En İyi Online Oyunlar

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden En İyi Online Oyunlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  wirüs
  Üye
  Reklam

  En İyi Online Oyunlar

  Reklam  En İyi Online Oyunlar

  Forum Alev
  Knight Online
  MMORPG tarzında,karakter geliştirmek üzerine kurulu bir online oyun.Bu oyunda ticaret yapabilir,karşı ırktan oyuncularla savaşabilir,partiler halinde kendi karakterinizi geliştirebilirsiniz.Oyun son derece bağımlılık yapıyor ve sosyal yönünüzü yok ediyor.Öğrencilere kesinlikle tavsiye edilmez.Daha fazla ayrıntılı bilgi için forumda knight online bölümüne bakınız.
  İndirmek için:
  http://www.knightonlineworld.com/

  MU Online
  Knight Online\'a benzeyen fakat item bakımında biraz daha ayrıntılı yine MMORPG tarzında bir oyun.Bu oyunda knightın yanısıra düellolar yapabilir,120+ lvl olunca kanat takabilirsiniz.Oyuna yeni başlayanlar için türk serverını şiddetle tavsiye ederim.
  İndirmek için:
  http://www.globalmuonline.com/


  Ferentus Online
  Bu da aynı tipte bir oyun.Fakat bu oyun daha yeni olduğu için yeni başlayanlara tavsiye ederim.Çünkü diğer oyunlarda çok fazla yoğunluk var bu oyunda ise makina hiç kasmıyo.Makinası yavaş olan arkadaşlar için oldukça iyi.Bir de öteki oyunlar bayağıdır war olduklarından o oyunlarda atı alan üsküdarı geçti 80 lvl adam bile war.
  İndirmek için:
  http://www.ferentus.com


  Silk Road Online
  Çin yapımı eski zamanlarda geçen online bir MMORPG oyunu.Oyun silk road yani ipek yolunda geçiyor.Bu oyunda knight online benzeri fakat gözüme çarpan değişik özellikleri ata binme veya değişik özellikleri seçebilmek(hırsız v.b.).
  İndirmek için:
  http://www.silkroadonline.net/


  Dofus Online
  Grafikleri Mu Online\'a oldukça benziyor.Oyun 50MB indirmesi oldukça kolay.
  İndirmek için:
  http://www.dofus.com/


  OGame
  OGame bir cesit Uzay-Stratejisi simulasyonudur.Ayni anda binlerce oyuncu tarafindan karsilikli oynanir. Senin de oynayabilmen icin sadece normal bir web browserin olmasi gerekir.
  Sen cesitli stratejiler araciligiyla Galaksideki etkisini arttirmaya calisan bir Imparatorsun ! Kendi gezegenin üzerinde basladigin oyunda amacin, sana baslangicta verilen kaynaklarla , ekonomik ve askeri acidan güclü bir uygarlik yaratmak. Bilimsel arastirmalar sayesinde sürekli yeni teknolojiler ve silah sistemleri kesfedebilirsin.Oyunun ilerleyisiyle birlikte kendini, koloniler olustururken,ittifaklar kurarken savasirken,anlasmalara imza atarken ve ya ticaret yaparken bulacaksin.
  Bu oyunu indirmeye gerek yoktur oynamak için:
  OGame.com.tr  Knight Fight
  Bence bite fight\'dan daha eğlenceli olan bu oyun text tabanlı ve bite fight\'a çok benziyor.Fakat bunda vampirler ve ********lar yerine şovalyeler var.Oyunda zamanınıza göre değişik işler yapabiliyorsunuz,ava çıkabiliyor,saklanma yerinizi geliştirebiliyorsunuz.Karakterinizi geliştirmek yine başlıca amacınız.Bite fight\'dan bıktım diyenler için ve yeni açılmış bir oyuna başlamak isteyenlere bu oyunu tavsiye ederim.Oyun\'un Türkçe desteği de mevcut.
  Oynamak için:
  KnightFight Server 3 (EN


  Punch Me
  Kendi dövüşçünüzü yarattığınız bir text tabanlı oyun.Kendi dövüşçünüzü yarattıktan sonra onu antreman salonunda geliştiriyorsunuz,eline bıçak ustura v.b. veriyorsunuz ve çetelere katılıyorsunuz.Güzel bir oyun.Tavsiye ederim
  Oynamak için:
  http://www.punchme.net/


  Metal Damage
  Text tabanlı online yarış oyunu.Biraz Bite fight biraz da yarış ikisini birleştirince metal damage ortaya çıkıyorOyun benim hoşuma gitti denemenizi tavsiye ederim.Oyun türkçe.
  Oynamak için:
  http://s1.metaldamage.net/game/c.php?uid=140688


  Travia Online
  Süper bir text tabanlı online strateji oyunu.Oyunda bir köyünüz var ve bununla altın,tahta demir v.b. toplayarak asker üretiyorsunuz ve köyünüzü geliştiriyorsunuz.Üstelik oyun TÜRKÇE!!!Kısaca AOE\'nin online ve yazı tabanlı versiyonu diyebiliriz.Oyunu kesinlikle tavsiye ederim.
  Oynamak için:
  http://www.travian.com.tr/

  Deicide Online
  Bu oyun Knight Online\'a oldukça benziyor.Ayrıca bu oyunda at,köpek gibi evcil hayvanları kullanabiliyorsunuz.Bu oyun knighttan sıkıldım diyenler için oldukça iyi bir tercih olacaktır.
  İndirmek için:
  http://deicide.ongameport.com/

  Omerta
  1930\'ların gangster ve mayfa dünyasında geçen oyun statüye, paraya ve saygıya dayanır. Oyuncular suç işleyerek, araba çalarak ve arkadaşlarını hapisten kurtararak kıdem puanı alırlar. Hatta kendi organize suç zincirinizi kurarak banka soyabilir ve sessiz yollarda arabalara bile el koyabilirsiniz. Karanlık suç dünyasının derinlerine indikçe, birçok oyuncu kumar, kaçak içki satışı ve hatta uyuşturucu satıcılığı gibi başka iş olanakları bulabilir.
  Oynamak için:
  http://http://www.barafranca.com/


  The Crims
  Mafya oyunları arasında en sevdiğim bu.The Crims cinayet, ganster ve suçlarin olduğu CrimCity\'de yer alıyor. Kazanabildiğiniz kadar saygı puanı kazanmak için sınırlı zamanınız var. Oyun sonunda en çok saygı puanı toplayan kişi, oyunu kazanır!
  Oynamak için:
  http://www.thecrims.com/

  ka12: Life Offside:ka12:
  Süper bir text tabanlı holiganlık oyunu.Oyunda ister thecrims tarzı işler çevirip para kazanabilir,ister maçlarda adam pataklayıp saygınlık kazanabilir yada kendi çetenizi kurup ortalığı darmaduman edebilirsiniz.Oyun ŞİDDETLE tavsiye edilir.Oynamak için:
  http://www.lifeoffside.com/index.php...ster&ref=17271


  Monster and Me
  Bu oyunda kendi yaratığınızı oluşturup geliştiriyorsunuz.Onlardan diğer yaratıklarla savaşırken yardım alacaksınız.Oyun hakkında fikir sahibi olmanız için aşağıya oyunun bir adet screenshotunu koydum
  http://www.monsterandme.com/


  KAL Online
  MMORPG tarzında.Itemler topluyorsunuz,yaratık kesiyorsunuz,level atlıyorsunuz.

  İndirmek için:
  http://www.kalonline.com/

  Bite Fight
  Bu oyun da ogame tarzı bir simulasyon.Vampir veya ******** ırklarından birini seçiyorsunuz we oynamaya başlıyorsunuz.Şehirde dükkandan silah weya malzeme satın alabilir,şehirde mezarcının yanında çalışarak altın kazanabilir ve bu altınlarla kendinizi geliştirebilirsiniz.Bu oyunu oynamak için uzun zaman başında durmanıza gerek yok.Ayrıca bu oyunu indirmenize de gerek yok aynı ogame gibi browserdan oynanıyor.Ogame\'i sevdiyseniz bunu da %85 seveceksiniz.
  Oynamak için:
  www.--------------

  Martial Heroes Online
  Martial Heroes (d.o second edition)3 boyutlu MMORPG tarzı bir oyun.Bu oyunda diğer MMORPG tarzı oyunlardan farklı olarak kendi iteminizi yaratabilme şansına sahipsiniz.

  İndirmek için:
  http://www.martialheroes.com


  RYL:2
  Gerçekten çok kaliteli bir oyun.Avrupada en çok oynanan online oyunlar arasında.Bu oyunda da kendi karakterinizi yaratıyor,level atlıyor,görev yapıyorsunuz.Bu oyunda da guild(clan) sistemi mevcut.
  İndirmek için:
  http://www.ryl2.com.my/


  Lineage 2
  Oyun gerçekten çok güzel ama boyutu biraz fazla büyük olduğu için(1gb) indirenin pek fazla olucağını zannetmiyorum ama yinede ben indiririm benim 2048lik bağlantım war falan diosanız indirmek için aşağıdaki linke tıklayın:
  http://www.l2extreme.com/forum/showthread.php?t=56874

  Gunz OnLine
  3D online fps action oyunu.Giysilerinizi,silahlarınızı seçiyorsunuz ve çatışmaya başlıyorsunuz.
  İndirmek için:
  http://www.gunzonline.com/


  Kurtlar Vadisi Online
  Oyunumuz internet üzerinden oynanan yazı tabanlı bir mafya oyunudur. Oyunda round sistemi vardır dolayısıyla bir üye oyunda çok öne geçtiğinde oyun sonsuza kadar sıkıcı bir şekilde geçmemektedir. Her roundun ayrı bir ödülü vardır.Oyunda adam kiralıyorsunuz,para kazanıyorsunuz,ticaret yapıyorsunuz...
  Oynamak için:
  http://www.kvgame.com/

  Pokemon Crater
  Online Pokemon oynayın.7000den fazla üyesi war bu oyunun ve oyun oldukça zewkli.
  Oynamak için:
  http://www.pokemoncrater.com

  Hükümdarlar
  Oyunda ülkeniz, ve işçileriniz var . recouceları artırıp zamanla silah, aske ve ordu kuyursunuz. diğer oyunculara saldırıp topraklarını ele geçirebiliyorsunuz.

  Oynamak için:
  http://www.realmsofmayhem.com/main.aspx?lang=1

  Uygarlık Savaşı
  Text tabanlı browserda oynanan güzel bir oyun.Kendi uygarlığınızı kuruyorsunuz,çağ atlıyorsunuz.
  Oynamak için:
  http://www.uygarliksavasi.com/
  + REP İSTERİM
 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: En İyi Online Oyunlar

  Reklam  Öncelikle belirteyim ki bu tanıtımı ücret karşılığında yapıyorum.. Umarım bana kızmazsınız. Malum okul harçlığı..

  Bilgisayarın ve internetin icadından beri belkide en fazla ilgi duyulan konu oyunlardır. İnsanların oyunlara gösterdiği ilgi her geçen gün daha fazla artmaktadır. Bu kapsamda en fazla ilgiyi de online oyunlar (tribal wars, tanoth, antik çağ, ogame gibi) ve fps oyunları almaktadır. Fps oyunlar belki pahalı oldukları için belki de yüksek performanslı PC istediği için olsa gerek insanlar tarafından hep ikinci plana itiliyor. Tabi oyun tutkunlarını bu konu dışında tutmak en doğrusu olacaktır, çünkü bir strateji oyunu onlar için çocuk oyunu olarak değerlendiriliyor. İnsanlık tarihi boyunca daima savaşlar yapmış ve sürekli göç etmekle yada yeni şehirler fethetmek ile uğraşmıştır. Uygarlıklar sürekli büyüyüp imparatorluk olabilir yada başkaları tarafından işgal edilip yerle bir olabilir..

  Antik Çağ - Online Tarihi Strateji Oyunu


  (dünya 1 ve 2)

  Antik Çağ oyunu sizlere hem online bir strateji hemde bir uygarlık geliştirme ortamı sunar.. Bu oyun tarayıcı üzerinden oynanan tarihi ve gerçek zamanlı bir online strateji oyunudur. Her oyuncu, Antik Çağ'da şan, şöhret ve güç kazandırması gereken bir köyün hükümdarıdır. Amaç köyünüzü (uygarlığınızı) hem düşmanlardan korumak hemde başka köyleri fethedip yeni imparatorluklar kurmaktır..

  (dünya 3)

  İnternette zamanınızı boş yere harcamayın. Antik Çağ'a sizde katılın ve hem yeni arkadaşlaıklar edinin hemde online bir strateji oyununda eğlenceli vakit geçirin. Bu oyunda şu an için 2 sunucu bulunmakta ve bu sunuculardan birincisi (dünya 1) tamamen hızlandırılmış ve savaşın kol gezdiği çılgınca bir güç gösterme ortamıdır.Bu ortamda ki oyunlar belirli tarihlerde başlar ve oyun hızı maksimum seviyelerdedir. Öyle ki bir saat içerisinde 10 köye sahip olabilirsiniz. oyun süresi 48 saat ile 40 gün arasında değişmektedir. ikincisi (dünya 2) ise daha yavaş ve gelişim süreçleri birinci oyuna göre uzatılmış kesintisiz devam eden bir oyundur.. Oyun süresinde bir sınır yoktur ve yıllarca devam edebilir.  Antik Çağ oyunu
  nu mutlaka denemenizi öneriyoruz. Vaktinizi iyi geçireceğiniz, güzel ve kalıcı arkadaşlıklar kurabileceğiniz, seviyeli ve dürüst bir ortama sizleride bekliyoruz..
+ Yorum Gönder
en iyi 50 online oyun,  en süper online oyunlar,  en güzel online oyunlar forum,  en iyi 50 onlino oyun,  en iyi 50 online oyunu
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi