Nasıl + Basılır 2 - Enchant-Elements Alaplaya Fantasy Tennis - Resimli Anlatım

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Diğer Online Oyunlar Bölümünden Nasıl + Basılır 2 - Enchant-Elements Alaplaya Fantasy Tennis - Resimli Anlatım ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Nasıl + Basılır 2 - Enchant-Elements Alaplaya Fantasy Tennis - Resimli Anlatım

  Reklam  Nasıl + Basılır 2 - Enchant-Elements Alaplaya Fantasy Tennis - Resimli Anlatım

  Forum Alev
  Nasıl + Basılır 2 - Enchant-Elements Alaplaya Fantasy Tennis Nasıl + Basılır 2 - Enchant-Elements Alaplaya Fantasy Tennis Nasıl + Basılır 2 - Enchant-Elements Alaplaya Fantasy Tennis Nasıl + Basılır 2 - Enchant-Elements Alaplaya Fantasy Tennis Nasıl + Basılır 2 - Enchant-Elements Alaplaya Fantasy Tennis Nasıl + Basılır 2 - Enchant-Elements Alaplaya Fantasy Tennis
  Enchantment Sistemi, Fantasy Tennis Season 2'de çok güçlü bir saldırı ve savunma sistemidir. Elementlerin sayesinde, saldırı ve savunma eşyalarının değerlerini etkileyebilirsin!

  Her element seti, bir başka elemente karşı üstünlük sağlar, mesela su ateşi, ateş rüzgarı, rüzgar toprağı, toprak da suyu yener.


  1. Element

  Eşyalara, element özelliği katmak için, Elemental Stones ihtiyacı vardır. 4 çeşit taş mevcuttur:

  * Earth Elemental Stone
  * Wind Elemental Stone
  * Water Elemental Stone
  * Fire Elemental Stone


  Her birini, AP karşılığında dükkandan alabilir ya da recipe ile eşya karıştırarak yapabilirsin.


  2. Jewel
  Ayrıca, Enchantment başarı değerini etkileyecek olan, bir de Jewel gerekir. Düşük deviyeden bir jewel ile, başarısız olma ihtimali daha yüksek. Bu durumda, eşyalar herhangi bir fark yaratmadan kullanılmış olacaktır. İşte Jewel listesi:

  * Onyx - çok düşük seviyedir. Sadece Recipe ile alınır.
  * Moonstone - düşük seviyedir. Sadece Recipe ile alınır.
  * Jasper - orta seviyedir. Sadece Recipe ile alınır.
  * Spinel - yüksek seviyedir. Recipe veya AP ile alınır.
  * Peridot - çok yüksek seviyedir. Recipe veya AP ile alınır.

  İşte enchantment prosedürü:

  Hem Element, hem de Jewel toplandığında, Magic Pocket'te istenen eşya seçilmelidir. Eşyanın elementi gösterilir. İlk enchantment prosedüründen önce, eşyalar elementsizdir. Bu durumda, enchantment prosedürünü, sağ tıklayışla başlatabilirsin.
  Enchantment için hazır olan eşyalar, kolayca ankaşılır. Mavi renginde bir işaretleri olur ve isimleri mor renginde gösterilir.

  Enchantment için gerekli eşyayı ve Jewel'i seçtikten sonra, enchant info'da kendi infona tıklayıp, start tuşuna basmalısın.


  Doğru eşyayı seçtiysen, sağ tıkla ve 'Enchant' seçeneğiyle, Enchantment penceresine ulaş. Juwels ve Element seçimini yaptıktan sonra, Enchantment işlemini başlat. Şans ve Jewel kalitesi etkili olacaktır. Başarısız bir işlem sonucunda, element enchantment'in seviyesi, 1 level düşecektir. Ancak en düşük element seviyesi 5'in altına düşmez.
  Enchant seviyesi en fazla 9 olur, şans da %22 ila %32 arasında değişir.

  İşte enchantment eşyalarının stats değeri. Aynı zamanda, başarı şansı da belirtilmiştir.


  Her eşyanın, değişik stat değerleri için, farklı sınırları vardır. Aynı eşya kategorisindeki eşyaların sınır değerleri, toplamda hep eşit olur..
  İşte en yüksek değerler:

  Upper 16
  Pants 16
  Shoes 13
  Glasses 3
  Hand 5
  Racket 21
 2. Alev
  Özel Üye

  Nasıl + Basılır 2 - Enchant-Elements Alaplaya Fantasy Tennis - Resimli Anlatım Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi