Şarkı Bestelemek (popomundo)

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Şarkı Bestelemek (popomundo) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Şarkı Bestelemek (popomundo)

  Reklam  Şarkı Bestelemek (popomundo)

  Forum Alev
  Şarkı Bestelemek

  Harika şarkılar yazmak için iyi bir besteci olmak gerekiyor. Sadece zaman ve çok çalışma harika sonuçlar doğurur.

  Karakter sayfanızda sağdaki "Şarkılar" linkine tıklayın. Böylece şarkı yazma sayfanıza gideceksiniz. Şimdiye kadar bir şarkı üzerinde çalışmaya başlamadıysanız; şimdi, başlamak için harika bir zaman. "Yeni Şarkı Tasarla" üzerine tıklayın. Şarkıya isim vermeniz gerekli ve eğer isterseniz şarkı hakkındaki kişisel fikirlerinizi ya da şarkı sözlerini yazabilirsiniz.

  Her üç günde bir birden fazla şarkı üzerinde çalışmaya başlarsanız şarkılarınızın kalitesi artar. Üç günden kısa aralıklarla yaratılan şarkılarda daha az ilham olacaktır.

  Şarkıyı tasarladıktan sonra müzik üzerinde mi yoksa sözler üzerinde mi çalışmak istediğinize karar vermeniz lazım. Hangisi üzerinde çalışacağınızı seçmek için şarkının solundaki iki sayaçtan birine tıklamanız yeterli. Müzik için yeterince çalıştıktan sonra sözler için çalışmaya başlayabildiğiniz gibi tersini de yapabilirsiniz.

  Şarkılarınız üzerinde çalıştığınızda zamanla gelişecekler. Bir şarkı sizi mutlu edene kadar üzerinde çalışmaya devam edin. Bütün şarkılar büyük hit olamaz.

  Karakterinizin bir şarkıyı tamamlama süresi ne kadar iyi bir şarkı yazarı olduğunuza bağlıdır. Gelişim çubuğu dolduğunda melodi ya da söz maksimuma ulaşmış demektir. İyi şarkı yazmak daha uzun sürer.

  İlham Tohumları

  İlham tohumları, üzerinde çalıştığınız şarkı için yazdığınız şarkı sözünü ya da yaptığınız besteyi geliştirmek için kullanılabilecek küçük şeylerdir. İlham tohumu kazanmanın en kolay yolu karakteriniz Bütün Gece Partile modundayken kulüplerde takılıp canlı konser izlemektir. İlham tohumu kazanmak için partilediğiniz sırada cebinizde belli bir miktar para olması gerektiğini unutmayın.

  Bu tohumların etkisi kullanıldığı anda görülmez. Tohumlar şarkının kalitesini olabilecek en yüksek değere çıkartır. Şarkıyı en iyi haliyle bitirmek için gerekli olan zamanı harcamalı ve çabayı göstermelisiniz. Şarkıyı bitirene kadar üzerinde çalışmayacaksanız o şarkı üzerinde tohum harcamak anlamsız olur.

  Zamanla ilham tohumlarının değeri düşer ve birkaç gün içerisinde tamamen yok olur. Bu yüzden bulduktan sonra en kısa zamanda kullanmalısınız. Tohumun şarkınızda etkili olması içinse şarkıyı hızla bitirmeniz şart değildir.


  Şarkı bestelerken aşağıdakiler yardımcı olabilir:

  • İyi şarkı yazmaktaki en büyük etken karakterinizin müzikal yeteneğidir.

  • Şarkı bestelerken evde ya da otelde kalmak iyi bir fikir.

  • Beste yapma ve Şiir yazma yetenekleri faydalıdır.

  • Karakterinizin önceliğini Şarkı Bestele olarak ayarlayın.

  • Yeni şarkı üzerinde çalışmaya başlarken sağlığınızın iyi olması yararınızadır. 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: Şarkı Bestelemek (popomundo)

  Reklam  Karakter bölümümde şarkılar yok yhaa 3. 3
  tuana00
  Yeni Üye
  karakter bölümüne nerden bakılıyo :( ??? 4. 4
  Ziyaretçi
  karakter sayfası ne ki

 5. 5
  Ziyaretçi
  geçer gider zamanlar engüzel hayatlar sevdim vazgeçtim yine birisini sevdim onunla oynamak istedim ama o sevedi beni güldü baktı yüzüme geçen yıllar gibi benim artı sevdam aynızaman gibi onunla geçiriğim gün eski günler gibi hanigiderya şu günleri hatırladım rüyamdan çıkmadı hiç birgün dövüldün ağladım yeti sevdağma bitti yeter gitti

+ Yorum Gönder
şarkı yazmak için gerekenler,  popmundo şarkı yazma,  şarkı yazmak,  popmundo iyi şarkı yazmak,  popmundo şarkı yazmak
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi