Binalar İle ilgili bilgiler

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Binalar İle ilgili bilgiler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Binalar İle ilgili bilgiler

  Reklam  Binalar İle ilgili bilgiler

  Forum Alev
  Ana bina sayesinde yeni binalar yapılabilir ya da var olan binalar geliştirilebilir. Ana binanın seviyesi ne kadar yüksekse, yeni binalar o kadar çabuk yapılabilir. Bina yıkabilmen için ana binanın 15. seviyeyi geçmiş olması gerekir.

  Kışla Kışlada piyade üretebilirsin. Kışlanın seviyesi ne kadar yüksekse ordularını o kadar hızlı üretebilirsin.Ahır At çiftliğinizde süvari yetiştirebilirsiniz. At çiftliğinizin kademesi ne kadar yüksek olursa, o kadar hızlı at yetiştirebilirsiniz.

  Atölye Atölyede kuşatma silahlarını üretebilirsin. Atölyenin seviyesi ne kadar yüksekse, ordularını o kadar hızlı üretebilirsin.
  Saray Saray sayesinde misyoner üretebilirsin. Bu sayede yeni köyler fethedebilirsin.

  Demirci Demircide yeni silahlar araştırabilir ve silahlarını geliştirebilirsin. Demircinin seviyesi ne kadar yüksekse, o kadar iyi silahlar geliştirebilirsin. Ayrıca araştırma süresi kısalır.


  İçtima meydanı İçtima meydanında savaşçıların toplanır. Bu merkezde savaş emirlerini verebilir ve ordularını kaydırabilirsin.

  Heykel Heykelde köylüler şövalyeye saygılarını sunarlar. Eğer şövalyen ölürse, burada savaşçılarından birini yeni şövalye olarak atayabilirsin.

  Pazar yeri Pazar yerinde başka oyuncularla ticaret yapabilir ya da onlara hammadde gönderebilirsin.

  Oduncu Oduncuların köyünün dışındaki sık ormandan odun keser. Bu odunları hem köyünü geliştirmek, hem de ordunu silahlandırmak için kullanabilirsin. Oduncunun seviyesi ne kadar yüksekse, o kadar çok kalas üretilir.

  Kil ocağı Kil ocağında işçilerin, köyünü kurmak için önemli olan kili çıkarırlar. Kil ocağının seviyesi ne kadar yüksekse o kadar çok kil çıkarılır.

  Demir madeni Demir madeninde, işçilerin savaşların sonucunu belirleyen demiri çıkarırlar. Demir madeninin seviyesi ne kadar yüksekse, o kadar çok demir üretilir.

  Çiftlik Çiftlik, askerlerine ve işçilerine yiyecek sağlar. Çiftliğini geliştirmezsen, köyün büyümez. Çiftliğin seviyesi ne kadar yüksekse, o kadar büyük bir nüfus beslenebilir.

  Depo Depo sayesinde, köyünde üretilen hammaddeleri (odun, kil, demir) depolayabilirsin. Deponun seviyesi ne kadar yüksekse, içinde o kadar çok hammadde depolanabilir.

  Gizli depo Gizli depo sayesinde, hammaddelerini güvenli bir şekilde düşmanlarından saklayabilirsin, böylece yağmalanmalarını önlersin. Casuslar, gizli deponuzda ne kadar kaynak sakladığınızı göremezler.

  Duvar Duvar sayesinde düşman saldırılarından kısmen korunursun. Duvar, köy savunmanı ve birliklerinin savunmasını arttırır.
 2. Alev
  Özel Üye

  Binalar İle ilgili bilgiler Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
binalar hakkında bilgi,  bina hakkında bilgi,  yeni binalar hakkında bilgi,  binalar ile ilgili bilgi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi