Beybix çok kullanıcılı ve bedava bir bebek büyütme geliştirme oyunu

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Beybix çok kullanıcılı ve bedava bir bebek büyütme geliştirme oyunu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Beybix çok kullanıcılı ve bedava bir bebek büyütme geliştirme oyunu

  Reklam  Beybix çok kullanıcılı ve bedava bir bebek büyütme geliştirme oyunu

  Forum Alev
  BEYBİX NEDİR ?
  http://www.beybix.com
  Beybix, web tarayıcısı ile oynanabilen, çok kullanıcılı ve bedava bir bebek büyütme/geliştirme oyunudur. Oyun oldukça basittir ve oyuncu gün içerisinde sadece bir kaç dakika ayırarak oyunda belli bir başarıyı yakalayabilir. Oyunun amacı bebeklerin geliştirilerek farklı yeteneklere sahip olmalarını sağlamak ve bu yetenekleri sayesinde diğer bebeklerle girilen müsabakaları kazanmaktır.
  Buraya tıklayarak hemen üye olun.
  Ardından bebeğinizin günlük ihtiyaçlarını karşılayın.
  Ona neler yapması gerektiğini öğretin.
  Daha fazla para kazanarak bebeğinizi daha iyi şartlar altında büyütün.
  Geleneksel ve özel müsabakalara katılarak servetinize servet katın.
  Ve en sonunda birinci olarak hediyelerinize kavuşun!
  Oyuna başlamak için hemen burayı tıklayabilirsiniz.

  OYUN NASIL BAŞLAR ?
  Oyuna 100 [3] beypa ile başlanılır.
  Bebeğe ne kadar iyi bakılırsa o kadar çok beypa kazanılır.
  Kazanılan beypa'larla ihtiyaçlar karşılanır
  Eğitimlere, müsabakalara katılınır.
  Biriken beypa'larla bebek mutlu edilir.


  Konu : Beslenme Soru : Bebeğimin karnını nasıl doyurabilirim? Cevap : Bebeğinizi Beybixim menüsü altında ki beslenme seçeneğinde bulunan mamalarla doyurabilirsiniz.

  Konu : Beypa Soru : Elimde sadece 10 beypam kaldı. Tüm beypalarımı Bankaya faize yatırdım. Beypa kazanmak için ne yapmalıyım ? Cevap : Elinizdeki bütçenizi (beypalarınızı) dikkatli kullanmalısınız. Her zaman Beybix'inizi ne azından doyurup, mutlu edebilecek bir miktarı kenarda tutmanızda fayda var. Ya oyun parkına girerek müsabakalara katılıp beypa kazanacaksınız ya da merkez bankasının her dakika yavaş yavaş nakit hesabınızdaki beypayı yükseltmesini bekleyeceksiniz.

  Konu : Çiş zamanı Soru : Bebeğim altını ıslatırsa ne olur? Cevap : Bebeğinizin altını ıslatması onun hijyen seviyesini düşürücektir.

  Konu : Eğitim Soru : Eğitimler ne işe yarar ? Cevap : Eğitimler beybix'inizin bir konuda egzersiz yaparak kendini geliştirmesi ve yapılacak müsabakalarda beybix'inizin diğer beybix'lerin önüne geçebilmesini sağlamaktır.

  Konu : Enerji Soru : Bebeğimi nasıl uyutabilirim? Cevap : Sol tarafta bulunan panelde ki beybiximi uyut tuşuna tıklayarak bebeğinizi uyutabilirsiniz.

  Konu : Enerji Soru : Enerji seviyemi nasıl arttırılabilirim ? Cevap : Enerji seviyeniz uyku durumuna göre yükselip/düşer. Enerji seviyenizi arttırmak için beybix'inizi uyutabilirsiniz.

  Konu : Fotoğraf galerisi Soru : En fazla kaç resim yükleyebilirim ? Cevap : En fazla 8 resim yükleyebilirsiniz. Her resmin boyutu max 512 kbyte olabilir.

  Konu : Genel Soru : Nasıl Beypa (BP) kazanabilirim? Cevap : Beypa beybix'inizin genel durumuna göre anlık olarak otomatik yüklenir. Beybix'inizin genel durumu ne kadar iyi olursa, o kadar çok beypa kazanırsınız.

  Konu : Genel Soru : Beypa (BP) nedir? Cevap : Bebeğinizin ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığınız Beybix'e özel para birimidir.

  Konu : Genel Soru : Beybix'im nasıl büyür ? Cevap : Beybix'iniz her 45 günde bir 1 yaş daha büyür. Beybix'iniz her yeni yaşına girdikçe eğitim, beslenme, temizlik ve mutluluk eylemleri yenilenir. Örneğin 3 yaşına gelen bir beybix Kahvaltı yapabilir ve tuvalete kendi gidebilir.

  Konu : Kreş hakkında Soru : Kreş tam olarak ne işe yarıyor ? Cevap : Kreş, kreşe getirilen Beybix'lerin tüm ihtiyaçlarını karşılayıp, Beybix'lerin genel durumlarını devamlı %75'in üstünde tutar. Beybix'ler kreş'ten çıktıklarında evlerine bırakılırlar.

  Konu : Kreş hakkında Soru : Kreş'e Beybix'imi nasıl bırakabilirim ? Cevap : Soldaki "Kreş" menüsünü kullanabilirsiniz.

  Konu : Kreş hakkında Soru : Kreş'de olan Beybix'imi nasıl eve geri getirtirim ? Cevap : Kreş menüsüne girip kendi Beybix'inizin olduğu sıradaki "X" butonuna basıp Beybix'inizi tekrar eve getirtebilirsiniz. Fakat bu işlemde kreş'e ödemiş olduğunuz Beypa'yı geri alamazsınız.

  Konu : Mesajlaşma sistemi Soru : İstemediğim özel mesajları nasıl engellerim ? Cevap : İstemediğiniz mesajları silebilirsiniz. Aynı zamanda mesajı yollayan kullanıcıyı engelleyebilirsiniz de. Gerek görüldüğü takdirde yönetim tarafından sizi rahatsız eden kullanıcının tüm mesaj gönderme yetkiside elinden alınabilir.

  Konu : Mesajlaşma sistemi Soru : En fazla kaç özel mesaj alabilirim ? Cevap : Gelen kutunuzda en fazla 50 mesajı birden bulundurabilirsiniz.

  Konu : Oyun hakkında Soru : Oyundan çıktığımda beybix'im yaşamaya devam ediyor mu? Cevap : Evet. Siz oyunda olmasanız da beybix'iniz olağan şekilde yaşamaya devam ediyor.

  Konu : Oyun hakkında Soru : Puanımı nasıl yükseltebilirim ? Cevap : Beybix'inizin Genel durumunu gün içerisinde ne kadar yüksek tutarsanız o kadar çok puan kazanırsınız. Puanlar her gece saat 00:00'da güncellenir.

  Konu : Oyun hakkında Soru : Üyeliğim hangi şartlarda iptal edilir ? Cevap : Üyeliğiniz, toplam puanınız -40 puanın altına düşerse otomatik olarak iptal edilir.

  Konu : Oyun hakkında Soru : Beybix'imin genel durumu iyi olduğu halde puanım neden eksinin altında ? Cevap : Puanlarınız her gece 00:00'da güncellenir. Eğer Beybix'inizin genel durumunu gün içerisinde devamlı yüksek tutmaya devam ederseniz gece yarısı puanınız yükselecektir.

  Konu : Oyun hakkında Soru : Ben Beybix'imi uyutup çıkıcam ve diyelimki yarın akşama kadar girmeyeceğim tekrar girdiğimde Beybix'im uyuyor mu olcak ? Ve seviyeler düşmüş mü olucak ? Cevap : Evet. Beybix'inizi uyutup siteden çıktığınızda Beybix'inizin enerjisi %100 olana kadar uyur. Eğer enerji %100 olursa Beybix'iniz uyanır ve beklemeye başlar. Seviyeler siz oyunda yokken dahi düşer. Yani siz oyunda olmasanız da Beybix'iniz yaşar.

  Konu : Oyun hakkında Soru : Beybix'imin cinsiyetini değiştirebilir miyim ? Cevap : Hayır. Beybix'inizin cinsiyeti sadece kayıt esnasında sizden istenir ve hangi cinsiyeti seçtiyseniz Beybix'inizi o cinsiyette büyütürsünüz.

  Konu : Oyun hakkında Soru : Arkadaş listeme en fazla kaç kişiyi ekleyebilirim ? Cevap : Arkadaş listenize istediğiniz kadar arkadaşınızı ekleyebilirsiniz. Fakat ana profilinizde rastgele 8 arkadaşınız görünür.

  Konu : Sağlık Soru : Sağlık seviyemi nasıl arttırabilirim ? Cevap : Sağlık seviyeniz diğer seviyelerinizin aksine sizin direk yükseltebileceğiniz bir seviye değildir. Sağlık; Tokluk, Çiş zamanı, Temizlik, Enerji ve Mutluluk gibi seviyelerin ortalaması sonucunda yükselir ya da alçalır. Örneğin beybix'inizin karnı açsa sağlık seviyeniz yavaş yavaş düşmeye başlar.


  Bu oyunu oynayacaklara InKusTe başarılar diler ;)
 2. 2
  cerees
  Yeni Üye

  --->: Beybix çok kullanıcılı ve bedava bir bebek büyütme geliştirme oyunu

  Reklam  yaa 404 Not Found Dio olmuo yaniiii 3. 3
  cerees
  Yeni Üye
  404 Not Found dio yani acilmio link'i yeniden koyabilirmisiniz 4. 4
  InKusTe
  Usta Üye
  Oyun kapanmış yapabileceğim bir şey yok :)

 5. 5
  Berrak
  Üye
  Oyun kapanmış yapabileceğim bir şey yok :)
  404 Not Found dio yani acilmio link'i yeniden koyabilirmisiniz

  Beybix'in yeni adresi

+ Yorum Gönder
beybix,  beybix bebek büyütme oyunu
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi