Oyuna Yenimi Başladınız Nasıl Kasıcağınızı bilmiyomusun Gelin o zaman :)

Konu Kapatılmıştır
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Oyuna Yenimi Başladınız Nasıl Kasıcağınızı bilmiyomusun Gelin o zaman :) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  pokercan95
  Yeni Üye
  Reklam

  Oyuna Yenimi Başladınız Nasıl Kasıcağınızı bilmiyomusun Gelin o zaman :)

  Reklam  Oyuna Yenimi Başladınız Nasıl Kasıcağınızı bilmiyomusun Gelin o zaman :)

  Forum Alev
  Öncelikle S.a..
  Oyundaki karakterleri 2 ye ayırdım kendimce.

  1. Level Kasmak için
  Eğer oyunda hızla lvl atlamak istiyosanız;
  Ejder Kavmi : Ağır Kılıc
  Yılan Kavmi : Çift Bıçak
  Pars Kavmi : İnce Kılıç
  Bu Soyledığım jobları seçerseniz hızla level alabilirsiniz çünkü,
  bu disiplinler defans disiplinleridir.defans skillerini açıp master yaptığınız (28 point) %50 ek defans verirler yani 200 def var ise 300 def olur.ancak ilk açmanız gereken alan skilidir, alan skili master olması şartdır (30 point). 2. olarak defans skili master olmalıdır (yukarda bahsettim)

  2. Cp Kasmak İçin
  Cp kasmak istiyorsanız;
  Ejder Kavmi : Hafif kılıç
  Yılan Kavmi : Pala
  Pars Kavmi : Uzun Mızrak

  Bu soyledıgım Joblar Atak yapmak içindir. en ideal cb kasma yeri 10-19 karakoludur. bu karakol için skillerinizi 3 lü combo skiline vermeniz lazım 3 lü combo skili master oldukdan sonra (30 point), bize %20 atak vericek olan skili acmamız ve master yapmamız lazım (28 point).


  Burası Önemli !!!
  Oyunda Örn. Pala cı olarak başladık ancak skillerimizi çift bıçağa verip hem pala hemde çift bıçak skillerini açıp kullana biliriz (hangi skili basıcak isek o skili silahı olması lazım elimizde). o yüzden ben genellikle oyuna başlarken defans disiplini seçerip hızlı level kasmak için zaten 60-70 levellerimizde saldırı disiplininin skillerini açmış olucaz.


  Ve Sonunda Çoğu kişinin bilmediği statlar !!
  Öncelikle Oyunda Saldırı oldum statlarım boyle olmalı, defans oldum statlarım böyle olmalı gibinisinden bişey yoktur ! Her disiplin aynı statları kullanmalıdır ! peki bu statlar nasıl olmalıdır ?

  Kesinlikle 2 şuna verin 3 şuna verin demicem! Ben genellikle 5 er 5 er giderim aksi taktirde verdiğiniz puanlardan bişey anlayamazsınız yani bi fark olmaz !
  İlk önce biraz güç e vermemiz gerekicek ama kesinlikle güç ile zindelik arasında 10 fark dan fazla olmicak ! lvl imiz arttıkca (30-40) artık zindelik bizim için vazgeçilmez olucak. Güç 100 ise zindelik en az 120 olucak aksi taktirde alan ile level kasamayız. lvl imiz dahada arttıkca (60-70) güç ümüz 150 ise zindelik 210 civarı olmalıdır. Lvl imiz iyice arttıkça (112) toplam hp miz en az 12 k olmalıdır ! aksi taktirde kritik ile tek yersiniz.


  En hızlı lvl nasıl kasılır ?
  En hızlı lvl mağarada 2 slot birleştirip (nasıl olsa zindeliğimiz çok 3 slot bile birleştirebiliriz) keserek atlanabilir her zaman kendi lvl inizden yüksek monsterlarda lvl kasın aksi taktirde fazla sonuç alamazsanız bu dediğim yöntemden !
  Dinlediğiniz için teşekkürler!..
  Sabit Yaparsanız Çok sevinirim!..
  Kesinlikle Alıntı Deildir !..
  (kullandığım 3 nick pokercan95-colony555-jokercan95)
 2. Alev
  Özel Üye

  Oyuna Yenimi Başladınız Nasıl Kasıcağınızı bilmiyomusun Gelin o zaman :) Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
Konu Kapatılmıştır
karahan cp nasıl kasılır
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi