Kış Festivali Hakkında Bilgiler

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Kış Festivali Hakkında Bilgiler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  IIMyErenII
  Özel Üye
  Reklam

  Kış Festivali Hakkında Bilgiler

  Reklam  Kış Festivali Hakkında Bilgiler

  Forum Alev
  Kış Festivali Hakkında Bilgiler
  Hangi tarihler arasında kış festivali gerçekleşecek?
  Kış festivali 17.11.2009 tarihi saat 12 öğleyin başlayacak ve yeni yılın başlangıcı olan 03.01.2010 tarihinde, saat 23:59:59’da bitecek. Bu organizasyon böylece 7 hafta sürecek.


  Hazine sandığını bulmak nasıl olacak?
  Buz kütlesinden alacağın ödül, Kış-Avantaj-Haritasını bitirmek ve altı saatlik gemi yarışından galip olarak ayrılmak, hazine sandığın bir parçasını bulmanı beraberinde getirecektir. Bütün bu görevlere katılmak mecburunda değilsin, sadece birini seç ve ona katıl. Hazine sandığını tamamen çıkarabilmek için, elli kere kürek sallamalısın.


  Hazine sandığı tamamen çıkarıldığı zaman, “Hazineyi kullan” butonuna tıklayarak tersanede bir slot olarak elit gemiler için Frostbite-Tasarımı alacaksın:


  Hazine sandığını birkaç kez çıkarabilir miyim?
  Evet, bu imkânda var. Hazine sandığını tamamen çıkardıktan sonra, Frostbite-Tasarımı alacaksın. Hazine sandığın bunun üzerine tekrar gömülecektir ve sana bunu tekrar çıkarma şansı verilecektir. Oynayarak iki ekstra tasarım daha alma şansın bulunmaktadır:


  Ayrıca bu iki tasarımı, bizin Tasarım-Atış-Organizasyonunda da kazanma şansın bulunmakta!
  Eğer üçü de sende mevcutsa, o zaman bizden bir malzeme paketi alacaksın. Bunun içeriği Elit-Puanlar, Tecrübe-Puanlar, inciler, kış ışıkları, mumlar, kardan adamlar ve organizasyon zıpkınları olacaktır.
  Kış festivalinin sonunda her oyuncuya, çıkarabildiği parçalara göre Elit-Puanlar verilecektir. 2. 2
  IIMyErenII
  Özel Üye

  --->: Kış Festivali Hakkında Bilgiler

  Reklam  Gemi yarışında ne yapmam gerekiyor?
  Dünya haritasının solunda bulunan haritalarda, yarışmaya başlıyorsun. Orada yeşil ateşli bir buz kütlesini yakalıyorsun.  Bunu yakaladığın an, senin özel gemi yarışman başlamış olacak. Hedef ise, çok hızlı bir şekilde dünya haritasının sağ tarafında bulunan haritalara ulaşmak ve orada üstünde kırmızı ateş yanan buz kütlesini almak.
  Gemi yarışında ne kazanabilirim?
  Şeref salonu için şeref ve şöhretin yanı sıra, her yarışma galibi hazine sandığının biraz daha serbest kalmasını sağlayacaktır. Ayrıca en hızlı yarışmacılar, hedef buz kütlesine ulaştıkları zaman, bir sürpriz ile karşılaşacaklardır.

  yarışlar 12 saatte bir bitiyor. bu da server saatiyle 05:59:59 ve 17:59:59dur (Türkiye saatiyle 06:59:59 ve 17:59:59) ve yarışın 1.sine de hediyesi verilecek.


  Buz kütlelerini nerede bulabilirim, içlerinde ne bulacağım ve onları nasıl imha edeceğim?
  Buz kütlelerini zıpkınlar ile imha edersin. Buz kütlelerini kırmaya başarırsan, bir pirim kazanırsın. Bu pirim inci, Tecrübe-Puanları vs. olabileceği gibi, aynı zamanda Kış-Avantaj-Haritası veya hazine sandığın biraz daha özgürlüğe kavuşması olabilir. Her oyuncunun eşit şansı olması için, buz kütleleri seviye 3 ila seviye 16 içinde olan haritalarda bulunacaklardır.
  Bütün seviye haritaları içinde bir şey var mı?
  Gemi yarışması, Kış-Avantaj-Haritası ve tabii ki hazine sandığını çıkarma yanında, belli günlerde deniz haritalarında hazine kasaları bulunacaktır. Bunları bütün seviye haritalarında bulabilirsiniz.


  Kış-Avantaj-Haritasını nasıl alabilirim ve orada neler yapmalıyım?
  Kış-Avantaj-Haritasında bulunan buz kütlelerinde hazine kasaları bulabilirsin. Kış-Avantaj-Haritasında, 15 adet hırçın dalga seni bir güzel sallayacaktır. Bu Avantaj-Haritası zayıf sinirler için değildir! En sert korsanlar sadece buradan geçebilirler.


  Kış-Avantaj-Haritasında bulunan her bir dalga için neler kazanabilirim ve sonuçta ne gibi bir ödül beni bekliyor?
  Her bir dalgada inci, Tecrübe ve Elit-Puanları, kar cephanesi, altın ve organizasyon zıpkınları alabilirsin. Sonuç ödülü olarak, hazine sandığın biraz daha özgürlüğüne kavuşmuş olacak.


  Kardan adam, mumlar ve kış ışığı – bunlar nelerdir? Bu malzemeleri kullanınca elime ne geçecek ve nerede kullanabilirim?
  Kardan adam: Sana refakat eden kardan adam ila nerdeyse her şey için iki kat Tecrübe-Puanı alacaksın! Bunu NPC’leri ve oyuncuları imha ederek, pırıltıları ve hazine kasalarını toplayarak, buz kütlelerini kırarak ve normal haritalarda şifa dağıtarak alacaksın. Kardan adam her harita değişiminde kaybolur, bu Avantaj-Haritasına geçiş içinde geçerlidir. Fakat bu haritada kardan adamı çağıramazsın. Eğer Tortuga ışığında ilerlersen, kardan adam herkes tarafından görülür fakat sen diğer oyuncular için görünmezsin.  Mum: Mum, sana haritada çok güzel resimleri büyü ile çıkarmanı sağlar. Bunun sonucu mumun yakınında olan bütün oyuncular NPC’leri veya oyuncuları imhada, pırıltı ve hazine kasası toplamada, buz kütlesi kırmada ve normal haritada şifa dağıtmada daha fazla Tecrübe-Puanı alacaklar. Aynı zamanda 5 mumu deniz haritasında yakabilirsin. İlk mum Tecrübe-Puanını % 15 artırır ve diğer her biri Tecrübe-Puanını bir puan daha yukarıya götürür. Tek başına böylece % 19, eğer arkadaşların ile beraber oynarsan bunu % 25’e kadar artırabilirsin. Mumlar 3 dakika sonra sönerler ve Avantaj-Haritasında kullanılamazlar. 3. 3
  IIMyErenII
  Özel Üye

  Burada hep organizasyon malzemelerinden, hediyelerden, tasarımlardan ve organizasyonlar hakkında birçok şey okuyorum. Ne zaman ne alacağız?
  Organizasyon malzemeleri, belirtilmeden pazar yerinde birden satılmaya başlanacaktır – gözlerin açık olsun korsan!
  Hazine sandığındaki ekstra tasarımları 21/22.11.2009 ve 19/20.12.2009 tarihlerinde denizde çıkacak ve bu tarihte vurarakta alabilirsin. Frostbite-Tasarımını ise sadece sandığını serbest bıraktığın zaman alacaksın. bu 3 tasarımıda bütün organizasyon boyunca hazine sandığından kazanabilirsiniz.
  Gemi yarışması ise 6 saatlik aralıklarla yapılacak. Her altı saatte bir, her sunucu için bir kazanan ortaya çıkacak. Gemi yarışmasına bütün organizasyon boyunca katılabilirsin.
  Buz kütleleri de bütün organizasyon boyunca var olacaklardır.
  Hazine kasaları belirli aralıklarda haritalarda olacaktır.
  Artık yeteri kadar okuduk korsan – deniz haritasında buluşuruz!+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi