Dünya Kupası: Heyecanlı organizasyonlar ve 32 özel gemi tasarımı!

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Dünya Kupası: Heyecanlı organizasyonlar ve 32 özel gemi tasarımı! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  KeşmekeŞ
  Özel Üye
  Reklam

  Dünya Kupası: Heyecanlı organizasyonlar ve 32 özel gemi tasarımı!

  Reklam  Dünya Kupası: Heyecanlı organizasyonlar ve 32 özel gemi tasarımı!

  Forum Alev
  Dünya Kupası: Heyecanlı organizasyonlar ve 32 özel gemi tasarımı!

  Selam Korsanlar,

  Sizinle beraber Dünya Kupasını kutlamak istiyoruz! 11 Haziran ile 11 Temmuz tarihleri arasında Seafight oyununda özel organizasyonlar gerçekleştirilecektir. Bu organizasyonlarda Dünya Kupası paralarını biriktireceksiniz. Bunun karşılığında, size oyunda büyük avantaj sağlayacak gemi tasarımlarını elde edebilirsiniz! Dünya Kupasına katılan her ülkenin kendine özgü tasarımı olacak. Türkiye bu sefer Dünya Kupasına katılamadı. Buna rağmen favorilerinizin kim olduğunu belirlediğinize eminiz. Örneğin Yeni Zelanda’nın tasarımı böyle olacak:

  Fakat her şey sırayla. Bu organizasyonlarda Dünya Kupa Parası avına çıkabilirsiniz:
  • Dünya Kupası NPC’leri:
   • Her oyun gününde özel NPC’ler Seafight denizlerinde gezinecektir. Gemilerinde bulunan bayrak tasarımları, o gün oynayan takımların bayrak tasarımı olacaktır. Bu rakipler özellikle inatçıdırlar. Onlara karşı savaşırsanız, Dünya Kupa parasını kazanma şansınız olacak. Bir NPC’de en fazla hasarı elde eden oyuncu ile buna son salvoyu ateşleyen oyuncu, Dünya Kupası paralarını alacaklardır.

  • Dünya Kupası Yarışması:
   • Gücünüzü gerçek rakiplerde denemek daha da mı hoşunuza gidiyor? O zaman şansınızı Dünya Kupası yarışmasında deneyin. Dünya Kupası esnasında deniz haritasında futbol topu pırıltıları ile gol pırıltıları göreceksiniz. Futbol topu pırıltılarını toplayın ve mümkün olduğunca hızlı bir şekilde deniz haritasının öteki tarafında bulunan gol pırıltılarına bunları götürün. Her 6 saatte bir, en hızlı oyuncular Dünya Kupası parası alacaklardır.

  • Belli günlerde pazar yerinden Dünya Kupası paraları doğrudan satın alınabilinir olacaktır. Ayrıca ödeme sayfamızda, Dünya Kupası için özel paketlerimiz bulunacaktır.

  Yeteri kadar Dünya Kupası parası kazandığınız zaman, kendinize tasarımları alabilirsiniz. Her tasarım TP priminizi % 1 artıracaktır. 4 tasarım sahibi olduğunuz zaman, TP priminiz % 5 olacaktır – böylelikle bütün 32 tasarımda, prim % 40’a çıkacaktır. Fakat bu kadarı ile kalmıyoruz: 32 tasarımın hepsine sahip olan, bizden ekstra % 10 TP primi alacaktır! Bu sayede, Dünya Kupası esnasında toplam % 50 TP primin sahibi olabileceksiniz.

  Fakat bu kadarıyla da kalmıyoruz ! Bu büyük futbol organizasyonundan sonra kazanan ulusun tasarımını altın rengine dönüştürüyoruz. 4 yıl sonraki Dünya Kupasına kadar bu altın olmuş tasarım ile % 10 TP primi alacaksınız!

  Dünya Kupası tasarımlarını kazanmakta size yardımcı olabilmek için, organizasyonlar esnasında özel futbol cephanesi olacaktır. Ağırlığı yok, büyük hasara sebep oluyor ve iki kat Elit-Puan kazandırıyor!
  Haydi! Dünya Kupası tasarımlarını elde edin ve bizimle beraber Dünya Kupası turnuvasının tadını çıkarın!

  Seafight Ekibiniz, 2. Alev
  Özel Üye

  Dünya Kupası: Heyecanlı organizasyonlar ve 32 özel gemi tasarımı! Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi