Rappelz Navis laima rehberi

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Rappelz Navis laima rehberi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Rappelz Navis laima rehberi

  Reklam



  Rappelz Navis laima rehberi

  Forum Alev
  1.Bölüm
  --------

  Arkadaşlar öncelikle yanan kum adasında bulunan kaptan feodora görevini gidip alıyoruz.Daha sonra biraz güneyindeki iskeleye uzanıyoruz ve teleport noktasından geçiyoruz.İçeride bizi muhafızımız bekliyor olucak onunla_ yaptığımız kısa görüşmeli görev sonrası görevi alıyoruz.Arkasından tekrar aynı muhafıza konuşma açıyoruz ve 1. bölümü bitiriyoruz.Bu bölümde yapmamız gereken bir şey yok.

  2.Bölüm
  ---------
  Bu bölümde yine az önce konuştuğumuz muhafızdan görevi alıyoruz ve az ilerledeki portaldan geçiş yapıyoruz.İçeride bizim bulmamız gereken bi vatandaş var onunla_ konuşuyoruz.Konuştuktan sonra görevi yaptık sayılıyoruz.Üstünde simge olmamasına rağmen görevimizi bitirdiğimiz belli oluyor.Sonra yine aynı vatandaşa gidip görevi veriyoruz.Ve 3. görevi alıyoruz.

  3.Bölüm
  -------
  3. bölümdede yine bir adam bulacaz az önceki yaptığımız işlemlerin aynısını gerçekleştiriyoruz.Ve 4. bölüme geçiyoruz ilk mini savaşımız burda başlayacak.

  4.Bölüm
  --------
  Az önce konuştuğumuz vatandaştan görevi alıyoruz ve bizden yavru kraken kesmemizi istiyor.Hemen o yaratığı kesip adama bilgi veriyoruz ve oda bize sıradaki portal için gerekli geçiş belgesini veriyor ve bizi öbür portala geçişimizi sağlıyor.

  5.Bölüm
  --------

  5. bölümde girişin az ilerdeki tapınak şövalyesine gidiyoruz ve görevi alıyoruz.Bu bölüm biraz uğraştırıyor diğerlerine oranla.Tek tek bütün portallara giriyoruz(Portallar geminin 2 tarafında ve toplam 6 tane).Tek tek girdikten sonra 3 farklı çeşit karşımıza çıkıcak.

  a- Cadı : O cadı değil heyecan yapmayın tipi lanetli bişeye benzeyen hayalet gibi bi kız var.Onunla_ biraz konuşun daha sonra size otomatik olarak 1. parçayı verecektir.
  b- Ceset : İçeri girdiğimiz bazı odalarda yerde uzanan solgun adamlar yani cesetleri göreceğiz bu adamlarıda sol tıklayarak bi güzel arayacağız.Aradıktan sonra size cesedin emaneti gibi bi item verecek o itemi aktif edince içinden ya pot vb. çıkar yada görev itemi eğer bi odada ceset varsa pot çıksa bile cesetleri aramaya devam edin çünkü o odanın cesetlerle alakalı olduğunu gösteriyor.
  c- Canavar : Eğer bulunduğumuz odada ceset ve cadı yoksa o zaman dövüşeceğiz demektir.Odadaki yaratıkları kesin bir süre sonra parça düşecektir ve bu şekilde 6 tane parçayı da tamamlamış olacaksınız.




 2. Alev
  Özel Üye

  Rappelz Navis laima rehberi Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
rappelz kraken nerede
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi