, aşırı detaylı savaşlar ve başka bir tarayıcı tabanlı oyunun sunamayacağı bir şey sunar: iki veya daha fazla Lord arasında gerçek zamanlı kuşatmalar.

  Hükümdarlar'daki strateji derinliği ve detayı, oyunculara nihai amaçları için birçok yol sunar. Bu nihai amaç, oyunun sonunda oluşacak kaos döneminden sağ kurtulmak ve en güçlü Lordlardan biri olmaktır.

  Bu da benim yorumum : Dışarıdan anlaşılmaz veya zor gelebilir fakat inanın öğrenmesi 1 gününüzü almıyor ve zaten oyunda diğer lordlar ile muhabbet edeceğiniz bir forum bölümü var. Ayrıca bir çok arkadaşda edinebilirsiniz. Belli aralıklarlar istanbul buluşöalarındada samimiyet sağlanıyor. İnanın çok sürükleyici bir oyun özellikle organize kuşatmalar ve kaos dönemi oluşturulan büyük krallık orduları ile yapılan istilalar tarih derslerini sizlere hatırlatacaktır.

  Oynama için tıklayın :
  http://www.realmsofmayhem.com/main.aspx?act=link&lng=1&id=216&world=51
 2. 2
  yuce86
  Emekli

  --->: Hükümdarlar.com

  Reklam  Üye olan arkadaşlar benimle irtibat kursunlar yardımcı olayım. Benim oyundaki nickim yuce_khan+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi